Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty teryiaki....29......niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77.......34........obniżona rezerwa jajnikowa....... czekanie na @......decyzja podjęta AZ tinaw76...34....wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, będę próbowała dostać się na wcześniejszy termin w Polmedzie. W Invimedzie czeka się 6 m-cy, a na razie próbujemy odciążyć jajniki, bo pracują one na wysokich obrotach. Pod koniec kwietnia powinnam mieć kolejną wizytę:) A na razie cały czas liczymy na cud naturalnego zapłodnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to margi powodzenia i dawaj znać jak wam idzie staranko :D a wiosna temu sprzyja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, przepraszam ale dziś byłam na zastępstwie za koleżankę w jej pracy, a potem na herbatce u znajomych i brak dostępu do kompa przez cały dzień:( No widzę, że wątek nam się zapełnia z jedenj strony fajnie bo jest z kim pogadać z drugiej szkoda, że właśnie wszystkie musimy tutaj być i oby jak najkrócej a potem otworzymy wątek, o ktorym wcześniej pisałam:D:D barbera mnie też tak bolało jak działali tym czymś do usg;/ A to ciekawe dlaczego im większe tym mniej bolą, ale widzę, że dawka większa jednak puregonu. Dziękuję wszystkim za troskę o mnie:) u mnie ok, cały dzień miałam zajęty i to jest chyba najlepsze rozwiązanie w oczekiwaniu, nie ma co wybierać się na urlop tylko trzeba sobie zajmować czas oczywiście jeśli praca nie jest fizyczna i stresująca. Coraz bardziej czuję bóle jak na @, mam wrażenie, że tylko luteina trzyma ją przed przyjściem:( UU znów zaczęły dawać o sobie znać ale bardziej tak jak co miesiąc przed @:(NO nic zobaczymy jutro, nie będę się teraz zamartwiać, bo spać nie będę mogła i jutro przyjdzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ale super koszulę dorwałaś, jak szukałam i nic ciekawego nigdzie nie znalazłam, więc kupiłam zwykła czarna tunikę, w sumie to na niewiele one i tak się zdają, bo i tak po punkcji leżysz pod przykryciem, a podróz z pokoju do pokoju trwa 4 kroki:)a i tak twoją cipuchę każdy tam widział hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liska to mnie pocieszyłaś z tym oglądaniem mojej cipuchy, ale nie takie rzeczy się przechodziło bo kiedyś byłam na Polnej w Poznaniu na endokrynologii i to jest szpital kliniczny więc są i studenci i to na badaniach :D więc tam to można się wstydu najeść jak stoisz jak cię Bóg stworzył i oceniają twoje owłosienie na ciele i jeszcze punkty dają masakra :D a dawkę dał mi dużą i dał mi pół ampułki więc chyba szybciej to pójdzie niż myślałam :D koszulkę dorwałam w Factory i jeszcze fajne buciki przy okazji :D No i trzymam zaje.....e mocno kciuki dzisiaj za twoją betę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja tez trzymam kciuki, jak już będziesz coś wiedziała to dawaj znać, bo my tu wszystkie czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, nikol, teryaki, donata27, zrozpaczona baaardzo Wam dziękuję:)Jesteście kochane, idę zaraz z piesem na szybkie siuku i lecę do krwiopijców, powiem, żeby wzięli tylko tą krew, która da pozytywną betkę:) Barbera z tymi studentami to jakaś masakra, wyobrażam sobie jak musiałaś się czuć;/ Ale sama studiowałam kierunek, gdzie nieraz widywało się gole ciala pacjentów czasem też kolegów(z chęcią się durnie rozbierali do masażu) hhaha i jak ktoś w tym siedzi to robi się obojętny na ciało ludzkie, więc nie ma się czym przejmować:) Jejku jak ja się boję zwłaszcza, że mam tylko złe przeczucia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWINNA75
Dorotka wielkie gratulecje to kolejny cud w przeciągu tego tygodnia:))) Liska trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze kochana :D miłego spacerku tylko spokój nas uratuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka oczywiście gratulację! Ale tak sie zastanawiam jak to jest, że takie rzeczy się zdażają. Bo to nie pierwszy taki cud o którym slyszałam. Nawet tu na forum juz był kiedys taki przypadek. Dlatego się zastanawiam czy te badania są w ogóle wiarygodne? Bo teoretycznie raczej poczęcie przy ruchliwości 0 jest nie możliwe. Mój mąż przy 1 badaniu miał ruchliwość a+b jakieś 30% a przy drugim mimo kuracji witaminkowej juz tylko 15%, ja zaszłam w ciąże jakieś 2 miesiace po tym drugim badaniu, gdzie teoretycznie szanse na ciąże były o połowe mniejsze. