Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziurencja

Dieta powoli a na zawsze pozbądźmy się cielska---od 1.07.2009 do 30.09.2009--

Polecane posty

Witam dziewczeta :) Dziewczeta, nie wiem jak Wasz weekend, ale moj byl porazka pod wzgledem diety. Tylko,ze to byla juz ostatnia porazka. Teraz mam zamiar naprawde skupic sie na tej diecie i byc konsekwentna. No i mam zamiar zaczac regularnie cwiczyc, postaram sie to robic z 5 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz naskrobie dziewczynki tylko na godzinke sie poloze od dwoch dni boli mnie pieronsko glowa :( eh z tych upałow chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduchna
Cześć dziewczyny, chętnie bym się do Was przyłączyła! Mam 170 cm wzrostu i ważę ok 65 kg. Było już dużo lepiej, bo na okres Wielkiego Postu zrezygnowałam ze słodyczy, ale potem zaczęłam jeść z powrotem no i waga też powróciła. Generalnie, nie wyglądam bardzo źle, noszę rozmiar 38/40, ale wolałabym 36/38, poza tym nogi są w miarę ok, biodra też ale brzuch to jest jakaś masakra, wyglądam jakbym była w ciąży i to dość zaawansowanej. Moje postanowienie to porzucenie słodyczy, bo poza słodyczmi staram się odżywiać zdrowo i rozsądnie, czyli 5 posiłków dziennie, dużo warzyw i owoców, itd. Poza tym od 5 miesięcy regularnie ćwiczę, tzn. chodzę 3-4 razy w tygodniu na aquaaerobic, ale planuję do tego dołożyć jakiś rowerek, hula-hop, czy ćwiczenia na sali, ale jakoś się do tego zebrać nie mogę. No i od razu mówię, że waga mi wiele nie ruszy, bo z moich obserwacji wynika, że wymiary mi się zmniejszają a i owszem ale waga ledwo drga, więc moich wymarzonych 57 kg mogę nie osiągnąć, ale jak tylko wejdę w rozmiar 36 będę zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magduchna, fajnie masz, ze przy 57 wchodzisz w 36 :) ja tez wazylam tyle co ty (66 przy 170) to nosilam 40 i teraz waze okolo 58 ale do 36 rozmiaru mi jeszcze daleko... tzn jak spodniczka z wysokim stanem to sie zmieszcze albo w sukienke, ale w spodnie gdzie tam... w 38 na razie wchodze, ale tez szalu nie ma :p pewnie masz lepsza budowe, ale ci zazdroszcze :p u mnie to musi byc 54 zeby w 36 sie zmiescic, ale uda sie, jeszcze 4kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduchna
No właśnie, tak jak pisałam, nogi i biodra mam szczupłe, więc w spodnie i spódnice biodrówki 36, przy 57kg wejde - mam przynajmniej taką nadzieję ;), mam też szmukłe ramiona i mały biust, więc z bluzkami nie ma problemu, tylko ten ogromny BRZUCH, brzuszysko w zasdzie spędza mi sen z powiek :/, ale mam nadzieję, że będziemy się tu wspólnie motywować i osiągniemy swoje cele, pozdrawiam dziewczynki, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też walczę z brzuchem, staram się motywować i oprócz chodzenia na fitness ćwiczyć w domu brzuszki, no ale różnie z tym bywa. Przy brzuszkach b. ważna jest technika, żeby były skuteczne. -lędźwia muszą być przyklejone do podłoża, tak żeby nie można było ręki wcisnąć; -pępek wciągnięty; -broda daleko od klatki piersiowej, cały czas patrzymy się w sufit - przy podnoszeniu wydech ustami, przy kładzeniu się wdech nosem; - staramy się podnosić mięśniami brzucha; - ręce z boku głowy Magducha, Twoja waga stoi dlatego, że ćwiczysz. Tłuszcz zamienia się w mięśnie, które więcej ważą. Ja mam to samo. ps ja dzisiaj wypiłam activię i zjadłam pyszną pikantną cukinię uduszoną z piersią z indyka, do wieczora musi wystarczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduchna
