Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość jagodka_a
Przytulas no ja tez slyszalam ze cola i kawa nie pomagaja zajsc w ciaze. Ja kaurat w tym cyklu sie nie łudziłam ze zajde i nie zwracalam na to uwagi i piłam duzo coli i kawy litrami a jednak udało sie zajsc w ciaze. Ale i tak kawa szkodzi i cola nie ma co gadac. Teraz nie pije wcale kawe od ponad tygodnia i tylko wode i soki. Podobno dobrze jest brac wiesiołek jak chce sie zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czytalam o tym wiesiolku tez ale to trzeba znac dobrze cykl ilo dniowy bedzie bo to trzeba brac od 1dc do owulacji potem odstawic a tak jak ktos ma nieregularne to nie bardzo noe wiadomo kiedy skonczyc. Ja akurat coli nie lubie ale kawusie tak. Zobacze bo dzis albo jutro mi te testy przyjda to zobaczymy ktorego dnia cyklu pokaze ta owu teraz. Bo ost pokazalo 14dc a i tak @przyszla i nie wiem o co to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kochane ja jestem przygnebiona moj wraca jednak w sobote:( smutno mi tym bardziej ze z tesciowa sie scielam bo jak zwykle jej cos nie pasuje!!! Mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas no tak tesciowa twoja z tego co piszesz i pisałas to łatwą osobą nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas ja chciałam sobie w tum cyklu jak bym nie zaszła kupoc INOFEM podobno poprawia cykl i jedt lepsza owulka moze poczytaj o nim ma dobre opinie a moze po nin bys saybciutko zaszła w ciąże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki Jagodka napewno poczytam:) i moze zakupie:) a jak u cb Kochana??? Trzymaj sie cieplutko zeby dzidzia rosla dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Ja piłem ten inofem i jedyny plus jaki po nim widziałam to włosy na głowie mi zgestnialy. :D ale jest drogi 95 zł za kuracje miesięczna bo to trzeba pić dwa razy dziennie a nie jak w ulotce raz... przynajmniej gin mi tak kazal. Jagoda myślisz że już będzie serducho dzidzi na twoim usg 25 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Nie wiem dziewcsynki czy serduszko bedzie o nie pamietam jak to w pierwssej ciazy bylo na poczatku u lekarza. Ale powiem wam ze juz sie doczekac nie moge pujscia do gina a z drugiej strony bardzo sie boje .... Rano czuje sie kiepsko mam mdlosci a potem w pracy jestem taka senna i troche sie obijam. Juz odliczam dni do lekarza i biore zwolnienie bo chce troche odpoczac. Trzymam za was caly czas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
A boli cie może brzuch ? Ból nie przekracza poziomu jak na @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny ja od dzis zaczynam robic testy owu zobaczymy co tym razem pokaza moj wraca jutro to zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
gosc any Juz teraz tak mocno nie boli mnie brzuch tylko czasami zeszły tydzien mnie pobolewal tak jak na @. Rano mnie te mdlosci mecza potem sie senna robie akurat jak w pracy jestem.no i pobolewaja mnie piersi i mam co jakis czas bialy sluz. A ty jak sie czujesz? Przytulas to kochana testuj testuj. Bedzie dobrze uda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Wiesz Jagodka nie nastawiam sie jakos na ten miesiac zobaczymy co pokaze mi ten test w tych dniach jak moj bedzie jesli 1 kreche to poprostu to zapisze i bede miala sciage na przyszly miesiac i bede patrzyc kiedy bedzie 2 krecha. Nie wiem moze dopiero mi sie unormowal okres po tej cyscie. Zawsze mialam 27-28dni i zdarzaly sie wlasnie 26 jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Właśnie jagodka ja się martwie bo mnie boli brzuch tak okresowo... wcześniej nawet mniej a teraz więcej... dzidzior ma 2 tygodnie i 5 dni teraz więc nie wiem czy to normalne czy coś nie tak... plamę żadnych brak wizyta dopiero za tydzień. Mdłości brak jedynie odrzuciła mnie na tydzień od jedzenia całkiem nie czułam głodu.. teraz raczej mogę jeść już normalnie. Kręci sie trochę w głowie no i wygląd owo ciąża mi nie służy jestem mega blada wszyscy się pytają czy na coś teraz choruje bo tak kiepsko wyglądam. Tylko te ciągle bóle brzucha które się nasilily ostatnio mnie niepokoją:( niby nie są takie tragiczne w @ brzuch bolał bardziej.. ale jednak są:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anazja_
Czasami jeszcze wpadam do was popatrzeć co się dzieję. Mi już kończy się 13 tydzień. Serduszko słyszałam już w 8. Jeżeli chodzi o olej z wiesiołka - bardzo polecam. Na mnie zadziałał super i właśnie w tym cyklu gdy go stosowałam wreszcie się udało. Też martwiłam się, że za długo go będę brała, ale brałam do 15 dnia cyklu gdzie 14 podobno miałam owulację i jak widać wszystko jest w porządku :). Trzymam za was mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Slyszalam tez o tym wiesiolku dzis przyszly moje testy i zobacze czy sie uda jesli nie to moze zakupie tego wiesiolka:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