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale wg mnie to naprawdę jakieś dziwne jest z tymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam na innym forum normy bety na przyszłość :D tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 Do 12 tygodnia rośnie, a potem może spadać i jest to fizjologiczne zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty teryiaki....29......niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77.......34........obniżona rezerwa jajnikowa....... czekanie na @......decyzja podjęta AZ tinaw76...34....wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF Donata27....29.....brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka przepraszam, że z taki opóźnieniem ale i ja z całego serducha gratuluję:) To super informacja, która nas wszystkie na pewno pociesza, że cuda się zdarzają, ja też slyszałam o innych takich cudach:)Jest jeszcze dla nas nadzieja:) Co do wyników to dziewczyny jeśli chodzi o nasionka to u mojego emka wyniki różniły się znacznie od siebie, on co prawda ma w miarę ruchliwe żołnierze ale ich ilość;/ poniżej mln w pierwszym badaniu, w kolejnym juz prawie 2 mln, więc to wszystko się zmienia, pamiętajcie, że plemniki dojrzewają ok 3 miesięcy i może się zdarzyć ich lepsza partia, która da radę zapłodnić, ale to są cuda, które rzadko bo rzadko ale się zdarzają, na innym forum poznałam dziewczynę, która po 20 latach małżeństwa, kilku niedudanych próbach ivf i wszelkich badaniach dodatkowych zaszła naturalnie, więc jak widzicie jesteśmy tylko ludźmi i nie wszystkie tajniki świata są nam poznane:) krewka upuszczona koło 13 wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .........wiek..........p.niepł...........etap............da ta wizyty barbera .....29.............męska........stymulacja in vitro .....10.03 liska25.......26.............męska.........oczekiwanie na W betę po ICSI moha76.......34............męska.........11.03 wyciszanie........25.03 zrozpacz.....26............męska........od 08.03 anty...............21.03 Susanka.......34............męska........planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ..... ok. 18.03 messii82.....29........męska........oczekliwanie na wyniki genet......potem anty teryiaki....29......niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77.......34........obniżona rezerwa jajnikowa....... czekanie na @......decyzja podjęta AZ tinaw76...34....wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF Donata27....29.....brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań ata-13....30....brak dwóch jajowodów......od 09.03 antykon......21.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska nawet nie wiesz jak bardzo denerwuje się twoimi wynikami, daj znać jak najszybciej! czekam jak na szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona1984 o której masz wizyte 21.03. Wizyta wypada nam w ten sam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam o 17.20, a ty? pierwszy raz na wizycie będę u dr.Siejkowskiego, aty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę o 17.40. Ja już byłam kilka razy u tego doktora. Jest młody, sympatyczny i konkretny. Ja nie byłam u tej pani doktor. Jak byłam przygotowywana ostatnio to przyjmował doktor Zosik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ata13 na pewno się spotkamy:-) Wiesz co, a ty już podchodziłaś do in vitro? to jest twoje drugie podejście tak? Napisałaś ze zaczęłaś brać antykony co to jest? ja już biore tab.anty i 21 marca będę miała dalsze wskazówki, co robimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze liska tak mi przykro :( ale masz dużo mrozaczków, więc nie ma co się poddawać i do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25- przykro mi zrozpaczona1984- to moje trzecie podejście do in vitro. Pierwsze miałam w poznaniu. W 2009 miałam w polmedzie. I teraz jestem na etapie od 09.03 leki antykoncepcyjne. Na wizycie powiedzą kiedy mam dostać ten zastrzyk wyciszający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi przykro, jak to możliwe? kiedy podchodzisz do mrozaków, możesz już w następnym cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25 jesteśmy z tobą.Brak mi słów bo żadne słowo nie ukoi bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×