Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziurencja

Dieta powoli a na zawsze pozbądźmy się cielska---od 1.07.2009 do 30.09.2009--

Polecane posty

ja napiłam się kawencji mrożonej ze słodzikiem i oczy mam jak 5 zł :) wiec pajciu chyba nie pójde prędko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj zalozycielko w slusznej sprawie Ja tez chce sie przylaczyc:)mam do zgubienia tez ok 12-15 kg,wiec to tak mniej wiecej jak ty,mozemy razem sie wspierac i pomagac sobie ,hehe.Mam 158 i waze 63 kg od 2 dni jestem na diecie SB a moj cel to 50kg ,dodatkowo cwicze stepperku kilka razy dziennie.Pozdrawiam cie i odezwe sie jutro,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannaanna
ja też jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziurencja właśnie mnie uświadomiłaś że w pasie to nie to samo co w talli :D teraz jak już wiem to Ci powiem prawidłowo :D więc w pasie mam 89 w tali 82 czyli ZERO wcięcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monisia :) Czyli SB ok...lubie ta diete bylam na niej 5 tyg na jedynce schudlam 11 kg :) stepperek tez mam i twister..moze i to hula hop kupie sobie :) super super :) damy rade jutro Cie wpisze do tabeleczki bo dzisiaj juz mimo tej kawiny leca mi oczy a za 3 godzinki wstaje smoka nakarmic malego :) Buziunie :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaa widzisz zielona pom ;p ja tez kiedys nie wiedzialam ;p :D a teraz wiem i normlanie mam dosyc tez mam w talii 82 :) do jutra kitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachagrubacha
Jeśli można to i ja dołączę. Ponoć razem łatwiej. Zważę się rano i podam kompromitujące dane wagowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja............170..................70........... .......55 liliowa_lili..............165..................70....... ...........62 samantha..............158.................62............ .......50 hannaanna.............165.................85............ .......75 belrisa..................168.................95......... ..........65 zielona_pom...........160.................63............ .......52 cynamonowa_lala.....158.................80.............. . ....60 Triga....................173.................82....................70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachagrubacha :) slonce zmien sobie nick na taki ,ktory bedzie Cię budzil do zycia :D pięknadługonoga :D ;p albo cus od razu poczujesz sie lepiej :) Tak w ogole to witam :) zaraz karmie mojego szkraba i wybywam do ogrodu opalić moja anemiczną buzię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triga co Ty o tak póxnej porze robisz w sieci piłaś ze mną mrożoną kawę ? ja sie do 3 motałam w łozku..heh totalny brak snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wczoraj silne postanowienie a od dzisiaj diecia :) :) Dam rade dam! halo ruszac sie dziewczyny na poranna \_/*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona pomi 🌻 skonczy anty i buziola na slonko z syniem ja lece na dietkowe sniadano :) a Ty tu pilnuj kotek rozwoju sprawy :) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale składnie napisałam ;p jeszcze raz ide na sniadanki i na slonko z syniem Ty skonczysz antybiotyk to tez na slonko a teraz pilnuj rozwoju sprawy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SysiaQ
170/ 83kg / cel 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoyya
Dziewczynki, przyłączam się do Was. Już od dawna jestem na diecie, ale co jakiś czas podupadam. Może w kupce mi będzie raźniej, efektowniej i efektywniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ...................WZROST ...........WAGA ............CEL dziurencja.............170................70........... .......55 liliowa_lili...............165................70....... ...........62 samantha..............158.................62..................50 hannaanna.............165.................85..................75 belrisa..................168.................95..................65 zielona_pom...........160.................63..................52 cynamonowa_lala.....158.................80............. ....60 Triga....................173.................82..................70 SysiaQ..................170.................83.................. 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoyya
Wpiszcie mnie do tabelki. 155 / 55 cel na początek 52 Mam fatalny metabolizm i przy prawie głodówce chudnę w ślimaczym tempie. Wkurza mnie to i zniechęca. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem juz na jednym topicu, ale moze sie przylacze i do Was? Mam 170cm i waze58 a moj cel to 52 pozniej moze50, bo wazac 58kg wygladam jakbym wazyla65:/ i mowie serio wiec biore sie ostro za siebie, chudne i cwicze duzo by miec super cialko:) Dzisiaj jeszcze dostalam @ i jestem cala opuchnieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×