Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Hej jasne że możesz się przyłączyć - w kupie siła :)moj @ już miał nadejść dzisiaj ale go nie ma i niech nie przychodzi, z rana zrobie test i zobaczymy co to będzie z tych starań :) u nas też pierwszy cykl starań, mamy już synka 3,5l wiec pasowało by jakieś rodzeństwo dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czekanie na @ jest okropne ja się strasznie "naczekałam" na ten dzień, człowiek za dużo o tym wszystkim myśli i się nakreca. Pierwszą ciążę mieliśmy z drugiego cyklu więc szybciutko obym teraz nie musiala długo czekać. Najbardziej mnie zastanawiają takie przypadki jak seks w dyskotece i ciąża albo pierwszy raz i ciąża a kobieta, która świadomie sie decyduje na dziecko ma problemy z zajściem w ciążę. Niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie dostałam @ więc się spóźnia jeden dzień... Nastepny cykl będzie mój :) ! Wszystkim życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Mosabia eh myślałam że tobie się uda ale dobrze że tak do tego przychodzisz na rok temu dopiero w 4 cyklu zaszłam. Ja 22 @ a pierś mnie 1 boli i to z boku wczoraj w nocy wstalam do wc jak wróciłam do łóżka tak mi się wymiotować chciało ale minęło ale w pracy jadłam o 22 sałatkę może ona mi stanęła na żołądku a mój narzeczony mówi a może to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no tak trzeba być dobrej myśli. Ile się teraz starasz już? Ja mialam objawy ale ciąży urojonej z tego wychodzi hehehe :D następnym razem się uda i zaczniemy sie starać zaraz po @ bo ten cykl z góry pewnie byl spisany na niepowodzenie bo zaczęliśmy dwa dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Przykro mi :( też byłam rozczarowana jak się nie udało w pierwszym cyklu starań, teraz też tak czuję że nici z tego. Chyba troszkę poczekam na drugie maleństwo, mój ma już roczek , myślałam z mężem o małej różnicy wieku żeby rodzeństwo było ze sobą zrzyte . No nic trzeba być dobrej myśli, jednak gdy nadchodzi dzień @ człowiek robi się przygnębiony, u mnie okres powinien przyjść koło 27.a jak często się staracie? codziennie czy raczej co drugi dzień? pozdrawiam i życzę owocnych starań ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
To dopiero 1 cykl ale bym już chciała: ) cicho w głowie siedzi ze coś tam moze jest w niedzielę zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My trochę za późno się zdecydowaliśmy bo dwa dni po owulacji ale w tym cyklu sobie podziałamy ze zdwojoną siłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Ja jutro rano testuję ale i tak Bedzie 1 kreska nadal nic nie czuje a moje piersi jakby były po @ już miękkie nie bolą nie wiem dziwne ale cóż będzie trzeba działać ja mam tylozgiecie macicy może muszę jakoś inaczej działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sybilla27
Mnie dzisiaj zaczął porządnie boleć lewy jajnik. Do okresu mam jeszcze jakieś 7 długich dni. Pozatym nic więcej :) nie chcę sobie wmawiać jakichś symptomów bo potem pięknie się rozczaruję jak zobaczę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny ! No wiec wczoraj testowałam i wyszedl test negatywy i okazalo sie ze mam jakas infekcje bo robiłam badanie moczu ale wizyteu lekarza mam dopiero we wtorek ale wczoraj okresu nadal nie bylo i myslalm ze to przez ta infekcje. .. dzis mialqm duzo sluzu i troche krwi bardzo malo i zawsze jak zaczynal mi sie okres to po pol godzinie umieralam juz z bolu i mnie zalewalo. Minelo juz 5 godzin a tutaj okresu nadal nie ma ale znowu minimalnie sluzu z krwia... nie stracilam nadziei bo albo to implantacja albo wina infekcji. Dodam keszczeze rano jak bralam cieply prysznic to bardzo zabolal mnie brzuch, taki mocny skurcz. Zawsze jak dostawalam miesiączke to w tym samym dniu bol piersi odpuszczal a tutaj nadal bola :)) trzymajcie kciuki ! Ja trzymam nadal za Was. Witam nowe osoby :) bede informowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfarblos
Hej dziewczyny ! No wiec wczoraj testowałam i wyszedl test negatywy i okazalo sie ze mam jakas infekcje bo robiłam badanie moczu ale wizyteu lekarza mam dopiero we wtorek ale wczoraj okresu nadal nie bylo i myslalm ze to przez ta infekcje. .. dzis mialqm duzo sluzu i troche krwi bardzo malo i zawsze jak zaczynal mi sie okres to po pol godzinie umieralam juz z bolu i mnie zalewalo. Minelo juz 5 godzin a tutaj okresu nadal nie ma ale znowu minimalnie sluzu z krwia... nie stracilam nadziei bo albo to implantacja albo wina infekcji. Dodam keszczeze rano jak bralam cieply prysznic to bardzo zabolal mnie brzuch, taki mocny skurcz. Zawsze jak dostawalam miesiączke to w tym samym dniu bol piersi odpuszczal a tutaj nadal bola :)) trzymajcie kciuki ! Ja trzymam nadal za Was. Witam nowe osoby :) bede informowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farblos
