Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość Reni
KasiaKK ja również trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie dziewczyny na tym forum!!! Oby nam się jak najszybciej udało! Niestety narazie czuję nadejście @. Asiu a poza bólem brzucha masz jakieś inne objawy? Bolą Cię piersi, masz może jakiś śluz, albo coś jeszcze innego? Jak zrobisz drugi test to koniecznie daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro rano zrobie test :) Co jakiś czas mnie łapie taki ból w podbrzuszy, sluz taki przezroczysty, czasem suchość a czasem czuje ze jest bardzo mokro. Piersi jak przek @ twarde ale nie bolą tylko są wrażliwe na dotyk. No trzeba sie uzbroic w cierpliwość a jak znowu wyjdzie blada kreseczka to pojde na bete i bedzie pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaKK. Do gość- jak wyszła słaba druga kreska to na pewno jest ciaza. Gratuluję i oby wszystko się utrzymalo do końca. Idz na bete to bedziesz spokojna. Potem umów się na wizytę do ginekologa żeby móc potwierdzić dobre wieści. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia 32
Hej dziewczynki u mnie też pierwszy miesiąc starań. Chciałabym żeby udało się za pierwszym razem. W poprzedniej ciąży tak właśnie było. No zobaczymy. Jestem dobrej myśli i już nawet za wózkami patrzyłam hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test i nadal jest blada kreska, ale mniej widoczna niz ostatnio a chyba powinno byc odwrotnie ? . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ze chyba mi sie @ rozkręca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Asiu i co z tą @ jeżeli nie dostaniesz to zrób betę będziesz miała 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Asiu i co z @ ? Mam nadzieję że się nie rozkręciła. Zrób betę będziesz pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Napisałam 2 razy i mi nie wyświetliło odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bete zrobiłam rano, zobaczymy jaki wynik. A rano tez mialam takie brązowe plamienia jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farblos
Hej dziewczyny :) trZymam mocno za Was kciuki. Ja z Mezem staram sie dopiero pierwszy miesac, owulacja byla 3dni temu w tym dniu i nastepnyn Przytulanki :) mam lekkie bóle podbrzusza ale wole się noe nastawić chociaż ciężko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do mnie to nie dociera :D Musze zobaczyc czarno na białym :) wyniki tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farblos
Gratuluje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beta 6.6 Chyba powinna byc wyszła, a testy wychodziły z blada kreseczka... ja juz nie wiem co mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farblos
Ja sie dzis dziwie czuje , ciagnie mnie podbrzusze imam wrazliwu na dotyk prawy sutek .. mam ogromna nadzieję, ze jednak sie udalo. Teraz wyczekiwanie czy bedzie okres.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi testy od piątku wychodziły z kreseczka to po mojemu ta beta teraz spada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Asia ja nigdy nie robiłam bety wiec się nie chcę wypowiadać, koleżanka powtórzyła po 3 dniach zeby sprawdzić czy przyrasta bo tez się tak bała. Może owulacja Ci się przesunęła i dlatego jest Malo tego hormonu? Ja na obydwu testach widzę dobrze tą Twoją kreseczkę, życzę Ci żeby ciąża się ładnie rozwijała i rozumiem że się denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Farblos mnie w tym cyklu też najpierw bolała tylko jedna pierś potem trochę druga pozniej mi to przeszło. Obecnie od może 4-dni bolą mnie obie piersi zwlaszcza jak caly czas chodzę w staniku. Pierwszy raz miałam w czasie owulacji tkliwe sutki i wczoraj dostałam w samochodzie choroby lokomocyjnej, ale gdyby to była ciąża to zdarzyłby się cud. Niestety w ostatnich miesiącach często mnie mdli przed okresem. Nie wiem dlaczego mi się tak porobiło ale juz nieraz przez to narobiłam sobie nadziei. Tak pozatym to wszystko u mnie przebiega tak jak przed ostatnimi miesiączkami. Trzymam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reni u mnie czasem piersi po owulacji zaczynaly bolec ale to gdziestydzien przed spdziewana @ Niby to 4dni od owulacji ale strasznie jestem zmeczona, a przeciez mam urlop wiec powinnam trysac energia heh moze to pogoda... sama nie wiem . Dzis poszlam na spacer i po minucie bylam tak padnnieta ze nie mialam czym oddychac. Bede na pewno informowac :) ja zaCiebie również trzymam kciuki i za każdą przyszla mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Cześć dziewczyny, w tym cyklu byłam spokojniejsza już się tak nie nakręcałam ale w niedziele te mdłości mnie dopadły wczoraj miałam to samo a normalnie mogłam jeść. Do tego jakiś inny niż zazwyczaj śluz się pojawił a i temperatura mi się podniosła, mierzyłam bo myślałam że mnie choróbsko bierze bo wyszła mi opryszczka, poczytałam w Internecie i zrobiłam dziś test, no i oczywiście lipa jedna kreska. Dziś mam 28dc cykle 27-30 dni więc jestem pewna na 100% że znowu się nie udało:( i obiecuję że już nigdy nie dam się tak nabrać organizm płata mi figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Reni przykro mi .. ja lepiej tez sie juz nastaqie , ze nic z tego noe bedzie, bo pewnie mnie tez plata umysl figle a noe chve pozniej czuc tego rozczarowania eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarlos
Hej , a jak to u Was z temp. Ciala ? Ja mierzylam dzis w ustach i mam 37'20 hm 5dni od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęła sie @ :( . Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Ja juz. Nie ogarniam mijego ciala temperatura wynosila mi w dniu owulacji 37.20 utrzymywala sie tak do dnia w ktorym dostalam okres koleejnego dnia spadla do 36.86 a 3 dnia @ wzrosla do 37.23 masakra jakas teraz powinnam byc po dniach plodnych ale jakos sie nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Asia przykro mi, zapytaj ginekologa dlaczego tak się stało. :( Pati ja to już w ogóle nie ogarniam tego wszystkiego. Od wczoraj mam silny ból głowy a to zawsze u mnie zwiastuje okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Lepiej sie nie nastawiac ja bylam pewna ze zaszlam a tu @ rozczarowanie boli ... Dziewczyny jak bedzie nam dane zajsc to zajdziemy. Widocznie to nie jest ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati a temperaturę mierzysz codziennie rano? Też uważam że będzie co ma byc. Czasem dopadają mnie myśli że to niesprawiedliwe że ci co nie chcą albo nie powinni mieć więcej dzieci to je mają a ci co ich pragną i mogli by być cudownymi rodzicami to nie mają wcale albo jedno,ale cieszę się że mam córkę która jest moim największym szczęściem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×