Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Przytulas
Tylko my zaczniemy od 14dc bomojego nie bedzie. Ewentualnie mozemy w ta niedziele i rano w poniedzialek bo do pracy jedzie i wroci w wielki piatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Hej dziewczyny, właśnie wróciłam z zakupów itp. kupiłam 2 testy...tak na wszelki wypadek ale nie robiłam jeszcze bo nie chcę mi się jak na złość siku...ale czekam aż mój wyjdzie do pracy, po co ma widzieć jak ryczę i znowu się wymądrzać "a nie mówiłem żebyś nie robiła?" NIe mam @ ale boję się, że i tak będzie 1 kreska...Boże Święty dopomóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek rob my chyba mamy wiekszego stresa niz ty:):) i daj znac ja obstawiam ze 2 krechy:D i nie mow mu ze robilas jak wyjdzie jedna i nie smuc sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jak wyjdzie jedna to znowu ja się będę drzeć i chodzić wściekła jak osa..ale tak serio to nie mam jak przemycić tego testu do łazienki a dali taki tam malutki pojemnik że chyba nie trafię heh:P a znowu jak coś wniosę do łazienki to już będzie wiedział o co chodzi;/ jeszcze 30 minut....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Oki czekam na info i trzymam mocno Kciuki:):-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
A myślicie, że mogę robić o tej godzinie ? zamiast rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Ja zazwyczaj kupuje kubeczek na mocz bo czasami przy testach nie ma pokemniczka albo maly jak nie wiem:) czekam Amoniek:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Pewno ze mozesz wyjdzie 1 to zrobisz drugi rano i obaczysz. Ja tez robilam w poludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
I jak zrobilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Zrobiłam przed chwilą test, 1 kreska:( to chyba przez tą torbiel spoznia mi sie okres, wiedziałam...kur..mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Po prostu pewnie zaraz dostanę @ i tyle w temacie, i teraz sobie przypomniałam, że nie kupiłam testów owu.. I znowu ryczę, a miałam tego nie robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amionek nie przejmuj sie kochana moze za wczesnie i @ nie przyjdzie. Ale ja bym ci proponowala isc do gina no mi jak dal duphaston to znikla ta cysta zalezy tez jaka jest bo te czynnosciowa co mialam to one przewaznie znikaja same. Dziwi mnie to czemu nic ci nie dala jak bylas i widziala ze masz niby to nie przeszkadza w zajsciu w ciaze ale lepiej zeby nie miec prawda:) nie smuc sie tez to przezywalam a dzis @ sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
I nie placz jestesmy tu po to zeby sie wspierac nawzajem a testy owu jeszcze zdazysz kupic:) glowa do gory kochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Wiem, wiem :) Dzieki, że jesteś:) No ale to cholernie trudne, wiesz jakby @ nie przyszła jednak to zrobie test może jutro rano albo w niedzielę a jak będzie dalej 1 kreska i nie będzie @ to pojadę na betę i może to mi powie czy jestem czy tylko jestem w swojej głowie... Nie dość, że brzydka pogoda to jeszcze i to. Brzuch mnie boli, piersi nie mogę dotknąc, rano miałam nudności, potem biegunkę, a teraz na dodatek boli mnie głowa. Żyć, nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
U mnie pogoda ladna wlasnie pranie bede wstawiac:) kochana bedzie dobrze mozliwe ze jestes po tych objawach:) ja,nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Powiem Ci, że ja już nie mam nadziei na ciąże. Choć żeby był cień jakiś albo cień cienia...a tu nic kompletnie;/ szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Amoniek. .ja bym nie traciła nadziei. ...jak nie chcesz marnować tego testu nie rób go jutro rano. ..wstrzymaj do niedzieli i jak nie dostaniesz @ zrób rano w niedzielę a jak ci nie zależy to zrób jutro rano ...a potem jeszcze raz w niedzielę gdyby @ nie przyszła wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Chyba wytrzymam do niedzieli(tak sądzę) bo i tak myślę, że zaraz będzie @, a tak test zostawię na następny cykl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Masz racje Amoniek:) i nie ma za co po to tu jestesmy zeby sie wspierac jak cos to pisz i wal jak w dym:) szkoda ze daleko od siebie mieszkamy fajnie,by bylo tak pogadac w realu o tych naszych babskich sprawch:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Amoniek trzymaj sie i nie trac nadzieji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej się jeszcze ponakręcajcie to na pewno wam wyjdzie... Pragnienie dziecka nie usprawiedliwia zachowywania się jak niestabilnie emocjonalnie wariatki. Wcale się nie dziwię że konkubent Amoniek się wkurza na widok ciągłego latania z testami do wc bez żadnych ku temu podstaw. Myślcie trochę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Jakby nie było podstaw to by nikt nie testował. Nie wiesz, nie interesuje cie to to się nie wtrącaj. TO nie forum w stylu co ty glupia wiesz o dzieciach i po co ci te testy tylko po to zeby sie nawzajem wspierac i przede wszystkim nie oceniać, więc wydaję mi się, że dziewczyny się ze mną zgodzą ze jesli nie masz nic milego do powiedzenia to bezsens ze tu wchodzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dokladnie Amoniek wydaje mi sie ze weszlas tu tylko po to zeby krytykowac a my raczej tego nie potrzebujemy. Wiec moze swoje madrosci zostaw dla siebie i nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, oczywiście, podstawy są :) jeszcze się nogi po seksie trzęsą a już zachcianki żywieniowe, humorki i całe spektrum objawów :D szkoda tylko że ani razu nie miało to pokrycia z rzeczywistością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Podstawami są przede wszystkim spóźniający się okes. mądralo więc poczytaj trochę więcej a potem coś gadaj. Mnie zastanawia jedno po jaką cholerę tu jestes? lubisz krytykować innych, sprawia ci radość jeśli kogoś urazisz? to super, już możesz się więcej nie wysilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Do gosc co ciebie to obchodzi co my robimy??? A po sexie to chyba tobie sienogi trzesa. Nasza sprawa co robimy i moge nawet 2razy dziennie robic testy nawet jak okres bede miala a tobie nic do tego najlepiej znajdz inny watek i tam sie wtracaj. Amoniek nie przejmuj sie tym kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Może gość zazdrości nam seksu? hehe nieważne kogo obchodzi co jakiś 'gość' myśli i pisze. Testy jak będę miałą ochotę mogę robić nawet tuż po seksie i nikt mi nie zabroni:) Szkoda czasu na jakąś żmiję, Przytulas nie denerwujmy się :D Jak tam twoja mała? Pewnie bawi się na podwórku co? Kurcze takiej to dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
No tak bajki:) najlepiej hehe i jeszcze ferie, full pakiet A ja sobie chyba włącze swój serial i otwieram pudełko lodów haaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Spoko pewno my kobitki potrafimy sobie dogodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Oooo Amoniek ale mi smaka narobilas na lody :) ale nie... nie zjem ich bo dietka :) przynajmniej sie staram jej trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×