Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

dzięki , muszę się do szkolić , poczytać to i owo, żeby bez strachu przeżyć mój dzięń do pierwszej bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak będziesz wiedzieć wszystko to i tak strach będzie :D taka już jest nasza natura, że się na zapas denerwujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spadku bety-rok temu po 3 inseminacji zaszłam w ciążę, potem okazało się że to pozamaciczna-beta skakała-raz w górę raz w dół, wielkanoc w szpitalu, tragedia... beta zaczęła powolutku spadać,... ale potem znów w górę - podejrzenie zaśniadu groniastego! Dopiero koniec czerwca beta mniejsza od jedyneczki-to była radość! Mam nadzieję, ze raz w życiu cieszyłam się z takiego wyniku bety, i to byłoby tak pokrótce-nie chciałam przestraszyć, więc staram się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam , jadę do mamy naświetlić jej moją sprawę, dłużej już nie dam rady ukrywać co się u mnie dzieję, muszę się wygadać , spojrzeć komuś w oczy :) , dziękuję Wam za wirtualne wsparcie ale duszę się brakiem rozmów z mamą, trudna to będzie przeprawa ale na pewno owocna.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita powodzenia , trzeba sie wygadać w realu :D my też nie mieliśmy nikomu mówić i wszyscy już wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też powodzenia życzę-też przez to przeszłam-trudno było, ale warto! Po prostu jest lżej na serduchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! barbera jeszcze raz Ci gratuluję, bardzo ładnie beta przyrasta :D tinaw76 trzymam kciuki za udaną insemkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta zaliczona, jest 12 pęcherzyków o wielkości 8-12 mm. Czekamy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie, byle tak dalej :D trzymam kciuki żeby rosły pięknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry filmik- kalambury nie do odgadnięcia :) hahaha mam pytanie- czy też dostałyście w zaleceniu 1/8 ampułki Ovitrelle? po co ten zastrzyk? nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja dostałam :D to dobrze bo to jest naturalny progesteron żeby się dobrze zagnieździło i utrzymało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film rewelacyjny, kurcze miectakie 2 bobasy, to super sprawa.... ciekawe ile barbera bedzie miala? a jak sie wogóle czujesz? wiesz co a jak tą wiadomość przyjął twój mąż, bo z tego co bylo widać był bardzo zaangazowany te wasze przygotowania? Pewnie jest strasznie szcześliwy :-) fajnie też bym chciała przezyć takie uczucie:-) jeszcze troche trzeba poczekac, niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no M to jest taki dumny, że szok a dba o mnie tylko pozazdrościć :D a czuje się trochę kiepsko bo cały czas boli mnie prawe płuco, nie moge nadal spać na lewym boku (dziwne) i dzisiaj doszedł kaszel jak u gruźlika, ale tempki nie mam podwyższonej może to po przestymulowaniu bo brzuch nadal duży i tak sobie myślę, że może woda się tam zebrała :( poczekam jeszcze do jutra i jak się nie poprawi to idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera kiedy wizyta u lekarza i usg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem już po pracy, Arita jeśli chodzią o betę HCG to najważniejszy na początku ciąży jest jej przyrost, powinna przyrastać około 100 % na 48h, czy coś koło tego, jest możliwość, że beta spada ale to tylko przy dwóch lub więcej zarodków, wówczas świadczy to o tym, że jeden zarodek jest słabszy i może nieprzetrwać, Nie może też za szybko przyrastać, tak jak u Tiny może to świadczyć o CB, wtedy czekamy na jej spadek, a jeśli nie spadnie do minimum to konieczne może być łyżeczkowanie. Mi strasznie brakuje, żeby mieć się komu wygadać a tu ni ma niestety, co prawda wiedzą trzy moje koleżanki ale mieszkają daleko i i tak nie mam jak z nimi porozmawiać. Jesteście moją jedyną deską ratunku:))Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
barbera ,,no M to jest taki dumny, że szok a dba o mnie tylko pozazdrościć" Ciekaw z czego ty się tak cieszysz??? z tego że będziesz miała dzicko z probówki?? mam nadzieję że Bóg nie pozwoli mu przyjśc na świat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? na takich jak ty to ja mam zlew :D a tobie niech Bóg w dzieciach wynagrodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????? co z ciebie za typ? no tak mi cisnenie podniósł bądż podniosła....tragedia, że w naszym społeczeństwie są takie prostaki... nie udzielaj się na tym forum!!!!nie wiesz przez co my wszyscy przechodzimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i śmiesz mówić, że mój mąż nie umie zrobić dzieci a sama nie potrafisz donosić :D beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy na modlitwę nie jest za późno, napewno nie potrafi sie modlić, czy taki ktoś zna inne słownictwo oprócz tego którym, chce nas wyprowadzić z równowagi. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry dziewczyny, ale zniżyłam się do jej poziomu :D to wszystko przez te hormony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
zrobić a donosić to wielka róznica. jak chłop nie potrafi zrobić tak łatwej rzeczy to jest zwykłym śmieciem którego trzeba usunąc ze społeczeństwa. a wasze dzieci umrą albo będą wyśmiewane jako dzieci z probówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kochana jak masz tyle jadu w sobie to nie dziwię się, że nie donosiłaś jeszcze żadnej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×