Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny u mnie doszedl ciągnący sie bialokremowy śluz, 4dzien ból glowy .. eh bardziej nastawiam sie na jakas infekcje niz na ciążę chociaż gdzieś z tyłu głowy jest nadzieja. Za tydzień idę do lekarza żeby sprawdzila czy to nie infecja :) dam Wam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Farblos czekam na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Dziewczyny ja mam dziś drugi dc tak jak myślałam okres dostałam punktualnie w 30 dniu. W lutym i marcu zanim zaczęłam starania o dziecko bylam u dwóch ginekologów i obie panie stwierdziły że pięknie na przemiennie jajeczkuję wyniki w normie więc nie powinno być problemów z zajściem w ciążę, a tu jednak. Dzięki tym USG wiem z którego jajnika jest owulacja i to się zgadza bo teraz mialam z lewego i faktycznie lewy mnie pobolewał i czułam lekkie kłucie. Zastanawiam się tylko czy nie mam tego śluzu płodnego zbyt mało, albo czy wszystkie hormony są w normie bo tych badań akurat nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej wszystkim ja z narzeczonym w tym cyklu zaczęliśmy starania o dzidzie w tamtym roku byłam chyba na tym forum ale nie będę szukać moich wypocin bo nie ma do czego wracac ( ciąża się nie rozwinela) w 5 tyg się zatrzymala;( ale coz tak musiało być jak to sie mówi nic nie dzieje bez przyczyny . Ja @ miałam 27.07 byłam u lekarza 9.08 to mówi żeby działa bo był duży pęcherzyki przedowulacyjny więc i tak zrobiliśmy tamtego wieczora a wczoraj w pracy tak mnir ciągnął jajnik i pobbrzusze klulo więc mam nadzieję ze się uda;) wczoraj też Przytulanki było kazał lekarz 2 dni podziałac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Martusia życzę Ci żeby Ci się udało. Oby nie było tak jak u mnie że już przez 5 miesięcy przed @ mam coraz to nowsze objawy niby ciążowe a zawsze okres po tym przychodzi. Teraz zacznę 6cykl starań ale podchodzę do tego inaczej. Nie ma nic na siłę, będzie co ma być:) pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję że w końcu przeczytam tu super wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Dzien dobry :) Reni a czy Twoj badał sie może? Moze sabe plemniki sa hm Mniedzisiaj wreszcie odpuscil ból glowy za to lekko boli brzuch. Czesto mo sie kręci w glowie. dzis jest 7 dzien od owulacji, wczoraj byl najmocniejszy ból glowy ... dzis wstalam rowniez zsie bólem wec zdecydowalam ze pojde do apteki po paracetamol bo juz nie dawalam rady. Kupilam , przychodzę do domu , myślę Sobie zjem siadanie i wezmę tabletkę. Polozylam sie i nagle ból minął . Jestem w szoku , calkowicie odpuścił w jednej chwili :) i dobrze bo nie zdążyłam wziąć tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tugoja
ja spodziewam sie @ 17.08, test planuje zrobic w poniedzialek ( 14.08) bo dziwnie sie czuje (bol piersi, sutki zrobily sie jakies dziwne, od kilku dni pobolewa mnie br*****no i temp. z rana 37,2 a po poludniu 38, spie po 9 godzin a i tak jestem caly czas zmeczona...) no i od poczatku mialam takie przeczucie, ze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Tugoja ja na początku też miałam przekonanie, ze się udało ale teraz z kazdym dniem jakoś tracę wiarę, może to tyllko mój umysł. Ale za Ciebie trzymam kciuki mocno ! Ja testuje za 7 dni .. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, moze to glupie pytanie, ale kiedy moge zrobic (najwczesniej) test? Kolezanka wlasnie mi powiedziala, ze dopiero jak okres sie spozni o 2-3 dni, na opakowaniu testu jest napisane, ze nawet 4dni przed @... jak to w koncu jest? Mialam zamiar testowac 4 dni przed @ ale teraz sie zastanawiam, czy to ma sens :-( co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farblos, dzieki, tez trzymam kciuki za ciebie :-) oby nam sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Co do testu to ja slyszalam ze ciaza jest wykrywalna po zagniezdzeniu sie jajeczka ponoc dochodzi do tego z jakies 12 dni od zaplodnienia wtedy zaczyna nasz organizm produkowac hormon ktory wykrywa test ja bym radzila zrobic po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Co do testu to ja