Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Amoniek
Oj na pewno dostanę, po prostu nie ma szansy w tym miesiącu...eh no to pewnie i ja zamówię te testy za niedługo, mam nadzieję, że tak jak i Tobie Jagodka pomogą :) wiesz nawet jeśli miałabyś termin wizyty wcześniej to i tak czas przed by CI się dłużył, tak to jest już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Wiecie co dziewczyny nie wiem czy to wpływ miało jaki kolwiek ale mi jak nie wychodziło byłam załamana... odpuściłam na jakiś czas i zmieniłam dietę na zdrowa zapisałam się na siłownię po roku ćwiczeń zrobiłam przerwę ale zaczęłam się czuć gorzej i miesiąc może dwa przed staraniami oczyściłam organizm głodówki a później tydzień warzywa owoce następnie normalnie weszłam w zdrowa żywność... i nie wiem czy to zbieg okoliczności ale po tylu latach w pierwszym cyklu starań teraz bach udało się... więc może to jednak też coś daje? Jagodka też już się doczekać nie mogę... ale chciałabym zobaczyć już serduszko więc będę czekać do 26 kwietnia :) dziś nie bolał mnie brzuch więc jestem szczęśliwa:))) jutro idę do internisty po tydzień l4 do wizyty i gina żeby się nie stresować w pracy i nie narażać niepotrzebnie. Po za tym te ciągle bóle brzucha mnie przerazały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dziewczyny ja niedawno wrocilam dzis testu nie robilam jakos mi to z glowy wylecialo mialam zronic teraz ale pilam sok wiec nie robie ten miesiac i tak stracony Amoniek bedziemy razem nie przejmnuj sie:) Ja w tym miesiacu tylko posprawdzam najwyzej co te testy pokaza dobrej nocki Laseczki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny gosc any ja tez dzis zamierzam isc do pediatry synka i poprosic o zwolnienie na niego do 26 kwietnia bo chce troche przystopowac i odpocza. Przytulas fajnie ze w tym miesiacu stawiasz na rozeznanie swojego organizmu Amoniek jak nastroj? Mam nadzieje ze lepiej. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze moze faktycznie twoj zrobi te badania i cos sie wyjasni. Milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka tak zrobie bo teraz to i tak z tego nic nie bedzie przytulanka w 10dc i w 11dc wiec sie nie nastawiam. Odpuszczam poprostu niech sie dzieje wola Boga:) a poza tym paskudna pogoda zostalam sama z przygotowaniami do komuni bo moj pojechal prawie na 2 tygodnie dzis musze jechac i pokupic potrzebne rzeczy corci buciki pelerynke sukienke. Najlepsze bedzie jak moj nie wejdzie w sodnie eleganckie to bedzie musial kupic caly garnitur prosilam go wczoraj zeby zmierzyl to wejde mowi no zobaczymy:) Amoniek jak u cb samopoczucie? Jestesmy razem pamietaj no ja tez odpuscilam tym bardziej ze sie nie zgrywamy wogole z owulacja z moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Wiesz Gość any zdrowa żywnośc ani sport nie są mi obce, dodatkowo rzuciłam też palenie więc...może u Ciebie zmiana wyszła na dobre a może po prostu przypadkowo tak się to złożyło, że teraz myślisz, że to sprawa diety i ćwiczeń...no niestety gdyby u mnie miało tak być już bym miała x dzieci;/ Przytulas coś mi się wydaje, że jak zafasolkujemy to wspólnie bo to nowa tradycja na forum hehe jak żadna to żadna a jak już coś dobrego się stało to podwójnie (gość any i jagodka) no chyba, że to nie ze mną się uda a z kim innym no ale to w sumie nie ważne, ważne jest, że będzie dzidzia :) U mnie z nastrojem do bani, @ wprawdzie nie mam ale już czuję ją w jajnikach, dodatkowo nie mogłam dziś w nocy usnąć a