Hej jenefer, dzięki za rady co do techniki brzuszkowej, przydadza się ;) a co do wagi to zdaję sobie sprawę, że mięśnie ważą więcej niż tłuszczyk, dlatego zapowiadam,że moje osiągnięcia wagowe nie będą spektakularne, ale mam nadzieję, że poprawię wymiary i rozmiar ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że w domu mam dietę ułożoną przez dietetyka. Co prawda ułożona została pode mnie, ale wkleję może komuś się przyda. Przyznam się bez bicia, że w ogóle z niej nie skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam;) jesli chodzi o moj weekend i kilka dni przed to tragedia malo powiedziane:/ jadlam tyle co swinia nie patrzac na kalorie a od czwartku mialam nie jesc slodyczy:/ ale dla mnie to tez byla ostatnia porazka!! juz dzisiaj pomimo ze mam paczki i drozdzowki w domu na nic sie nie skusilam.. ale niestety moje posilki tez dzisiaj nie byly najlepsze:/ ale mysle ze z czasem juz mi bedzie coraz latwiej... zjadlam rano bulke pizzowa a pozniej bulke razowa z tunczykiem... no i okolo 17 zjem jeszcze jeden posilek i dzisiaj to bedzie na tyle:P no i jeszcze jakies marchewki czy cos takiego bo warzywa musza byc a ze mieszkam na wsi to nie ma z tym problemu:P ja tez mialam diete ustalona przez dietetyka i bardzo duzo skorzystalam:) pomimo ze nie ograniczalam zbytnio slodyczy i przestrzegalam tylko glownych zasad to dosc szybko i duzo schudlam.. ale mysle ze to przez to ze byla to moja pierwsza dieta taka na powaznie i ustalona przez specjaliste:) a jest moze ktos z krakowa i byl w poradni otylosci??;> bo jak sie dowiadywalam od innych to nikt za dlugo na tych dietach nie wytrzymal a chcialabym sie dowiedziec jaka jest tak naprawde skutecznosc tych diet:P buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ 1 I Śniadanie 8.00 Jajecznica 1 jajko ½ łyżeczki masła kromka chleba,1 pomidor, kiełki herbata II Śniadanie 10.00 Grejpfrut 200g Lunch 13.00 Sałatka warzywna. 1/2 główki sałaty, 1/2 ogórka, 1 mały pomidor, 3 łyżki fasolki, po łyżce ziaren sezamu i słonecznika, sól, przyprawy. Wszystkie składniki wymieszać i doprawić do smaku. 1 kromka pieczywa ryżowego Podwieczorek 15.30-16.00 ¼ melona 2 plastry polędwicy, zawinąć melona w polędwicę, podawać na listkach cykorii herbata owocowa Kolacja 18.00 Ryba smażona saute 120g Brokuły/kalafior sałata z sosem vineigrette lub zupa jarzynowa z dodatkiem 120g mięsa drobiowego/ryby/1 jajka DZIEŃ 2 śniadanie I 2 plasterki szynki 1 kromka pieczywa, sałata, masło ½ pomidora, 1 łyżeczka kiełek rzodkiewki śniadanie II Jabłko 200g Lunch Sałatka „jarzynowa” 1 szkl. (1 łyżeczka majonezu) 2 plastry łososia wędzonego, cytryna 1 kromka pieczywa herbata z cytryną Podwieczorek Marchewka surowa 100g, kalarepka surowa 100g, 3 rzodkiewki Kolacja Kurczak po chińsku pojedynczą pierś kurczaka pokroić w kostkę, usmażyć, 1/3 szkl. ugot. makaronu, ¾ szklanki warzyw podsmażyć, łyżka oliwy z oliwek. Połączyć skropić 2 łyżkami wody i dusić przez 2 minuty. Wymieszać z makaronem, Sałata lub cykoria do dekoracji DZIEŃ 3 śniadanie I Jajko na miękko Pomidor średni ze szczypiorkiem/natką pietruszki herbata śniadanie II Granat/mango 150g lunch ¼ melona 2 plastry polędwicy zawinąć melona w polędwicę, podawać na listkach cykorii herbata owocowa podwieczorek 2 plastry polędwicy ¼ melona zawinąć melona w polędwicę, podawać na listkach cykorii 1 kromka pieczywa ryżowego kolacja Ryba smażona saute 120g Brokuły/kalafior sałata z sosem vineigrette lub zupa jarzynowa z dodatkiem 120g mięsa drobiowego/ryby/1 jajka DZIEŃ 4 śniadanie I 3 plasterki mięsa pieczonego np. schab