Hej dziewczyny ! No wiec wczoraj testowałam i wyszedl test negatywy i okazalo sie ze mam jakas infekcje bo robiłam badanie moczu ale wizyteu lekarza mam dopiero we wtorek ale wczoraj okresu nadal nie bylo i myslalm ze to przez ta infekcje. .. dzis mialqm duzo sluzu i troche krwi bardzo malo i zawsze jak zaczynal mi sie okres to po pol godzinie umieralam juz z bolu i mnie zalewalo. Minelo juz 5 godzin a tutaj okresu nadal nie ma ale znowu minimalnie sluzu z krwia... nie stracilam nadziei bo albo to implantacja albo wina infekcji. Dodam keszczeze rano jak bralam cieply prysznic to bardzo zabolal mnie brzuch, taki mocny skurcz. Zawsze jak dostawalam miesiączke to w tym samym dniu bol piersi odpuszczal a tutaj nadal bola :)) trzymajcie kciuki ! Ja trzymam nadal za Was. Witam nowe osoby :) bede informowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram sie o dziecko i mialam bole po owulacji,niestety nic z tego nie wyszlo. Mialam po prostu opozniony okres o tydzien,a juz myslalam ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Niestety 1 kreska;( a myślałam że jednak sie udalo kupiłam test jakoś za 5 zł z Tesco ta 1 kreska też taka blada może lipny ten test bo piersi nie urosły a za 2 dni @ czasem czuje jak mnie kluja nie wiem co myśleć nawet wczoraj brzuch mnie bolał jak na okres i zakul raz na kiedyś AAAA nie sprawiedliwe to jest może przez to że mam tylozgiecie macicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martusia spróbuj w dzień spodziewanej @. Ja tez mam dość chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Pati są bardzo dobre jak pokazał Ci 1 kreskę? Już sie nastawiam na nowy cykl starań chyba kupię inifolic sobie rok temu bo tym mi się cykl przestawił na 28 i się udało Od razu po po saszetkach a 20saszetek około 30 zł kosztuje może sporo ale spróbować warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Akurat wtedy to nie byl ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila0000
Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa, przeczytałam prawie połowę wątku, potrzebuje rady kogoś kto może się na tym zna lub miał podobny przypadek. Otóż od niedawna, jakieś 4 miesiące stosuje tabletki antykoncepcyjne, teraz właśnie skończyłam brać drugi tydzień, ale w poprzednim tygodniu miałam sporo problemów i zapomniałam wziąć tabletki z pierwszego tygodnia, 5 i 6. Wiem, ze powinnam dalej stosować ekstra ochronę ale kompletnie o tym zapomniałam i kilka dni później doszło do stosunku. Od tego momentu minął jakiś tydzień i czuje dziwne objawy typu nawracający ból podbrzusza jak na okres, ból jajników. Tych boli nie odczuwam non stop, kilka/kilkanaście razy w ciągu dnia ale nigdy wcześniej mi się to nie zdażyło. Zwróciło to moja uwagę i zastanawiam się czy są realne szanse na to, że jestem w ciąży. Boje się trochę przyjmować kolejnych tabletek z blistra, ciąża nie byłaby katastrofą oczywiście, nie chciałabym tylko zaszkodzić tymi tabletkami. Czy ktoś jest w stanie mi doradzić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila0000
Przede wszystkim jak się jeszcze naczytałam o objawach, które dziewczyny zauważają u siebie niedługo po owulacji, bo u mnie jest identycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam wasze testy ? @ przyszły czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Spoznia mi sie @ 3dni testu nie robilam a jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Witam wszystkie dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam. Ja mam teraz 6 cykl starań i 16 dc i mam nadzieję że owulacja mi się przesunęła bo inaczej nie mam co liczyć na ciążę. Brzuch mnie pobolewa jajnik kłuje od wczoraj wiec może się w końcu uda a jak nie to jestem już umówiona z ginekologiem na 14.09. I zobaczymy co powie może zleci jakieś badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia93
Hej dziewczyny ja byłam w zakopanym @ dopiero w czwartek przyszła 28 dni a nie 25 trwał cyklocykloze przez to ze biorę kwas foliowy nowy cykl przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Test 2 kreski ale mnie biust nie boli jakos mam obawy ze test wadliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati w tą stronę raczej testy się nie mylą:) jak masz wątpliwości to zrób drugi albo betę. Ja jestem dobrej myśli i czekam na Twoje potwierdzenie!!! Po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Zle przeczucia mnie nie mylily bylam u ginekologa jajeczkowanie bylo ciazy brak powiedzial ze wynik testu wyszedl taki przez cyste ... Dal mi luteine na wywolanie @ i kazal brac. Duphaston przez 2 cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh przykro mi Pati. U mnie w tym cyklu też nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Pati mi też jest przykro :( ale to wszystko dziwne jest. Moja koleżanka też ma cystę spóźniał jej się okres robiła testy i wszystkie były ujemne, a mi lekarka w 7 tyg. nie wykryła ciąży poszłam za tydz. do drugiej i ta odrazu powiedziała że to 8 tydz. Z tym że to było kilka lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×