Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość zofija00
Hej Sama nie wiem czy jestem czy nie.. 1 marca powinnam dostać @ ale dziś 16 a go jeszcze nie ma cykle mam nieregularne ale +/- 2 dni więc i tak powinnam już dawno go mieć. 13 lutego kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, ale nie doszło do wytrysku czytałam gdzieś że bez też można zajść w ciążę bo jakieś płyny znajdują się na penisie itp. Ale chodziłam też na siłownię w lutym jakoś nie za bardzo się przemeczalam bieznia i rowerek. Co o tym myślicie? Szukam pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Zofija. ..zrób sobie test ciazowy i po krzyku będzie. ..na tym etapie ...jeżeli jesteś. ..to wyjdzie na bank. To już 2 tygodnie ponad od kiedy mialas dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija00
tak wiem, ale nie chcę się rozczarować ;/ może to być wina siłowni, tak mi się wydaje, ale czy aż tak długo by mi się spoznial przez silownie ? kuje mnie brzuch od tygodnia i piersi mam bolesne, jak skoczy na nie mój psiak przy wygłupach, umrzeć z bólu można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Zofija jeżeli @ spóźnia Ci się tak długo to rób jak najszybciej test i wtedy wiesz co i jak, jeśli nie wyjdzie Ci nic, lepiej idź do gina... Przytulas oj to kochaną masz córcię :) wie co dobre hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija00
o tym czasie najlepiej jeszcze zrobić rano, czy już mogę robić ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija00
zrobiłam test ;/ i dupa.. cóż, chyba nie mój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Nastepnym razem sie uda. Ja wrocilam z corka ze szkoly. A od nowego tygodnia od piatku zaczynamy:D musze jeszcze te testy owu kupic:). Aminionek dzieki no wie co dobre juz nie taka mala wiec wiesz ale cieszylaby sie miala by sie z kim bawic. A dziewczyny w jakim wieku wy jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ja mam 26 lat :) więc już czas najwyższy dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
To ja mam 27 w czerwcu 28 corcia 7 takze mialam 20 lat jak urodzilam ale nie cofnelabym czasu:):) treaz przydaloby sie rodzenstwo dla niej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
O to jesteśmy w podobnym wieku :) Ja marzę o dużej rodzinie, takiej gdzie przynajmniej jest 2-3 dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja tez widze ze myslimy tak samo podobny wiek :D a po slubie ile jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
My 4 latka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Hej dziewczyny. Dzisiaj byłam u Endo i kurde prolaktyna mi skoczyła do góry :( stwierdził że przy takim wyniku nie będzie ciąży :( i cała nadzieje poszła w piz...du :( Musze zbić prolaktyne i schudnąć z 10 kilo może wtedy się wyrówna. Amoniek czekam z niecierpliwością na wynik Twojego tesu :) trzymam kciuki :) Przytulas cudną masz córcie. Wspaniałe wsparcie masz :) Ja mam 27 lat ale tylko do pazdziernika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ale jaja to wszyatkie jestesmy w tym samym wieku:D. Liliak to szkoda uda sie nastepnym razem:) glowa do gory pogoda dopisuje takze bedzie super ja stwierdzilam ze,zero stresow i wgl zwby owu sie nie przesunela znowu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas niestety nie jesteśmy po ślubie :( no ale może kiedyś... Lilak to jak do października tylko to musisz szaleć jako małolata jeszcze :D a co do tego, że masz schudnąć, zobacz wiosna idzie jest tyle możliwości, rower, rolki, niedługo pływanie w jeziorku czy rower wodny :) nawet same spacerki na początek :) zależy od formy. Nie ma co się poddawać, ja w Ciebie wierzę bo i dlaczego miałoby się nie udać ? Dasz radę, zdrowia, sił i mnóstwa energii życzę :) A to tak fajnie, że wszystkie jesteśmy z niewielką różnicą wieku :) jejku nie mogę się doczekać piątku, będzie @ czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Uda sie