Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

arita witam bardzo serdecznie:) Barbera a co ma być nie tak? lekka hiperka niczemu nie przeszkadza, ja jajcory tez miałam lekko powiększone podczas transferu. Jej to już jutro, jak tylko dojdziesz do siebie to od razu zdawaj kochana relację:) Trzymam ogromniaste kciukory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to barbera miała mieć punkcję chyba na 12, więc pewnie odezwię się dopiero pod wieczór. Trochę sobie poczekamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanka Ty pojutrze już do crio podchodzisz? możesz mi powiedzieć jak to czasowo wygląda? mam się zjawić w klinice ok 10 dc i co dalej?? Madziara i co z wynikiem? Tina decyzja już podjęta? Moha 76, jak się czujesz po dipherelinie? W kolejności będziemy kibicować Madziarce( czekamy na wynik IUI), barberze i Susance(planowane bety ok prima aprilis 1 kwietnia), moha76, zrozpaczonej, no i mi:) Miłego dzionka dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki, właśnie troszkę poczekamy niestety;/ punkcja 12 15, potem z 1h w kllinice i podróż do domu, ale myślę, że po południu będzie w stanie cosik nam skrobnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie doktor kazał nam się starać naturlanie. Na razie wszystki zlecone wyniki po poronieniu wysżły mi ok, tylko genetyki jezcze nie zrobiłam, bo termin mam na lipiec. Staram się na razie podejść do tego spokojnie i czekać cierpliwie ale wiadomo jak to jest. Myślę, że jeśli badania genetyczne wyjdą ok i do tego czasu nie uda mi się zajść w ciąże to wtedy spróbuejmy IUI. Tymczasem liczę na naturalny cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryaki to podziwiam za cierpliwość:))I mam nadzieję, że naturalsik prędzej się pojawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny dzionek:) Ja się dzisiaj zapisałam na pierwszą wizytę do dr Elias na 25.03 godz 10.20. Mam lekkiego stresa przed wizytą, no ale zobaczymy jak to będzie:D barbera czekamy na wyniki punkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donatka baaardzo Cię przepraszam juz uzupełniłam barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....16.03 punkcja liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków ok. 18.03 messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi ale wizyta to nic strasznego:) Nie ma się czego obawiać, ciekawa też jestem co oni powiedzą odnośnie AZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to nic strasznego :) Mam nadzieję, że będę mogła jak najszybciej przystąpić do AZ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam, bo drugą zmianę niedługo zaczynam :D:D miłego dnia życzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska z tą cierpliwością to u mnie różnie. Mam nadzieję, że na 2 ciąże nie będe musiała czekać aż półtorej roku jak na 1, bo chyba zwarjuje. Choć w sumie najważniejsze dla mnie aby kolejna ciąża zakończyła się przyjściem na świat zdrowego maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....16.03 punkcja liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 coś się w moim opisie przekłamało. Planowana data wizyty to był 18.03 ale czekam na @. Jak na złość się spóźnia. To drugi cykl po nieudanym ISCI i nie wiem czy to normalne. Jak tylko przyjdzie ta wredota @ to umawiam się na wizytę i będę już znać jakieś szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj widzisz, to forum jest jakieś nieudolne troszkę, nie da się tekstów pogrubić, zrobić jakiejś tabelki i ta nasza lista jest niedokładna;/ Ale damy radę:) Czyli jesteś jeden cykl przede mną:) Na innym forum wyczytałam, że kolejna @ spóźnia się nieraz nawet 2-3 tygodni i to normalne niestety;/ Mam nadzieję, że u Ciebie ten okres nie będzie taki długi:) Ciekawi mnie czy w Polmedzie do crio podchodzą zazwyczaj na naturalnym cyklu czy wspomaganym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Liska po dipherelinie chyba wszystko ok, specjalnych zmian nie odczuwam. Ale nie wiem czy powinnam dostać @ bo narazie nie ma i to mnie martwi. Ja mam wizytę 25.03 i przedstawicie proszę jak dalej to wszystko będzie wyglądało bo muszę zaplanować życie :)) a zwłaszcza prackę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję że przyjdzie lada chwila i lecę po moje eskimoski. Dokładnie jestem cykl przed Tobą , transfer miałam 24.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moha @ powinna przyjść kilka dni po odstawieniu antyków u mnie na 3 dzień. A Ty kiedy wzięłaś zastrzyk? Zaraz znajdę swoją rozpiskę wizyt i wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzyk wziełam w piątek 11.03 a antyki zakończyłam 13.03 i do dziś nic nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś masz 3 dzień, wcześniej do Barbery pisalam, że @ po antykach przysżla do mnei całkiem niespodziewanie, nic mnie nie bolało, nic na nią nie wskazywało i w śrdoku dnia się pojawiła tak po prostu, u barbery było identycznie więc i Ty się spodziewaj nagłego zwrotu akcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie mogłam odnaleźć tej mojej rozpiski, jak będę miała więcej czasu to odkładniej przezukam forum. Ale na wiytę idziesz z LH i estradiolem, rano musisz zrobić badanie i na wizytę z wynikiem, jeśli dobrze się wyciszyłaś to zaczynasz stymulację, w zależności od protokołu może to inaczej wyglądać ale u mnie kolejna wizyta była za 4 dni, z wynikiem estradiolu z rana w kieszeni, kolejna chyba po 3 dniach też z estradiolem i dalej już co drugi dzień. w sumie mialam 12 dni stymulacji i 4 podglądanka, kiedy już pęcherzyki osiągną wartości powyżej 20 mm dostajesz pregnyl w zastrzyku domięsniowym, trzeba go przyjąć o okreśłonej godzinie i najlepiej w jakiejś swojej przychodni bądź szpitalu. po ok 36 h( lekarz powie) następuje punkcja, na zajutrz dowiadujesz się ile w sumie jajek się zapłodniło, chyba, że wszystkim uda się jeszcze tego samego dnia:) I czekach do 3 bądź 5 doby na transfer, trwa on z 5 minut i nic nie boli. a potem 14 dni oczekiwania na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do tabelki od rana :) barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....16.03 punkcja liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, stymulacja do IVF ,18.03.wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Liska to pewnie trzeba przygotować jakis plan tygodniowy co by czegos nie zapomnieć. A najlepiej to chyba wziąść na poczatek urlop albo L4. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czuję się okropnie....brzuch mnie boli od drugiej serii zastrzyków , jeszcze 2 serie do wykonania i w piątek wizyta. No i pogoda naprawdę angielska , u mnie na wsi wieje jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×