Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Amoniek
Nooo ja też dieta ale dziś...dziś udam, że nic nie wiem o...czym? dieta ? a co to ? kto się jej trzyma ? nic nie słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Amoniek i 25lenka oraz wszystkie staraczki witam Was :-) wybaczcie że na wyrywki ale praca :-/ dzisiaj powinna być miesiączka test zrobiony druga kreska blada ale widać dobrze czekam do jutra bo po ostatnim oszukanym dodatnim lekko się obawiam i jeszcze nie cieszę, a o testu naklonil mnie... Sen :-P taki piękny miałam brzuszek :-) dam znać jutro albo w niedziele i jak zawsze trzymam za Wszystkie mooocnoo kciuki Moje Drogie nie poddajemy się :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Amoniek Moja Droga :-* jak płacz pomaga to płacz, mi zawsze robiło się lżej a potem motywacja i do przodu będzie dobrze zobaczysz w końcu musi :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Cześć Nat :) to pomalutku gratuluję :) cieszę się bardzo :) Czasem płacz mi pomaga a czasem na odwrót heh dziś będzie płącz a później podniosę głowę, odpuszczę i ... mam nadzieję :) Daj znać jak powtórzysz test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Nat to gratuluje:):) ode mnie juz bezczelna @ poszla i mam nadzieje ze w tym cyklu cos zaowocuje:) jutro biegne do apteki po testy owu ale chyba kupie tak zeby zaczac robic od poniedzialku 9dc zeby dokladnie wiedziec kiedy ma miejsce ta owu. Wezme 2opakowania zeby starczylo:) pozdrawiam was dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Dziękuję Wam :-) no jeżeli będzie dodatni to sama się pukne w czoło :-P rok starań z kalendarzem itp. Jeden mc odpuscilam jedno zbliżenie blisko owu i bach :-P Dam znać trzymajcie się ciepło :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Pozdrawiam dziewczyny do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
A ja jutro znowu testuje. ..zabawa trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Zukejka trzymam kciuki :) Przytulas miłej nocy ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek nawzajem:D mila noc to bede miala jutro :P :P jak mezus wroci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
A mi się wydawało, że to dziś wraca:D w takim razie to życzenia na jutro hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jutro niestety:( dzis musze poradzic sobie sama hehehe:) w nast tygodniu wraca w piatek to 14dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dzieewczyny i jak tam u was? Amoniek i jak przyszla@? Zukejka i jak test?? Nat a u cb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Z przyjemnością informuję, że mamy piękną pogodę w sam raz na mycie okien :D a @ nie przyszła, brzuch dalej boli jak na okres, testu nie robiłam. Ciekawe 37 dc dziś, to chyba ta moja gin widziała mniejszą torbiel niż jest coś mi się zdaje, bo czytałam na necie, że przez torbiel nieraz trzeba brać tabletki na wywołanie okresu bo może go zablokować;/ kurczę czekam parę dni i chyba pójdę gdzieś prywatnie bo nie podoba mi się to: test negatyw, okresu brak a boli jak normalnie... O 14 dc to superaśno:D no to będziecie działać A jak tam u Was dziewczyny ? Co słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Echhh .... I to by byl cały komentarz @ 1dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek ja mialam zawsze regularne co do dnia i nawet czasami do godziny i cysta 4cm i przez to nie mialam @ i wlasnie dostalam leki ten duphaston na wywolanie i zeby cysta znikla. Ja na twoim miejscu tez bym poszla prywatnie bo to jednak nawet dla wlasnego dobra:) a moze akurat fasolinka jest:) tego ci zycze:). A ja wrocilam z zakupow robie pranie i mam wlasnie zaniar pozadki robic bo pogoda superowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka dostalas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Zukejka no to przykro mi :( mam nadzieje, że nie będzie Cię mocno bolało przez tą małpę... Przytulas u mnie tez dzisiaj porządku :) nawet mój mi będzie pomagał eheh a co...No mam nadzieję, że fasolka jest ale wcale nie jestem na to nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nat0789
Witam :-) Co tu mowic, okresu brak drugi pozytyw :-) zawsze myslalam ze bede skakac I plakac ze szczescia ale to chyba jeszcze szok :-) w poniedzialek ide zapisac sie do gin. I zobaczymy Co dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Nat0789 ale ci zazdroszcze :) zycze powodzonka i Gratulacje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
uuuuuuUUUuuuu NAt :) ja też chcę tak :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
No i chyba nie będę musiała jutro testować...chyba zaczyna mi się okres...test zachowany na następny miesiąc:/ chyba muszę przyjąć większe okresy przesunięć owu i uwzględnić to w moim nowym planie starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Hej dziewczyny :) ja dzisiaj w pracy niestety. Ale juz niedlugo do domku :) Nat0789 gratuluje fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek nie przejmuj sie nastepnym razem sie uda jesli moge ci cos doradzic to ja po skonczeniu @ wybralabym sie na twoim miejscu do gina prywatnie i bedzie ci mogl cos polecic na ta torbiel i dodatkowo jakbys poszla w polowie cyklu to moze ci powiedziec przypuszczalnie kiedy bedzie owu bo USG masz w cenie i dowiesz sie jakiej wielkosci masz pecherzyki i czy pekna. Ja jak bylam to moglam zapytac i zapomnialam z wrazenia ze cysta znikla. Wiec ja bym ci tak polecala trzymaj sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ok sprawdzę gdzie, kiedy i w jakiej cenie przyjmują gin i chyba rzeczywiście pójdę.. A przejmować się prawie nie przejmuję, jest mi trochę smutno ale staram się trzymać :) bo nic to, wczoraj płakałam dziś będę planować hehe Dzięki, Miłego Weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny :) ja od owulacji mam lekkie bóle podbrzusza jak na okres,codziennie temp 37,2 ,nie jestem chora żeby mieć stan podgorączkowy,a od wczoraj zauważyłam delikatne żyły na piersiach.Nie wiem czy się cieszyć czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny jak u was niedziela mija?? Jakie plany na dzis?? Ja zabieram sie za gotowanie obiadku:) wczoraj cora zostala u siostry na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej a u mnie @ nadeszła z całym impetem ;/ niedziela 7 rano a ja już na nogach eh ale wiecie co? naprawdę nie mam znowu przytłaczającego uczucia, że się nie udało. Jest mi dużo łatwiej przez to przechodzić dzięki Wam i temu forum :) Nowy cykl, nowy plan...Choć jak wypadnie owu a nie będzie ochoty na przytulanko to sobie je odpuścimy i już. A w tym tyg chyba mój pojedzie na badania także fajnie:) U mnie jeszcze z godzinka i też zabieram się za gotowanie:P a pogoda paskudna buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej Amoniek no u mnie tez szaro buro i ponuro :( a poza tym jutro kupie testy owu i tak kolo 22 bede testowac i tak codziennie zobaczymy czy pomoga cokolwiek bo jak owu wyjdzie wczesniej to nic z tego takze teraz zero stresow i zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×