nam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ech. ..to ja grubo po 30stce. ..ale mam już dwoje dzieci 14 lat i 11 lat. ...dwie córki dokładnie. ...ale tak z mężem nas wzięło na trzecie ;) ....dziś 21dc. ..czyli odliczanie rozpoczęte. .. P.s to ja robię testy codziennie od 8dpo. ...w uk po funcie to testuje. ...dziś rano 10dpo i też jeszcze nie wyszło. ....jutro rano kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka to powodzenia:):) masz sile powiem ci to ja zrobilam 1 i jak wyszedl nagatyw od razu zalamka dobra jestes powiem ci na jedno dobrze ze sie nie zalamujesz tak trzymaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Oj ja też bym nie dała rady tyle razy testować...zresztą moje szczęście wygląda tak test i godzinę później już @, więc jakoś nigdy nie miałam okazji testować kilka dni pod rząd i wydaje mi się, że nie chciałabym tak robić, nie na moje nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ponieważ zaczęłam bardzo wcześnie to testowanie. ..podchodzę do tego bardziej eksperymentalnie ....ze jak się okaże że jestem to w ktorym dniu cyklu i w ktorym dniu po owulacji test pokaże mi dwie kreski. .. podejrzewam że owulacja była 10 dni temu ponieważ miałam dość odczuwalny bol owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja tez mialam w tamtym cyklu owu kolo 14-15dc tak myslalam bo byl bol brzucha jajniki rwaly przytulanka byly i nic @przyszla:( teraz kupuje testy owu moze bedzie latwiej bo niestetu meza nie mam codziennie w domu pracuje w delwgacji i w tym mies pozostaja nam dni od 14dc do 18 i zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zrob bete z krwi i bedziesz,wiedziec juz jesli minelo 10 dni od owu i bedzie wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Ja z ta obecnością męża w domu to też na bakier. ..takže tak fifty fifty liczę że zaskoczyłam ...ale nadzieja jest. ....test z krwi bym zrobiła gdyby w Manchester nie kosztował 80 funtów ;) ... jakaś masakra. ..takže testy po funcie dużo tańsze jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A no faktycznie to drogo:) no taka praca tych naszych mezow ze musimy sie dostosowac tylko to trudne jak sie bardzo chce a w tych dniach go nie ma:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dziś 22dc prawdopodobnie 11dpo. ...test negatywny. ..zobaczymy jutro zatem ;) Tymczasem prawie całkowicie bezsenna noc za mną. .... już dawno tak nie miałam. ... najgorzej było między północą a 3 rano ...nawet oczy mi się nie chciały zamknąć nie mówiąc już o jakimś spaniu. ..generalnie jak wszystkie drzemki zebrać razem to może że 2 godziny będzie. ...czuję się fatalnie. ..a tu pracować trzeba. ...no nic jakoś to przeżyję. ..miejmy nadzieję że dzisiejsza noc będzie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zukejka powodzenia:) A ty Aminionek jak przyszla @ czy nadal nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Aminionek i jak u cb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej Przytulas do mnie jeszcze @ nie przyszła, jej aż się boję jutro już piątek! Pora testowania lub w najgorszym wypadku, kupienia testów owu. O matko dziewczyny jak ta @ przyjdzie jutro, to będę miała najgorszy weekend w życiu, ale jeśli nie.... Może gdyby nie ta pogoda to byłabym twardo stąpającą na ziemi kobitą ale dziś naprawdę latam heh :) Trzymajcie kciuki Zukejka to ja miałam dziś podobnie, no może nie tyle nie przespanych godzin co Ty ale zanim usnęłam a położyłam się spać prawie o 1 to z godzinę leżałam i się przewracałam z boku na...właściwie to nawet nie na drugi bok hehehe jestem wierna mojemu prawemu :D inaczej nie usnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Aminionek to zycze powodzonka i trzymam Mocno Kciuki Mooooooooocnoooooo:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Dzięki Przytulas:) Dziś z emocji chyba wcale nie usnę :) Jak u was pogoda? U mnie śliczna, słoneczko, cieplutko...chyba znowu pójdę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×