ze śliwką ok. 60g 1 kromka pieczywa, masło Sałata lodowa (1 liść), kilka plastrów ogórka kiszonego/świeżego śniadanie II 2 kiwi 200g lub Granat/mango 150g lunch Sałatka z tuńczyka woda mineralna podwieczorek Pomidor 100g, ¼ papryki, ogórek kiszony kolacja Mieszane warzywa: ½ szklanki ugotowanych warzyw strączkowych, 1 szklanka dowolnych warzyw sezonowych lub mrożonych, co najmniej 2 rodzaje; 150g ryby z rusztu, herbatka miętowa lub inna ziołowa Sałata z sosem vineigrette DZIEŃ 5 śniadanie I 2 kromki pieczywa, 3 plastry polędwicy ½ pomidora, 2 liście sałaty, kiełki herbata śniadanie II ¼ ananasa świeżego 200g lunch Sałatka z indyka 2 kromki pieczywa ryżowego Woda mineralna podwieczorek garść orzechów (laskowe, włoskie, nerkowce, pistacje) 1 szkl. Soku grejpfrutowego kolacja Pstrąg pieczony z ziołami 120g brokuły 200g, surówka z sałaty, kukurydzy, pomidora z sosem vineigrette DZIEŃ 6 śniadanie I 1 kromka pieczywa lub ½ bułeczki z ziarnami 1 plaster szynki ½ pomidora lub ogórek (2 plastry) sałata Herbata śniadanie II jabłko lunch Sałatka z kurczaka 1 kromka pieczywa herbata podwieczorek 2 kiwi 1 wafel ryżowy kolacja 100 g piersi indyka z rusztu, sezonowe warzywa z grilla 1 szkl. dodać ulubione przyprawy sałata z sosem vineigrette DZIEŃ 7 śniadanie I 2 kromki pieczywa chrupkiego lub 1 razowego, 3 plastry polędwicy ½ pomidora, 2 rzodkiewki 2 liście sałaty herbata śniadanie II Gruszka 200g lunch 2 plastry łososia lub 100g kabanosa/kiełbasy obsuszanej chudej ¼ papryki, 2 rzodkiewki, sałata, sos vineigrette podwieczorek Pomarańcza z niespodzianką Herbatka kolacja 100 g polędwicy soute lub z rusztu/smażonej ze świeżym koperkiem lub chuda kaszanka z 1 szklanka mieszanki warzywnej 3 łyżki ryżu Przepisy: • Sałatka z kurczaka – gotowana lub smażona soute pierś kurczaka 150g, kilka rzodkiewek, cebulka ze szczypiorkiem, ogórek, łyżka musztardy i oliwy z oliwek, pieprz, cukier, koperek. • Sałatka z tuńczyka – 100 g tuńczyka, 3 łyżki oliwek, jajko, pomidor, łyżeczka musztardy, pieprz, koperek. • Sałatka z indyka – pierś indyka 100g, 12 kulek winogron, sałata, 3 łyżki jogurtu, pieprz, sól, sok z cytryny • Pomarańcza z niespodzianką 1 porcja Produkty: 1 średnia pomarańcza, ½ jabłka, ½ marchwi, 1 łyżka rodzynek, ½ łyżki orzechów pistacjowych, 3 łyżki jogurtu naturalnego bez cukru Przepis: Pomarańczę wydrążyć (przedtem ściąć wierzchołek), miąższ posiekać, jabłko pokroić w plasterki, marchew zetrzeć na tarce o drobnych oczkach. Dodać rodzynki, orzechy, jogurt, wszystkie składniki wymieszać i napełnić nimi skórkę pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pączka bym zjadła, no ale w ostateczności jabłkiem się zadowolę:-) Zaraz biorę się za brzuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 zrobiłam, a jak u Was z motywacją? Dziurencja ból głowy minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane 200 to minimum, chodzę czasami na zajęcia fitness, które nazywają się płaski brzuch:-) Tam to dopiero wycisk dają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu cięzko mi się zmotywować, systematycznie dopiero od ponad tygodnia robię, wcześniej różnie z tym bywało. Na płaski brzuch w fitness klubie od niecałego roku chodzę, raz na 1-2 tyg. (oczywiście dochodzą inne zajęcia typu fat burning, pupomania:-), idoor cycling -jazda na rowerku z instruktorem w takt muzyki itd) Na początku póki nie opanowałam techniki robienia brzuszków, ciężko mi szlo, szybko się męczyłam. Teraz po 200 wcale nie jestem zmęczona, nie mówiąc, że na drugi