Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość
C.d. Dzisiaj spadła mi na 36.2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Do gość bardzo niską masz tą tempke przy takiej tempce to raczej owulki nie ma. Moze idz do gina powiedz mu o tych temperaturach bo przy owulce ma sie przewaznie kolo 37 albo i wiecej stopni moze dał by ci jakis lek na wywołanie owulki i szybko bys w ciaze zaszła. To tylko moja sugestia . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was??? Ja wlasnie posprzatalam i zabieram sie za gotowanie corcia lepiej dzis wcale nie kaszle:) pogoda piekna u mnie sloneczko swieci oby i wieczor zaswiecily 2krechy hehe:) 25lenka a nie lepiej isc do gina zeby ci cos dal na ta torbiel bo wiesz jak to czasem ziolka lubia namieszac mi po tym duphastonie zeszla ta cysta napewno sie uda:):) zycze wam dziewczyny Zdrowych Pogodnych Swiat:D Amoniek fajnie ze tak sie nastawilas nam jak nie wyjdzie to tez odpuszcze i zobacze jak to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas na bank beda u ciebie dwie kreski pod wieczor. U mnie tez pogoda w miare bylam z małym u lekarza bo rano miał kaszel szczekajacy ale na szczescie to nie krtan ani oskrzela tylko aleria daje o sobie znac ma taki katar ze szok. Ale dostalismy leki mam nadzieje ze bedzie lepiej. My oczywiscie wczoraj działalismy jeszcze dzis powtórka☺ ale z ciekawosci zrobie test owulacyjny czy druga krecha bedzie słabsza. Przytulas tak dwie godziny przed robieniem testu mało pij wtedy wynik jest bardziej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wiem wiem Jagodka oby byly:) moja cora tez ma kaszel krtaniowy szczekajacy a krtan zdrowa oskrzela zdrowe alergi nie ma na nic bo sprawdzalam ras o 12 w nocy na pogotowiu bylam musiala dostac zastrzyk ze sterydem i przeszlo a teraz ma wziewy w inhalacji dzis o niebo lepiej bo przez 2dni to sie tak meczyla ze oddechu zlapac nie mogla. A jak zapytalam lekarza od czego ten kaszel to powiedzial taka natura ze dzieci maja miekka krtan i slychac taki odglos. Ja wlasnie ide sie ogarnac wykapac i odszykowac na wieczor dla Mezusia:):) dam znac wieczor co pokaze test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas koniecznie daj znac jak test. A mnie dopadło lekkie przeziebienie ale katar mam jak nic pewnie przez infekcje bedzie miesiac stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Moj juz wraca dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka glowa do gory jak masz testy owu to rob dalej bo skoro ci pokazal wczoraj to chyba by sie nie mylil mi sie wydaje ze przeziebienie moze przesunac owu ale jak bys byla przeziebiona,przed owu kurcze nie wiem nie zamartwiaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas przed chwila test zrobilam owu i druga kreska blada wiec to bylo wczoraj☺ ale dzis poprawimy na wszelki wypadek hehehe. Kochana owocnych staran trzymam kciuki za dwie kreski twoje owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej dziewczyny to widzę, że tylko u mnie taka brzydka pogoda dalej no nie ładnie się zachowuje ta wiosna :P A teraz już prawie prawie kończę sprzątanie, no i kończę robić ciasto i spać :P heheh już wymiękam :) Przytulas to miłego, owocnego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka zrobilam sa 2krechy wyrazne ale cos mi sie wydaje ze moglaby byc bardziej wyrazna ale dzis zaczniemy a skonczymy w poniedzialek :D:Dmusze kupic jutro jeszcze te testy bo dzis zluzylam 2 bo mi sie zabardzo zamoczylo i nic nie pokazal wiec do dzialan trzymajcie kciuki najdziwniejsze jest to ze ani jajniki mnie nie kluja ani nic przed wczoraj i wczoraj mnie dziwnie bolal dol brzucha ale stwierdzialm ze przez to ze podnosilam corke a ona ma juz troche i moze przez to no nie wiem. Tylko dziwi mnie jak faktycznie jest owu dzis czy jutro to w tamtym miesiacu przytulalismy sie procz 12-13dc a 14-15dc bylo i nic nie wyszlo nie wiem sama. Bede testowac do niedzieli i zobacze ci pokaze pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek i Jagodka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was? Ja wrocilam z cora z kosciola pogoda okropna caly czas pada :( dokupilam tesciory owu i dzis tez zrobie i zobacze co pokaze czy faktycznie wczoraj byla ra owu czy dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Czesc dziewczynki ja własnie skonczyłam sprzatac i odpoczywam na kanapie na wszelki