zawsze 1-2 dni przed @ tak mam więc jestem przekonana (i stąd podły nastrój) że @ już za chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczynki jak wam dzien minął. Ja dzis miałam ciezki dzien w pracy potem poszłam do pediatry z synkiem i poprosiłam o zwolnienie do 26 kwietnia i teraz moge sobie spokojnie czekac na wizyte u lekarza w domku. Przytylas to teraz wszystko zwiazane z komunia na twojej głowie ale przynajmniej nie bedziesz myslec o ciazy i na dobre to pewnie wyjdzie. Amoniek jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
gosc any napisz kochana co tam u ciebie jak sie czujesz? Tez nie mozesz tak jak ja wytrzymac do dnia wizyty u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja dzis kupilam juz wszystko corci takze wyprawka gotowa ale wkurza mnie to wszystko bo ludzie tak wymyslaja ze szok mialybyc Alby tradycyjne a kogo nie zaputam to sukienki szyja a niektore to z kolem nawet jakies tiule jakby to slub mial byc czy cos to ja takiej kiecki na wlasny slub nie mialam. Moja bedzie miala zwykla albe bo tak bylo powiedziane na poczatku i nie mam zamiaru kupowac kolejnej. A jesli chodzi o dzidzie to zobaczymy w tym mies odpada zobaczymy co bedzie raczej eatpie zeby wystarczyly 2 razy i to w 10dc i 11dc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Cześć dziewczyny. Daaaawno mnie tu nie bylo ale wrzucilam na luz i nie chcialam sie nakrecac. Zafasalkowane dziewczyny gratuluje Wam z całego serca :) Amoniek i Przytulas powoszenia w kolejnych cyklach. U mnie dzisiaj 31 dc i jutro testuje. Niby z testow owu wyszlo ze owulki nie bylo ale nigdy nic nie wiadomo a noz sie udalo :) chociaż nie nastawiam sie na pozytyw. Po prostu musze sprawdzic czy przyczyna spozniajacej sie @ jest dzidzia czy po prostu sie wszystko poprzestawialo znowu. Ogolnie luz nie ma sie co nakrecac. Jak nie wyszło to kolejny cykl z CLO i sie porzadnie staramy z mężem :) pozdrawiam Was dziewczyny i buziaczki dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliak
Ehhh.... jedna krecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Liliak przykro mi.... z clo powinno sie udac trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:) dzieki Liliak ale u mnie ten cykl raczej odpada bylo 2razy 10dc i 11dc to chyba za wczesnie:( a poza tym pogode mam ladna cieplutko sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas to u ciebie pogoda całkiem inna . U mnie wiatr i deszcz. A robisz dalej te testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Tak wczoraj tez nagatyw mialam dzis tez zrobie no a 11dc nie robilam bo mnie nie bylo w domu. Robie i zapisuje. Bo raczej seksik z 10dc i 11dc nie wystarcza i znowu nici beda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Hej Wam ! :) u mnie odkąd odpoczywam w domu na l4 super nie mam już tych boli brzucha. Myślę że to stres tak na mnie działał w pracy :( dziś robiłam badania które zlecił mi internista przy wpisywania l4 i doplacilam sobie do bety hcg aaa zobaczę czy dobrze przerasta... jagodka mega się doczekać nie mogę aż głupiej normalnie że może jednak tej ciazy nie ma ze to pomyłka albo coś... ale piersi mi przypominają o tym że raczej jest. nie dość że już dwa rozmiary większe to jeszcze w nocy tak bolą że masakra :D jagodka odliczamy ;) dziewczynki trzymam kciuki za was w tym miesiącu! