Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość gość
Przytulas miałam podobna do ciebie sytuacje. Cykle 28-29dni. Zdarzyło się 27. I kochalismy się do 14/15 dnia. I nic przeszło rok. Myslalam już ze coś nie tak. W końcu zrobiłam test owulacyjny. Wyszedł ok 13go dnia późno wieczorem. Działalismy więc 15/16/17 i nawet 18. Jestem w 10 tyg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Nie rozumiem skoro cykl 29 dni to owu powinnam miec 15 i bylo przytulanko i tak nic wiec moze byla 16:( zrobilam sobie kawke teraz i zapalilam papierosa zeby sie odstresowac moj mowi ze bedziemy dzialac na wekendach niby mi pokazuje w kalendarzyku ze moge miec owu ale nie wierze w te kalendarzyki juz nic jak sie wkorze to pojade do gina na monitoring. Dzieki Jagodka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc Czyli jak test ci wyszedl owu 13 to kiedy mialas owu?? Moze kupie te testy no tak przypuszczalam bo u nas bylo 8dc 10dc 11dc 14dc i 15dc. A 12dc i 13dc nic bo maz chory a 16 byl w pracy:( a teraz wypada mi ze w bedzie w domu 3dni i ze niby owu bedzie ale yo bedzie znowu pewno za pozno i nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc Czyli jak test ci wyszedl owu 13 to kiedy mialas owu?? Moze kupie te testy no tak przypuszczalam bo u nas bylo 8dc 10dc 11dc 14dc i 15dc. A 12dc i 13dc nic bo maz chory a 16 byl w pracy:( a teraz wypada mi ze w bedzie w domu 3dni i ze niby owu bedzie ale yo bedzie znowu pewno za pozno i nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek a jak u cb?? Zostalas sama moze tobie sie uda przynajmniej trzymam kciuki za cb:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas przykro mi, że nawiedziła CIę@.. ja jeszcze nie mam ale przecież powinnam dostać w niedzielę. a już czuję, że dostanę wieczorem albo rano, żadnych nowych dolegliwości nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
a cóż to za cisza dziewczyny ? Jak tam przygotowania do świąt ? wszędzie w sklepach te kurczaczki, zajączki ach nie mogłam się powstrzymać i nakupowałam tych ozdób dużo jak na choinkę hehe miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulas test pokazuje wynik pozytywny i owulacja następuje 24-48h pozniej. Podejrzewam że u mnie była może i nawet jeszcze dalej. Normalnie nie powinno tak być skoro cykle raczej książkowe to i owu powinna być koło 14dc. A jednak natura czasem miesza. Próbujcie od 10dc do 18 codziennie albo co drugi dzien. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Tylko maz bedzie na wekendach i nie mamy zbytnio wyboru bedzie to 14, 15 16 dc tyle potem znowu delegacja dopoki nie bedzie mial pracy blizej ze bedzie zjezdzal wiec lipa:(. Amoniek udanego wekendu daj znac jak u cb jutro czy cb tez nawiedzii@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc sziewczyny u mnie od wczoraj Masakra totalna brzuch boli jak nie wiem i taka mam obfita @ ze szok. Drugi cykl od cysty i duphastonu:(:( zawsze mialam 1 dzien malutko drugi duzo i pozniej troche tak do 7 dnia bo tyle u mnie trwa @. A teraz przez najblizsze 4 dni pewno bedzie to samo co miesiac temu non stop zluzyje z dwa opakowania podpasek. Caly dzien wczoraj lezalam a dzis nawet nie jestem w stanie jechac z mala do kosciola bo by sie wszystko przelalo. Takze najblizsze moje starania beda pewnie za 2 cykle o ile maz bedzie na miejscu pracowal. Aminionek jak u cb nawiedzila cie ta paskuda @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej Przytulas, życzę żeby szybko Cię przestało boleć., też mam takie bolące strasznie 2-3 dni zależy od cyklu, a cała @ trwa 6 dni plus często plamienie dzień lub dwa przed...Jakby to było komu potrzebne.. A wracając do pytania, to jeszcze nie mam @, pobolewa mnie podbrzusze i przy dotyku piersi ale nie zauważyłam, żeby się powiększyły czy coś...Dalej smakuje mi kawa, nie lubię tego czego nie lubiłam, więc ta wredna @ sobie ze mną pogrywa i pewnie się lekko spóżni.. Chyba sobie kupię testy owu na ten miesiąc starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Tez mam zamiar ale mi to nic nie da bo moj bedzie 14dc 15dc i 16dc wiec jak bedw miala wczesniej to lipa. Lekarka na forum abczdrowie mi pisala,zebysmy zaczeli od 10dc do 18dc wiec ten mies pewno odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Przytulas nic nie odpada będzie 14,15,16? to wtedy działacie:) skoro macie prikaz od 10 do 18 dc to się zmieścicie :) i się uda zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wiem kochana ale jak mi na testach owu wyjdzie ze 12-13 bedzie albo 17-18 to lipa znowu nic:(:(. Chyba nie bede o tym myslec to moze predzej sie uda. Niestety moj ma taka prace ze ciagle na rozjazdach jak pracuje blizej to zjezdza a tak teraz do Katowic i lipa:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
