Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość karolina899
No nie spadła nie spadła i ciągle się utrzymuje zobaczymy jak będzie :) mam kłucie w jajniki czego nie mam zazwyczaj przed miesiączka. Gdzies czytalam ze w ciazy podobno sluz jest bialy ja mam bezbarwny caly czas wiec nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Jagodka trzymam kciuki za Ciebie :) A ile już się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Karolina899 staram sie juz z rok i dwa miesiace wiec długo . Mam juz synka 6 letniego. Ja nie pamietam jaki miałam śluz na poczatku ciazy. Ale pewnie to sprawa indywidualna. Jak jajnik cie kuje to tez dobry znak. Zrobis test bedziesz wiedziała. A ile sie juz starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Ja odstawiłam tabletki 29 02 miałam miesiaczke z odstawienie i przestałam się zabezpieczać z chłopakiem ja chciałam uważać on nie za bardzo i jeśli by wyszło byłby to 1 cykl staran Tak jak mówię miesiączka może mi sie s pozniac z powodu odstawienia tabletek Ale może być też ciąża :) Zobaczymy :) moja siostra jak się starała pomógł jej olej z wiesiolka który brała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Karolina899 ja tez słyszałam o tym oleju moze na przyszły cykl sobie sprawie jak w tym nie wyjdzie. Czasem po odstawieniu tabletek moze sie przesunac miesiaczka ale moze nie w twoim wypadku. Objawy masz ciazowe. Ja to juz sie objawami co do siebie nie sugeruje bo tyle razy zdawało mi sie ze jestem w ciazy a nie byłam. Życze ci aby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Nie wiem zobaczymy tak jak mówię ja się będę cieszyła jak będę w ciazy ale wolę się nie nastawiam :) dziękuję :)) napewno będę dawała znać wiem że po odstawieniu tabletek jest też zwiększona płodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Dziękuję :) ja czuję się jakoś dziwnie od paru dni więc zaczęłam się niepokoić i przez to zaczęłam podejrzewać ciąże :) slyszalam tez ze po odstawieniu jest większa płodność więc może to ciąża napewno napiszę jak będę pewna chyba że przyjdzie @ to wtedy też napiszę :)) tobie też życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Dziewczyny chciałam Wam życzyć Wesołych Świąt i Mokrego Dyngusa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Dziękuję i również życzę wszystkim zdrowych wesołych świąt ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Amoniek tobie rowniez zycze Udanych Swiat i Mokrego dyngusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Amoniek tobie też życze Wesołych i Spokojnych Świąt☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny jak tam po Świetach u was? U mnie całe świeta piekna pogoda była ciepło wiosennie zaraz inny nastrój miałam. Jakos tak wszystko było lepiej. Ale dzis pogoda sie popsuła deszcz i człowiek mysli czy moze sie uda czy nie. Dobrze ze jutro do pracy ide to przynajmniej sie nie mysli. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc Jagodka u mnie tez pogoda do du...! Ponuro i szaro. Ja sie nie nastawiam bo czuje ze sie nie udalo bylo 14dc,15dc i 17dc wiec watpie jakos sie nie nastawiam zbytnio i napewno nie bede robic testow bo to bez sensu czekam na @. A po swietach spoko bylismy u mojej siostry u rodzicow no ale wczoraj po powrocie tesciowa musiala zrabac humor bo by nie bylo:(:( juz mam jej dosc. Moj dzis pojechal wroci w piatek lub w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas bardzo mi przykro że musisz sie z tesciową użerać i szkoda ze mąż twój wyjechał pewnie cieżko ci bez niego. Ja chce sie dzis wybrac na zakupy małego troche obkupic na wiosne bo tak szybko rosnie. Kurcze troche mnie dobija to że w tą ciaze zajsc nie moge a czas mija i coraz wieksza różnica wieku by była miedzy dzieciaczkami. Och pewnie w podobnym czasie dostaniemy albo nie dostaniemy @ . Kiedy masz dostac @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jesli bede miala cykl 28dni to 9 kwietnia ostatni mialam 29dni wiec nie wiem tak dokladnie ale licze tak + - 28dni. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas prawdopodobnie 3-4 kwiecien cykle mam 29-30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
To wczesniej niz ja dziwne to wszystko owu mialysmy podobnie a ty masz wczesniej:) wiesz ja sie nie nastawiam i staram sie o tym nie myslec wogole zeby pozniej nie bylo buuuuu:(:( wiec czekwm poprostu na @ jeszcze 11dni i sie zobaczy jesli mi sie bedzie spozniac to etedy moze zrobie test ale napewno nie bede robic przed bo ostatnio zrobilqm po spoznieniu i tak jedna krecha wiec lepiej nie wiedziec moim zdaniem pozdrawiam:):) Amoniek a co u ciebie jak po swietach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas sorki ja sie pomyliłam powinnam dostac 8kwietnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
To prawie tak samo mamy:) ciekawe co to bedzie a dzis caly dzien leze nic mi sie nie chce jeszcze sama mysl ze tesciowa odwrocila wszystko na swoja korzysc mnie dobija byle by do piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Witajcie. Mam podobna sytuacje... Cykl 28-30 dni. Ostatnia miesiaczka zaczela sie 10-tego marca(4dni)... Przytulania 22,23,24 marzec. Wczesniej przytulnia byly 5,6,7 marzec.. Latalam wtedy jakies 4 razy samolotem ( o ile to mozemiec wplyw na owu ). Od 25 mam bole lewegi jajnika, klocie troche takie dziwne uczucie... Podbrzusze twarde - czasami boli . Samopoczucie tragedia - w nocy wogole nie moge zasnac. Siku latam non stop. A dodatkowo od wczoraj mam duzo bardzo duzo wydzialenego bialego plynu ... Robilam test 26 ( bo pomyslalam ze moze to ciaza ze wczesniejszego przytualania - wyszedl negatywny. Czekam teraz do okolo 8-10 kwiecien na miesiaczke a raczej jej brak. Mam nadzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
A ja jutro robię test bo @ nie przyszła jeszcze :p zobacZymy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Karolina899 to super ze nie przyszła @ daj znac jutro jak zrobisz test. Trzymam kciuki . Małgosia moze to faktycznie ciaza u ciebie oby @ nie przyszła do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) wróciłam dzisiaj do domku i już jestem z wami, mogę normalnie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaaaaa
Oby oby ale nie chce sie nastawiac. 6 lat temu przy corce staralismy sie 6 miesiecy i za bardzo sie nakrecalam . Placz przy kazdym negatywnym tescie. Teraz to dopiero drugi cykl staran. Jesli sie nie uda to od miesiaczki zaczne brac olej z wiesiolka... Corka jest po oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi tu całego tekstu nie wstawia :-( Karolina ja też jutro testuję, więc trzymam i za Ciebie kciuki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina899
Trzymam mocno kciuki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Patinka to za ciebie tez trzymam kciuki za dwie kreseczki. Moze wam sie uda i pociągniecie nas za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Ja miałam sie w tym cyklu nie nakrecac tak sobie wmawiałam ale nie wychodzi. No zobaczymy co przyniesie czas. Dziewczyny musicie miec dwie kreski .... i małą fasoleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×