dzień nic nie czuję. Pamiętaj o oddychaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze,ze jako jedyna jestem rannym ptaszkiem na topiku :) Jenefer, moglabym sie zapytac, jak teraz wyglada Twoje cialo i skora po tylu kg zgubionych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że możesz:-) Dzięki ćwiczeniom w ogóle po mnie nie widać, że kiedyś miałam zbędne kg. Nawet cellulit na nogach coraz mniej widoczny jest. Jedynie wkurzają mnie rozstępy na brzuchu po ciąży:-( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i motywacja poskutkowala- zrobilam 30 minut na orbitreku i 50 powtorzen na maszynie do wioslowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka marnotrawna wróciła przepraszam moje drogie , ze mnie nie bylo ale od 3 dni mam taka migrene , ze nie moge z lozka wstac a w niedziele mam chrzciny synia normlanie nie mogę eh..ledwo zyję tyle mam jeszcze załatwić a ta glowa eh nic mi nie pomaga a karmię piersią wiec za duzo nie mogę :( Dieta sredniawo jem bardzo nieregularnie bo nic mi nie wchodzi przy tym bolu az mnie mdli wiec jak mam ochote na owocka to go poprostu jem..chyba tak solidnie konkretnie zabiore sie za diete 13 lipca i juz z Wami do konca bede bo i tak w niedziele bym sie zlamala. Mam hula hop to takie z tymi kulami masujacymi dzisiaj mi przyszlo cala poobijana jestem i glowa mnie tylko bardziej boli :( a i tak w czwartek do tesciowej na 3 dni jade gotowac wiec nie bede jak pajac z takim wielkim hula hop jechac ;p ono ma metr srednicy i grubosci 8 cm ;p masakra taka jestem posiniaczona , ze ludzie beda w kosciele mysleli , ze mnie mąż bije hehehe Wiec juz tak realistycznie sie do tego poniedzialku przygotuje a maz ze mna wiec bedzie mi latwiej zaraz Wam wrzuce to foto moje jeszcze raz na jakis inny serwer.. :) grubasior zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina gratulacje, oby tak dalej. Ja dzisiaj miałam iść na fitness, ale mąż wyciagnał mnie na sushi, na szczęście zdrowo:-) 2 dninie byłam na fitnessie i juz mnie roznosi. Zmykam robic brzuszki;) Venomka witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie ok tydzień waga pokazuje kilogram w dół ale wiem że w pierwszych dniach ubywa wagi najszybciej ale to już coś narazie stosuję tylko mż nie mogę się jakoś przełamać do tych ćwiczeń marzę o wadze 55 kg a w tej chwili po wczorajszym ważeniu 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez mysle nad zakupem hula hop i sie wlasnie zastanawiam jakie wybrac:) jesli kupilas np na allegro moglabys mi wyslac linka jakie kupilas??;> moze odgapie od Ciebie:P a tak poza tym to z moja dieta nie jest za dobrze ale pocieszam sie tym ze juz nie grubne tylko stoje w miejscu:P bedzie dobrze;) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może zainteresuje Was moja dietka? Odchudzam się z fitellą i w swoim wątku podałam przykładowy jadłospis przy diecie 1000 i 1500 kcal. Dodatkowo jako testerka fitelli mam kilka testowych zestawów do rozdania, może jesteście zainteresowane? Zapraszam do mojego wątku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4136995&start=0 Ja się jutro ważę po pierwszym tygodniu diety i ćwiczeń. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczęta:-) Jak Wasze samopoczucie? Za mną cały czas pączek chodzi, ale jestem twarda:-) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Trzymacie sie dzielnie dietki? ;) Jenfer, mysle,ze od jednego paczka nic Ci sie nie stanie :) Pocwicz po prostu 15 minut dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×