slyszalam ze ciaza jest wykrywalna po zagniezdzeniu sie jajeczka ponoc dochodzi do tego z jakies 12 dni od zaplodnienia wtedy zaczyna nasz organizm produkowac hormon ktory wykrywa test ja bym radzila zrobic po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Co do testu to ja slyszalam ze ciaza jest wykrywalna po zagniezdzeniu sie jajeczka ponoc dochodzi do tego z jakies 12 dni od zaplodnienia wtedy zaczyna nasz organizm produkowac hormon ktory wykrywa test ja bym radzila zrobic po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test po spodziewanej @... ja sie pospieszyłam i wielki ból po biochemicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Tugoja coś czuję że będą dwie kreseczki i tego Ci życzę, Farblos Tobie również. Co do słabych plemników to też o tym myślałam, ale mojego jest ciężko wysłać na podstawowe badania a co dopiero na takie. Jeżeli będę jeszcze kiedyś robiła test to już też poczekam aż minie termin miesiączki. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny. Pare dni temu bolal mnie tylko jeden sutek teraz piersi bolą mnie tak jak bym miala kilo kamieni przyczepione :D brzuvh dzis caly dzien boli jak na @ mam dostać za 4dni ale kusi mnie zeby juz sprawdzic :x juz sama nie wiem z jednej strony mam przecZucie,ze sie udalo a z drugiej boje sie ze to tylko moja chora glowa heheh. Reni skąd ja to znam , moj jak kiedys mu tyko wspomnialam ze fajnie byloby sie przepadac przed planowaniem to myslalm ze zawału dostanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabiaa
Ja mam dzisiaj 26dc pobolewa mnie brzuch dołem ale nigdy takich boli przed okresem nie było (zawsze w 2 dzien okresu), sutki zrobiły mi się białe a piersi pokryte sa takimi ciemnymi zylkami.. czekam do czwartku na okres -'oby się jednak nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farblos
a ja za 2 dni testuje ... Boje się, że znowu będzie ;(// no właśnie nic nie będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej ja 22 powinnam dostać @ i raczej dostanę nic nie czuje może raz na kiedyś jakoś jajnik o ukluccie w brzuchu dziwi mnie fakt ze mnie piersi nie bolą przed @ a nieraz 2 tyg prędzej bolały tydzień to naoewno zawsze a teraz nic więc jakbym nawet zaszła to chociaż one by dały jakis znak:( ja w tamtym roku robiłam 24 dnia cyklu przy 28 o wyszła blada kreska ale niestety ciąża się nie rozwinela:( więc teraz zrobię test ewentualnie dzień przed @ albo wcale i poczekam czy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj 27dc jajniki bolą jak oszalałe, nigdy czegos takiego nie miałam. Śluz się prawie że ze mnie "wylewa" jest biały rzadki, nie ma nieprzyjemnego zapachu tylko zostawia ślad na bieliźnie... jutro terminowo @ - oby nie przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Trzymam kciuki żeby nie przyszła @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Ja już sie nastawiam na @ o nie powiem mega mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Jakoś cień nadzieji jest ale malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze zacząć brać leki progesteron bo każda ciąża będzie się kończyła tak jak ta teraz. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość farblos
a u mnie to jest dziwne ... Bo jutro ma być okres ale w ogolę nie czuje się jakby miał przyjść mimo że bolą piersi i ciągle nadzieja , że chyba się udało ... Dziś w nocy śnił mi się test i że wyszedł pozytywnie, oby jutro rano taki właśnie był... A jeśli nie to poczekam czy przyjdzie @ jeśli nie to zrobię za kilka dni ponownie :)) Dziewczyny trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Oczekiwanie na dzien @ jest do zwariowania modle sie oby wam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Cześć dziewczyny :) mogę się do was staraczek o dzidziusia przyłączyć? sama od dwóch cykli staram się o drugiego maluszka, pierwszy nie wyszedł, a drugi cykl właśnie trwa to 15 dzień. Zaczynam myśleć że to wcale nie jest takie proste, pierwsza ciąża zaskoczyła w drugim cyklu. A teraz póki co cisza. Jak znosicie to czekanie na okres? a raczej jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×