gosc any Kochana mysle ze nie masz sie czym martwic pobolewanie brzucha jest normalne . Moja znajoma nie dawno urodzila a ja calą ciaze brzuch bolal. Tam sie wszystko rozciaga i dla tego boli nie martw sie nie plamisz to jest ważne a objawy masz tez ciazowe tak mysle. A to jest twoja pierwsza ciaza? Bo moja druga a objawy mam troche inne niz w pierwszej. Każda ciaża jest inna nie martw sie. A kiedy miałas ostatnią @? Bo ja 8 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Tak to moja pierwsza ciąża po długich kilkuletnich staraniach. Stąd też mój niepokój i nadwrażliwość... okres ostatni miałam 12 marca także nasze kruszynki są w podobnym wieku teraz :) mam nadzieję że to efekt rozciągania macicy... i wszystko będzie dobrze :) dzięki za słowa otuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Gosc any nie denerwuj sie bo to moze dzidzi zaszkodzic jesli nie odczowasz skurczow a te bóle nie są mocne to nie masz sie co martwic. Wiadomo obawa do konca pierwszego trymestru jest i strach przed wizytą ja tez sie boje nawet bardzo ale staram sie o tym nie myslec. Mysl kochana pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Kochane zazdroszcze wam naprawde:) tez bym chciala juz zajsc wiem ze to dopiero 5cykl staran ale sie doluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas zajdziesz szybciej niz myslisz ja dopiero zaszlam po ponad roku i trzech miesiacach. Rob testy codziennie mi one pomogly. Trzymam za ciebie kciuki uda sie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Hej pierwszy test owu zrobiony 1krecha dzis 9dc zobaczymy co pokaza w najblizszych dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas to jutro powtorka testuj kochana a beda dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość any
Dzięki jagodka za pocieszenie... żeby ten tydzień zlecił szybko :) PrzytulaS działaj działaj:D przed tobą teraz najlepsze w robieniu dzidziusia :P ;) ja wolę narazie się powstrzymać choć do drugiego trymestru jak wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was?? U mnie piekna pogoda jestem z cora u mamy maz wieczor bedzie:) cieszcze sie chodz tylko jeden dzien bedzie dzis powtorka testu wieczor zobaczymy 10dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Hej dziewczyny Przytulas powodzenia w testowaniu szkoda tylko że mąż na jeden dzień przyjedzie. U mnie nie załadna pogoda rano z małym musiałam sie wybrac do lekarza bo bolało go ucho ale okazało sie że to od gardła a gorączki nie ma. Dostał antybiotyk i siedzimy w domu. Miłego wekendu dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
No niestety Jagodka taka ma prace takze mizemy zadzialac dzis jutro i po jutrze z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
Cześć Dziewczyny :) Ostatnio rzadziej tu zaglądam, żeby nie nakręcać się i nie fiskować bo w końcu to miesiąc luzu...ale zezłościłam się na maxa, miały być badania nasienia i z wynikami miałam pięknie iść do gin i co? A no to że mój szanowny tak długo zwlekał żeby się kurka zapisać że jak już raczył to zrobić to termin ma na...po wizycie mojej u gin:( porażka. I teraz chyba będę musiała zmienić termin bo co mi po tym, że pójdę skoro dalej żadnych leków mi nie przepisze;/ W zeszłym tygodniu byłam u lekarza, takiego no wiecie zwykłego. rodzinnego...siedzę na poczekalni...i wchodzi Pani z 3 dzieci...w wieku od 4 miesięcy do 6 lat..;/ taki malutki krasnal spał na rękach...mówię spoko dziecko, nic nadzwyczajnego ale jak tuż po tej Pani weszła następna z widocznie zaawansowaną ciążą to do domu wróciłam przybita, wszystko wróciło, znowu mi źle;/ znowu zaczęłam liczyć na cud choć wiem, że ten miesiąc przepadł bo kochaliśmy się w sumie niestety rzadko i nawet nie sprawdzałam czy w dni płodne. Tylko dziecka pragnę...czy aż? :( Świat jest niesprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Amoniek to tak jak ja codziennie widze kobiety z brzuszkami nawet dzis w kosciele i tez mi smutno:( ja robie te testy ale narazie nie pokazuja nic mezus wczoraj wrocil bylo co nie co nie zwarzajac na nic tylko jedno dalo mi wczoraj do myslenia 10dc a tu duzo sluzu ktory sie rozciaga miedzy palcami i to sporo a test negarywny. Zostalo nam dzis i jutro z rsnca kolo 4 bo maz jedzie na 2tygodnie:( wroci przed komunia i pewnie po komuni @przyjdzie jesli w tym i nast mies sie nie uda w co watpie zapisze sie do gina i zobacze co powie. Wszystko moze by bylo tylko nie trafiamy w ta owulke bo albo mojego nie ma albo za pozno albo za wczesnie:( pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amoniek
tak teraz sprawdziłam i wychodzi mi dziś 29 dc a średnio są 30 dniowe, śluzu praktycznie nie ma, jajniki mnie zaczynają teraz boleć i zmuliło mnie po słodkim, więc pewnie jutro dostanę tą @... tak jakoś się trzymałam, tak teraz czuję się wypompowana:( i w ogóle mi się ryczeć chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Amoniek a moze nie dostaniesz@ . Bardzo bym chciala aby wam sie udalo. Mi duzo pomogly te testy owulacyjne bez nich bym nie trafila w owulke. Kurcze tak sobie mysle ze to jest twkie nie sprawiedliwe my musimy jednym słowem walczyc o ciaze a inni jeden cykl i jest. Kurcze ja jeszcze ponad tydzien mam do lekarza , moglam sie szybiciej umowic to bym sie tak nie denerwowała , ale balam sie ze nie bedzie jeszcze nic widac. Amoniek Przytulasz zobaczycie uda wam sie jak mi sie udalo to wam tez. Nie smutajcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×