Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

no tak raz do przodu raz do tyłu bo przez pobyt w szpitalu prawie 4 kilo mi spadło i brzuch też :) , ale teraz znowu brzuszek rusza do boju i powiększa się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę liska tak mi przykro :( nie mogę w to uwierzyć bo taka ładna beta była , a ile dzisiaj ci wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To narazie nie jest źle, poprzednia mogłaby być podwyższona przez ovitrelle, a ta już jest wiarygodna...zrób jeszcze w poniedziałek to już bedzie wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak pomyślałam jak Ty, przez telefon kazano mi odstawić leki i czekać na @, ale ja chyba jeszcze zrobię jedną weryfikację albo jutro albo w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska tak zrób do poniedziałku różnicy nie zrobi, że będziesz brać leki a aż tak nie spadło żeby wykluczyć całkiem ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO tak, luteinka juz i tak została moim przyjacielem, więc dwa dni więcej nie zaszkodzi, ale i tak kochane to mały wynik jak na 10dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mała przestan ty pisałas o mojej becie 9,72 ze jest ok, i zebym sie nie martwiła, bo waznej ze nie jest 0, a ty masz 25 w 10dpt więc nie przesadzaj!Najwazniejze zeby przyrastała, a nie jeszcze bardziej spadła, jak spadnie to to trudno trzeba będzie się pogodzić z kolejną porażką, a jak urośnie to możesz się cieszyć :-) a co ci powiedzieli w POlmedzie? ze co nic z tego już nie będzie jak kazali leki odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mi Pani przez telefon powiedziała,że mam czekać na @. Może ma rację. Jutro pójdę do szpitala do labu i zrobię jeszcze betkę zobaczymy co z tego będzie. A nawet kurcze sikacz mi dziś pozytywny wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z drugiej strony jak faktycznie jestes w ciąży, to nawet po odstawieniu leków nie powinnaś dostać @, może o to jej chodziło, ale lepiej zrób jeszcze jutro bete, wszystko będziesz wiedzieć. Test wyszedł ci pozytywny to bardzo dobrze...Jeżeli beta jest powyzej 25 to wtedy testy już widzą ciąże, tak wyczytalam ostatnio jak robiłam...Głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja wierzę że u Ciebie jeszcze będzie wszystko dobrze. Ja jutro rano robię sikańca i jak wyjdą 2 kreski to idę na bęte. A jak 1 to do monopolowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jakieś dziwne te ostatnie dni po transferze były. Niedośc, że te plamienia/brudzenia, które trwają do dziś ale już tylko w nocy, to cały czas czuję jakby się coś działo w moim brzuchu. Co chwilę jestem głodna a najadam się kilkoma kęsami, jestem mega rozdrażniona, po prostu czułam, że raczej się udało. A miałam się nie nastawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki ja zrobię podobnie, kupię dziś test i on na pierwszy rzut, potem beta i jak nie wyjdzie to monopolowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a jakiego sikańca robiłaś, że Ci wyszeł pozytwny? Chodzi mi o nazwę, bo dość czuły z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska trzymam kciuki, żeby żaden monopolowy jutro na Tobie nie zarobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niby się nie nastawiałam na powodzenia, ale jak idę do toalety i patrzę na bielizne to na sekunde staje mi serce, więm że będę się baaardzo smucić jeśli dostanę okres do tego ciągle mam wrażenie że on właśni nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barberka wielkie dzięki, Teryiaki teścik z Superpharm:) w promocji za 5,99 zwie się PINK express:) firma domowe laboratorium, chyba, że coś pokręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja mam ten sam. Oby u mnie jutro też były piękne 2 kreski:) Barberka dzięki:) Jakoś łatwiej jest wierzyć w czyjśc sukces niż własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak testowałam to M mi kupił niebieski bobo test i można go robić o każdej porze dnia i nawet było na nim napisane , że do weryfikacji po in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym jest to samo napisane, że można o każdej porze dnia i tez do weryfikacji in vitro:) Piszą też, że wykrywa ciążę 6 dni od zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz żałuje że rano nie zorbiłam testu. Teraz siedzę i sie zadręczam. Ale bałam się, że może nie wyjść wynik obiektywny, bo ostanio jak robiłam to mi wyszła bardzo cienka kreska dopiero 1 dzień po terminie miesiączki a betę miałam wtedy 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale obiecałam Temu na górze, że będe bardziej cerpliwa, bo ja zawsze taki raptus byłam. Więc wytrwam jeszcze ten 1 dzień, ale jutro to chyba wstanę o 4 rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzisiejsza kreseczka też cieniutka, ale jest! poczekaj jeszcze kochana do jutra, razem zrobimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a gdzie Ty betę robisz? Bo u mnie w Alabie w sobotę nie pracuja właśnie zobaczyłam:( I w razie 2 kresech to nie wiem gdzie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×