Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziurencja

Dieta powoli a na zawsze pozbądźmy się cielska---od 1.07.2009 do 30.09.2009--

Polecane posty

Ok niech bedzie co Tydzien :) jaki dzien sobie ustalamy poniedzialek do konca dnia dane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70....... ............62 samantha..............158.................62............ ........50 hannaanna.............165.................85............ ........75 belrisa..................168.................95......... ...........65 zielona_pom...........160.................63.....................52 skróciłam Ci nick nie bedziesz zła? bo sie zrobi taka krzywa tabelka inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka dietke zamierzacie stosowac?? ja to mysle poprostu o mz na poacztku a pozniej sie zobaczy jakie beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o 1000 kcal ale to chyba nie dla mnie bo jem caly czas male rzeczy tz o malej liczbie kcal i jedzenie nie ma konca nie umiem sie ograniczyc do 5 posilkow a przy sb mozna jesc w kolko bez wyznaczonych rzeczy i sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak zielona pom pogoda jest straszna eh co za lato...a w Gdansku to już w ogóle...ma SKA ra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_lala
a ja chyba nie dam rady... :( a mam 20 kg do zrzucenia :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa wesela jedno 29 sierpnia drugie 20 wrzesnia..powinno byc lepiej na tym pierwszym a na drugim la Gitarra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawialam nad sb.. kiedys juz ja stosowalam i ladnie schudlam ale moja glupota doprowadzila do tego ze kg wrocily....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonowa ja mam 15 to nie duzo mniej...tez mam mega dola jak na siebie patrze ! damy rade wskakujesz ? dawaj wzrost i obecna wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_lala
tylko, ze ja mam problemy zdrowotne, ktore mi utrudniaja schudniecie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_lala
80 kg 158 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cynamonowa lala chciec to moc.... dasz rade... musisz tylko w siebie uwierzyc i bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_lala
jajniki i nadnercza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70....... ............62 samantha..............158.................62............ ........50 hannaanna.............165.................85............ ........75 belrisa..................168.................95......... ...........65 zielona_pom...........160.................63............ .........52 cynamonowa_lala.....158................80......................60 powolutku malymi kroczkami.. :) Ja mialam chora tarczyce i wlasnie przez nia przytylam 20 kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_lala
ehhhhhhhhh... :( oszalec mozna przez te diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tancuje ta tabelka poprawiam NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70....... ...........62 samantha..............158.................62............ .......50 hannaanna.............165.................85............ .......75 belrisa..................168.................95......... ..........65 zielona_pom...........160.................63............ .......52 cynamonowa_lala.....158.................80............... ....60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewuszki koniec tego dobrego ja ide spac:( jutro w pracy bede nieprzytomna.. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa_lala
do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciut lepiej cynamonowa🌻 bedzie dobrze damy rade :) Ja bym chciala brzuchy dolaczyc bo moim najwiekszym problemem jest brzuch w udach mam 53 a w pasie 90 :( w biordach 93 normlanie paranoja z tym fatem moim... nic na niego nie dziala..moze hula hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×