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Mój dzien ma same minusy -okropna pogoda, -dostałam @, - chu****dzień w pracy(serio myśle jej zmianie) -pokłociłam się ze swoim i nawet pomyślałam o tym, żeby się rozstać...mam juz dosyć ciągłego czekania, zreszta nwet tu o samo czekanie nie chodzi, wystarczy żeby powiedział "tak, ja też chce słubu tylko nie teraz, ale kiedys na pewno" zamiast " to kosztuje"...;( to chyba tyle w temacie, ide płakać dalej. choc szczerze mówiąc jestem coraz bliżej tej ostatecznej decyzji a to dobrze nie rokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Amoniek ślub nie jest w życiu najważniejszy... ja byłam osiem lat w związku z facetem i trzy tygodnie przed ślubem się rozstalismy a raczej nawet on mnie zostawił mówiąc że jednak nie będziemy razem szczęśliwi... sory ale to słabe było a ja się załamalam wtedy... dzieci też nie mogliśmy mieć nie wychodziło... po dwóch latach poznałam kogoś nowego dzidziuś udał się od 1 cyklu starań i o ślubie nawet nie chce mi się myśleć... po co mi ten ślub... liczy się rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny Gos any ja tez siedze na zwolnieniu na synka i tez mi dobrze w domu i tez mnie brzuch nie boli moze czasem ale nie mocno i na krótko. Piersi mnie tez bola najbardziej w nocy i sa wieksze. No ja juz nie moge wytrzymac no ale musze do wizyty byc cierpliwa a kiedy ty masz wizyte u gina? Tak jak ja 26 kwietnia czy predzej? Przytulas testuj dalej zobaczysz co i jak Amoniek nie martw sie dla ciebie tez zaswieci słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny:) u mnie dzis 13dc po zrobieniu testu sa 2kreski tyle ze katrolna slabsza czyli owu bedzie pewnie jutro wiec ten cykl tez stracony:( ale przynajmniej wiem o ile sie nic nie zmieni ze ten cykl bedzie 27-28 dni oby wszystko wrocilo do normy:) Amoniek kochana nie przejmuj sie moj tez mowil ze drogo ze wydatek ze nas nie stac wiec uznalam ze nie potrzebje zadnego przyjecia ani nic i to ma byc nasza decyzja skoro sie kochamy mamy dziecko i stwierdzilismy razem ze wezmiemy slob w malym gronie sama rodzina bylo 20osob i nam to wystarczylo:):D. Kochana bedzie dobrze ale musisz z nim porozmawiac na powaznie czy chce wogole z toba byc czy chce dzieci i najwazniejsze to Kochana czy ty chcesz czy czujesz ze to ten jedyny ze bedziesz z nim szczesliwa. I nie placz mi tez po tym tescie dzis sie przykro zrobilo bo znowu nic bo raczej watpie zeby plemniczki przetrwaly od niedzieli do dzis:(:( kolejny cykl jesli nie wyjdzie ide do gina i pewno najpierw monitoring i pewnie moj badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Jagodka tak jak ty 26 kwietnia ale popołudniu więc jeszcze troszkę czasu... jutro odbiorę betę i sprawdzę jak przyrosła ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Wiecie ja zawsze mówiłam, że żadnego ślubu nie chce, że to tylko papierek...ale teraz wszyscy na około pohajtani i ja zaczęłam marzyć o sukni, no po prostu przy nim dojrzałam do tej decyzji...i gadałam już z nim tyle razy poważnie ale ciągle jak grochem o ścianę..powiem tak ja wiecznie czekać nie będę, w końcu znudzi mi się ciągłe czekanie i namawianie i albo odejdę albo odpuszczę..a że mam taki temperament,że szybko wybucham to różnie się to może skończyć z drugiej strony też szybko się uspokajam, ale niestety musi być wielka draka heh bo inaczej to nie będzie spokoju heh no i wiem, że ślub niczego nie gwarantuje i nie marze o wielkim weseku, chciałabym skromnej uroczystości...no ale jeśli on tak bardzo nie chce, to może kiedyś gdzieś znajdę kogoś o podobnych oczekiwaniach jak moje, a może to on zmieni swoje i zapragnie tego