no gdzieś jak nie tutaj czytałam, że po teście na owu, występuje ona w ciągu 24-48h, więc jednak może macie szanse :) trzeba myśleć pozytywnie, inne myślenie nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam Wasze historie i postanowiłam przedstawić swoja. Od dwóch lat jestem mężatka i nigdy nie zanezpieczalismy sie z mężem ale niestety przez ten cały czas dzidzia sie nie pojawiła :( w tym cylju jestem po CLO i czekam z niecierpliwością na wynik. Obecnie jestem w 24 dc i bardzo bolą mnie jajniki. Nie jest to objaw hiperstymulacji bo miałam usg i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Cześć Lilak, nie wiem jak to jest z tymi lekami na wspomaganie, ponieważ sama jeszcze nie miałam niestety możliwości ich używać, mam nadzieję, że dziewczyny się wypowiedzą, które to brały ale mam nadzieję, że wesprzemy się razem w tej walce i każda z nas zobaczy niedługo 2 kreseczki. To długo się staracie, a badał twój nasienie? Czy wszystko jest ok? A może nie trafiacie z owu ? Warto to sprawdzić...tymczasem witam wśród nas. Jejku najadłam się słodyczy i teraZ męczy mnie zgada, a @ dalej nie ma. A co u Ciebie Przytulas? Jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Mąż sie badał i wszystko jest ok. Niestety u mnie stwierdzona jest niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemia. Oczywiście leki biorę i jest teraz wszystko w normie. U nas tez jest ten sam problem co u Przytulasa bo mąż wyjeżdża na cały tydzień i jest tylko w weekend. Niby ta owulacja wypadla akurat w odpowiedni dzień ale jak tyklo zabraliśmy sie za staranie to mój śluz był już zmieniony i pewnie znowu sie nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej Aminionek lepiej aczkolwiek strasznie obfity mam kochana a moze tobie sie udalo tym razem skoro malpa nie dotarla:). Lilak no niestety taki zywot tych wyjazdow naszych mezow mi zostaje kupic testy owu i testowac ale skoro teraz bylo tyle przytulania i nic to stwierdzam ze owu byla albo 12-13dc albo po 15 i nie trafilismy. A teraz duzego pola popisu nie bede miala bo tylko 3 dni 14, 15,16dc wekend i tez pewnie lipa bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
No wiesz Przytulas jedna strona mnie już się gotuje w środku, stroi pokoik dla dziecka i wybiera zabaweczki itd, a druga mówi spokój masz jeszcze czas do wtorku z tą @ nic nie wiadomo...Śluzu mam mało więc no jak bardzo bym nie chciała to wydaję mi się, że się nie udało bo przecież w ciąży śluzu musi być więcej... Współczuję wam dziewczyny tych mężowych wyjazdów, pamiętam jak u nas to samo było to widzieliśmy się raz na 1-1,5 miesiąca, więc znam to uczucie. Kurczę ja chce żebyśmy wkrótce wszystkie się cieszyły z potomków w drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:) co tam u was?? U mnie ok 3 dzien@ jeszcze 4 jakos przebiduje chociaz tyle ze brzuszek nie boli dzis zakupuje testy owu i po okresie zaczynam testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Hej dziewczyny :) Amoniek trzymam mocno kciuki :) ja dzisiaj w nocy dostałam strasznego bólu brzucha i straciłam już całą nadzieje że się udało bo raczej dzidzia takiego skurczu by nie wytrzymała :( czekam na @ i zaczynamy od początku. Dziewczyny piękne słońce się pokazuje może ta nadchodząca wiosna przyniesie nam nasze wymarzone fasolki. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej Lilak moze sie uda nie nastawiaj sie zle. Ja dzis kupuje testy owu ale raczej to nic nie da bo moj w tym mies bedzie tak jak u cb tylko wekendy moze sie uda ale juz,nie mam zamiaru kupowac testow i sprawdzac bo potem tylko rozczarowanie nic wiecej:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hejka:) U mnie na razie nie ma @ ale podbrzusze mnie mocno pobolewa i czuje ból pleców, więc już mam bliżej jak dalej do @... A pogoda dziś rzeczywiście piękna, świeci słońce i niebo jakby bardziej niebieskie :) czuję, że niedługo słońce zaświeci specjalnie dla mnie hehe na razie czai się gdzieś za chmurami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kochana za niedlugo Zaswieci dla bas wszystkich tu starajacych sie i wszystkie bedziemy z brzusiami chodzic:D no ty jeszcze nie masz wiec cien nadzieji jest:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Bardzo bym tego Nam życzyła :) Nie wiem czy pisałam, że zaczęły mnie boleć przy dotyku piersi, ale nie zauważyłam, żeby się powiększyły..U mnie dalej susza, jakieś mega wzdęcia i od prawie 2 godzin senność totalna, znowu ;/ Kurcze mam ochotę kupić sobie test ale powstrzymuję się bo czuję, że dostanę już za moment okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
O widzę, że o tych piersiach już pisałam heh i nawet to samo:P no cóż, nic się nie zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kup Aminionek i zrob ja tez sie zawiodlam ale przynajmniej sie nie zastanawialam codziennie czy jestem czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Amoniek kupuj test i rób :) objawy masz ciążowe :) ja od wczoraj mam tak wzdęty brzuch jak balonik, ale przed @ też tak mam także pozostało mi tylko czekac. Tylko nie wiem ile bo mohe cylke moga trwać nawet do 72 dnia :/ A dzisiaj całkowity brak apetytu, wdęty brzuch i lekkie mdłości z zawrotami głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Oj chyba nie bede musiała robić testu bo brzuch juz mnie tak boli, ze pewnie w nocy mnie nawiedzi @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×