wypadek zrobiłam test owulacyjny ale blada druga krecha . Wczoraj na wszelki wypadek było przytulanko. Teraz pozostaje czekac.... jestem dalej przeziebiona wiec nie robie sobie duzych nadzieji... a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka ja zrobilam i jestem w szoku blada krecha czyli po owu???dzis oczywiscie powtorzymy i zobaczymy boje sie ze byla owu wczesniej czyli kolo czwartku i ze zle zrobilam ten test. Jutro z glupia powtorze i zobacze. Pozdrawiam i zycze Udanych Swiat i Mokrego chodz troszke Dyngusa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas mysle ze dobrze zrobilas test . Prawdopodobnie u ciebie juz po owulce tak jak u mnie. Mi tez tylko raz pokazuja sie dwie wyraźne kreski. Teraz musimy czekac i tyle. Wesołych świat dla wszystkich ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Dziewczyny radosnych Świąt Wielkiej Nocy i mokrego Dyngusa :) oby zajączek przyniósł nam dwie kreski na testach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinka27
Dzień dobry dziewczyny :) znalazłam chwilę wytchnienia więc postanowiłam napisać. Kilka dni mnie nie było, ale też przez te kilka dni nic się nowego nie wydarzyło. Dzisiaj jest dzień spodziewanej @, jednak póki co się nie pokazała. Temperatura od kilku dni utrzymuje się na równym już poziomie 37,3 stopni. Może to dobry znak? :) testować będę dopiero po świętach, jakoś mi się nie spieszy teraz, o ile nie pojawi się ta wstręciucha @. Życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych oraz bogatego w fasolki zajączka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja miesiaczke mam dostać dziś ale póki co nie ma :) temp 37.2 szyjka wysojo twarda i zamknięta bóle brzucha jak na miesiaczke zobaczymy :))) trzymam za Was wszystkie kciuki :) jeśli będę w ciazy będzie to typowa wpadka Ale ja to na dziecko chyba nigdy bym się nie zdecydowała więc może tak by było lepiej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam z kosciola. Cos mi sie wydaje ze ten miesiac tez stracony bedzie od srody robilam te testy owu w piatek 2 kreski wiec bylo co nie co wczoraj powtorka z tym ze na tescie byla juz blada krecha wiec wydaje mi sie ze owu byla kolo czwartku. Juz sama nie wiem dzis powtorze jeszcze z glupia test i zobacze co pokaze ale wyydaje mi sie ze kolejny miesiac w plecy no trudno pewno tak musi byc. Patinka trzymam kciuki zeby ci sie udalo:) powodzenia dziewczyny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Skoro owulacje była w czwartek to musisz czekać dopiero niedziela :)) mnie ciągle boli brzuch A miesiączki nie ma już sama nie wiem czy się cieszyć czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No niby test owu pokazal owulacje w piatek i bylo przytulanie wczoraj powtorka. Boje sie wlasnie ze byla wczesniej a maz byl w piatek w domu i od piatku zaczelismy. Zrob test i bedziesz wiedziec powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulas ale testy owu chyba pokazują że owulacja ma dopiero wystąpić tak? Więc z pewnością wycelowaliscie w owu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej Patinka i Karolinka trzymam kciuki aby do was wstretna @ nie przyszła super byście miały prezent na świeta☺ Przytulas nie martw sie na pewno trafiłas w owulke bedzie dobrze. Mi sie wydaje ze tez trafiłam według testów tylko przeziebienie mnie złapało a przez to chyba mniejsza szansa na zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Patinka oby sie udalo:) dzis powtorze test i zobacze co pokaze. No i tak wiekszych prob nie moglismy podjac bo maz od piatku w domku wiec jesli byla wczesniej to lipa a jesli faktycznie w piatek to super tylko jeszcze musi byc owu bo to ze test byl na 2 krechy to nie znaczy ze na 100% owu sie odbyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Nie dziękuję narazie nie czuję się by miesiączka przyszła zobaczymy :) poczekam do środy i w środę zrobię test :)) zobaczymy jak wyjdzie :) trzymam za Was kciuki dziewczynki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Zawsze sikalam 2 razy na dzień teraz chce mi się co chwilę ale nie nakrecam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
karolina899 dobry znak ze chce ci sie siusiu ale tez tempka ci nie spadła. Ja w tym miesiacu juz nie mierze tempki nie chce sobie wkrecac bo przeziebienie mnie trzyma to pewnie nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×