samego? mam nadzieję, że będzie dobrze w taki czy inny sposób. dziewczyny fajnie, że tu jesteście i można się wygadać Wam i że nie mówicie "weź nie przynudzaj, albo Ty znowu o tym dziecku?" dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek powiedz mu co myslisz ja tez jestem wybuchowa strasznie i powiem ci moj czesto wychodzi jak jest klutnia a potem wraca i przeprasza bo wie ze mam racje. No my kobiety juz takie jestesmy dla mnie bylo wazne samo to ze wiem se bedziemy razem wiec tez nie rozumialam takiego gderania ze drogo to tamto ale postawilam na swoim a on mial wybor albo my albo bedzie sam wybral nas i powiem ci ze nawet byl na delegacjach a ja sama poszlam zamowic wolny termin u ksiedza 1kwietnia tak sie zlozylo ze to byly swieta i prima aprilis mielismy teraz 4rocznice:) wszystko sie ulozy kochana mozesz na mnie liczyc zawsze odpisze:) no ja tez ci powiem ze tylko dzieki tej komuni nie mysle tyle o dziecku bo ciagle zabiegana jestem ale jak robie te testy owu to wszystko wraca i wydaje mi sie teraz tez nic z tego bo dzis wyszly 2kreski jedna bledsza wiec owu pewnie dzis w nocy lub jutro i od niedzieli od 12w nocy raczej plemniczki nie przezyly:( takze kolejny cykl nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Odebrałam dziś wyniki badań i nie są za dobre... tzn z krwi mam jakieś niedobory i jedno za wysokie pewnie anemia... ale za to beta urosła na 7577 :D więc dzidziuś jest i nigdzie nie poszedł... lekko uspokojona moge oczekiwać do wtorkowej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
gosc any no to ładnie beta przyrosła a wyniki pokarz swojemu ginowi on ci powie co i jak. A ktory według bety masz tydzien ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Według bety 5-6 tydzien czyli dokładnie tak jak jest u mnie. Zaczęłam 6 tydzien :) na usg będę zaczynać 7 tydzień:) a ty jagodka w którym jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny u mnie pogoda kiepska cos sie chmurzy chyba desz bedzie. Dzis 14dc zobacze jak zrobie test kolo17 co pokaze wczoraj byly 2kreski z tym ze jedna bledsza wiec owu pewno byla w nocy albo dzis. Takze kolejny cykl stracony zobaczymy za miesiac jesli sie nie uda ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
gosc any ja chyba bede podobnie jak ty. Juz na bete nie ide bo bylam dwa razy na poczatu tylko sprawdzic czy przyrasta. Przytulas według mnie owulki jeszcze nie miałas rob dalej testy kreska musi byc tak samo ciemna jak ta pierwsza a nawet ciemniejsza blada druga kreska oznacza ze owulki nie ma. I na bank w nocy jej nie miałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czyli dzis bedzie pewnie to tym bardziej nic z tego myslalam moze ze z niedzieli plemniczki przetrwaja do owu ale watpie w to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaa87
Dziewczyny, potrzebuję się poradzić, pisałam w temacie o Clo, ale chyba nikogo tam nie ma a ja cały czas myslę i się martwię. Może Wy podpowiecie :) Obecnie mam 2 cykl na Clo - wczoraj 28 dc, robiłam badania: Wynik progesteronu: 32,37 ng/ml (robiłam też 23 dc i było 6,9) Wynik HCG 209,3 mUI/ml (normy wg laboratorium 1-2 tydzień: 50-500, 2-3 tydzień: 100-5000). Niby wszystko ok, ale jak byłam poprzednio u dr, to mówiła, że dobrze żeby HCG było "dwu - cyfrowe, jeśli ok 100 to super"). I teraz napadają mnie wątpliwości, czy to wynik dobry, czy za wysoko i jednak coś jest nie tak? Poradźcie bo boję się zacząć cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×