Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość zukejka
Melduje, że w Manchester pięknie słonecznie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
U mnie tez extra pogoda corcia poszla sie bawic na pole juz,wyniosla ze strychu wozeczek i lalke i wozi a ja wrocilam z zakupow i kawki sie napije:) Aminionek a co do tego slubu jeszcze bedzie napewno ja tez bralam jak corcia miala 4 latka prawie niosla mi obrazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas to słodko musiała wyglądać, jak aniołek :) Mam taką cichą nadzieję ale na nic się nie nastawiam, wydaję mi się, że jemu bez ślubu jest ok... no cóż hihi zobaczymy Kurczę coś słodkiego za mną chodzi a nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Czesc dziewczyny :) pogoda dzisiaj przepiekna, juz cztery razy wyciagnelam psiaka ma spacer chyba juz mnie ma dosc :D Amoniek jutro wielki dzien :) jak tylko bedziesz miala wynik to pisz :) trzymam kciukasy :* Ja juz mam testy owu wiec teraz tylko czekac na @ i dzialamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Widzę, że Pani Przytulas z południa polski. ...ja też wychodzę na pole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Zulejka a po czym to poznajesz ze z poludnia? A tak wgl to z kad pochodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja wojewodztwo Podkarpackie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Dzięki Liliak, a mój pies to był na 2 długich spacerach i to ja mam go dosyć:D ciągle jej mało hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
A wy dziewczyny skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Ja ze Świętokrzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Ja lubuskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Ja pomorskie. Amoniek dalej trzymam kciuki za ciebie. A za reszte was aby ten cykl był nasz☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka mam nadzieje ze tym razem sie uda ja jutro kupuje testy owu i jutro @ dobiega konca :) w nast tygodniu od piatku zaczynamy:) ale nie nakrecam sie nie kupuje testow ciazowych nie sprawdzam bo to sensu nie ma. Zreszta zobacze po testach owu kiedy wypadnie owulacja bo jak kolo 12-13dc to mojego nie bedzie oby byla 14 lub pozniej:):. A ty Aminionek daj jutto znac jak zrobisz tescik:) trzymam mocno kciuki cos mi sie wydaje ze tobie sie naprawde udalo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas. ...skąd poznaje?bo chyba tylko południe polski mówi: idę na pole :) Tamci inni ;) idą na dwór :D Ja z Małopolski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czy to bylo z jakims pottekstem?? Co za roznica pole dwor? Juz nie badz taka pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Aminionek a ty jakies objawy masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Przytulas ja z tych co wychodzą na pole nie na dwór ;) żadnego podtekstu. ..urodziłam się w Małopolsce i tak tam jest od dawna Teraz zwracam na to uwagę tu w UK. ..łatwo mi wychwycić kto skąd jest. ... I jak słyszę że ktoś właśnie mówi że idzie na pole to Ju wiem że na bank z południa polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Aha spoks:) to malopolska a podkarpacie blisko siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas ja z objawów nie wiem czy ciazowych to mam bóle piersi, takie uczucie pulsowania w podbrzusza i jakby rozpychania, i bóle jak na @... jutro jak cos to dam znać :-) I ja tez trzymam kciuki zeby sie udało i wam i mi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej.Mam dziś 18dc i cały czas czuję pobolewanie w podbrzuszu jak na @,nigdy czegoś takiego nie odczuwałam.Do zbliżenia doszło 9dc,wytrysk był w środku,od 4 dni mam temp powyżej 37st,ale czytałam,żeby się tym nie sugerować bo po owulacji to jest to normalne...kurcze a tu jeszcze 10 dni niepewności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
U mię 23 dc. .tescior uparcie pokazuje 1 kreskę. ..ale má jeszcze czas ;) Czekam z niecierpliwością co u Amoniek. ..trzymam kciukasy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej dziewczyny Aminonek i jak u cb?? Robilas test??? Do gosc a jakie masz dlugie cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Hej dziewczyny. Amoniek nie trzymaj nas w takiej niepewności :) a ja dzisiaj 29 dc i czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej lilak ja wlasnie wrocilam z miasta odwiozlam corke do szkoly i dzis 4 lekcje wiec 11.30 juz wychodzi. A wy pracujecie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Ja pracuje 12 godz raz w dzien raz w nocy a potem wolne i akurat dzis mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Liliak. ..to testuj jak 29dc. ..trzymam kciuki Amoniek. ..czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Liliak to ty juz wiesz na sto procent ze ciazy nie bedzie czy jak?? Testuj moze akurat:):) Amoniek i jak??? Ja obstawiam ze beda 2kreseczki Kochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Na 100% nie wiem. Mam cykle bardzo nieregularne wiec trudno stwierdzic. Jak mialam usg w 14 dc to owulacji jeszcze nie bylo dlatego poczekam jeszcze ok. tyg. Jesli wczesniej nie pojawi sie @. Nie mam zadnych objawow ciazowych. Brzuch mnie czasami zaboli ale to normalne na @. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
I przyszla @ coz kolejny cykl kolejna szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Liliak razem bedziemy probowac nawet cykl mialas 29dni tak jak ja:) takze testy owu i do dziela:) Amionek a ty jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×