Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

drogi Polmedzie, Mimo niektórych nie przychylnych wypowiedzi, również z mojej strony, które się zdarzają w nerwach, frustracji i bezsilności tak czy siak zawsze i wszędzie będę polecać Waszą klinikę (jak już wcześniej pisałam ) i strasznie, ale to strasznie dziękować, że daliście mi tyle szczęścia. Pozdrawiam serdecznie cały zespół Polmedu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam - i nie chodzi o to, że się udało. Byłam u konkurencji na kilku wizytach, nie będę wnikać czemu zrezygnowałam. Nikt nie robi in vitro w ramach wolontariatu, ale nie miałam poczucia, żeby w Polmedzie ktoś mnie naciagał. Dziewczyny piszą o różnych kwestiach - czemu tak, a nie innaczej? Ja o wszystkie wątpliwe kwestie pytałam doktora S na wizycie i na wszystkie odpowiedział wyczerpująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj barbero :-), nie wiem jak maleństwo, bo nie czuję żebym w ogóle była w ciąży, może poza tymi + 3 kg. To przeciwna sytuacja do twojej :-). W przyszłą środę mam badanie na usg genetycznym, wtedy coś wiecej napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska przepraszam pomyliłam cię z kimś innym :D a kto leżał w szpitalu w Poznaniu po stymulacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziule mam dziury w mózgu :D zrozumiałam , że nie jesteś w ciąży :D to ten szpital mnie wyssał całkiem z myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko o co ci chodzi, ja nie mam pretensji do całego świata. Napisałam tylko o 2 sytuacjach którymi byłam zawiedziona odkąd się lecze w Polemdzie, chyba moge wyrazić swoje zdanie, napisałam ze ogólnie jestem zadowolonaa z obsługi. Przeczytaj sobie całe forum to zobaczysz jak chwaliłam panie pielegniarki, miłą i przyjazną atmosfere itd Jesli zas chodzi o przesuniecie transferu to po prostu bałam się, ze za 2 dni nie będe miała zadnych zarodków, że zaden nie przeżyje, a wiedziałam że nie bedziemy mieli dobrych jakościowo zarodków, nie chciałam ryzykowac..to by było na tyle...najlepiej jak już nie będe sie wypowiadać na forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbero,a czemu masz watpliwosci?mialam hiperke i szpital,razem dosc koszmarne 3 tyg.Za to teraz ciaza jest nieodczuwalna,nawet piersi male jak zawsze :-).Moze to nagroda za cierpienie?Z twoja pamiecia jest wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu źle odczytałam drugą wypowiedź i zrozumiałam , że pomyliłam osoby a po chwili ciężkiego myślenia przeczytałam jeszcze raz i zrozumiałam , że po prostu nie czujesz, że jesteś w ciąży :D super to na prawdę ci teraz wynagradza oby tak dalej i był grzecznym bobasem :D a jak jajniki bo ja mam jeszcze wielkie i same torbiele a nie miałam wcale tak wysokiego esradiolu bo 2400, wszystko zależy pewnie od organizmu, ale też się namęczyłam i pewnie też mogłam zgłosić się do szpitala bo płuca to myślałam , że mi eksplodują . Z tym , że miałam obawy co do naszego szpitala no i się potwierdziły :D ja dzisiaj policzyłam ile razy już miałam usg i wyszło mi 8 razy od początku ciąży, jakaś masakra młody chyba ma parcie na szkło :D mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! a mnie ucieszył fakt, że nawet sam dr Polak do nas napisał, znaczy, że trzyma nad nami piecze i pilnuje, żebyśmy sobie nie udzielały złych rad:) Bobika no to świetnie, że ciąża ci nie dokucza, choć ja chyba wolalabym czuć się "jak w ciąży" , mogę jeszcze tego żałować hehe barberka witamy z powrotem, mam nadzieje, że jak już wszystko ok to będziesz się więcej u nas udzielać:) nadziejka, ale gdzie Ty się chcesz wybrać, zostawaj tu z nami i to bez gadania, gdzie Ci będzie tak dobrze:D U mnie ok, dziękuję, czuję jajniki, albo nie wiem co, w każdym bądź razie tam na dole:), plamienia chyba się skończyły. czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Brawo! Bardzo dobrze, że Polmed wypowiedział się na forum. Ileż można czytać tych spekulacji a dlaczego..pewnie nie chciało im się...za krótko mnie stymulowali, nie było USG podczas transferu i innych bzdur. Płacisz za wizytę to pytaj się, konsultuj, dociekaj a nie anonimowo piszesz o dr. S lub E. itd - Forumowiczko. Za usługę płaci się przed nawet w pralni płacisz z góry, za chleb w sklepie też, więc po co te fochy i zrzucanie winy za niepowodzenie za wynikłą stąd sytuację? To zaniedbanie usługobiorcy a nie usługodawcy. Pozdrawiam jak zwykle bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając Polmed, który jasno opisal dlaczego płatność za zabiegi czy wizyty jest przed, to pokaż mi Wiosna111 za jaką usługę płacisz z góry?? Nie rozmawiamy o handlu tak jak piszesz o kupnie chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm o ile pamiętam ostatnio w pralni płaciłam po usłudze, ale to pewnie zależy od pralni :D i o mnie piszesz, że jestem prosta a sama porównujesz to do płacenia za chleb ? kupowanie chleba nie jest usługą, chyba że płacisz Pani za podanie tego chleba :D to już jest szczyt prostactwa ! a poród porównasz do opróżnienia się :D brawo gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na prawdę jest pisemna umowa między kliniką a pacjentem i jej trzeba się trzymać i tyle bez żadnych porównań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Barbera - przestań zaśmiecać stronę swoimi przemyśleniami na niskim poziomie. Moje przykłady były przenośnią jesli się zorientowałaś i nie ma w tym nic prymitywnego, natomiast twoja odpowiedź o wypróżnianiu pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego każdą moją wypowiedź traktujesz osobiście, przecież tym razem nie skierowałam jej personalnie do ciebie. Chyba ego cię rozsadza i koniecznie chcesz grać tu pierwsze skrzypce. Ta wypowiedź nie ma charakteru zaczepnego więc nie będę komentować tego co się po niej pojawi bo nie ma to sensu. Miłego dnia i niech w końcu strona merytorycznie mówi o in vitro i innych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato11
Ale ty głupia wiosna jesteś, dobrze że twój czas już sie kończy! Zal mi Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jak przestaniesz się wypowiadać to zacznie to mieć sens bo jeszcze żadna twoja wypowiedź nie miała nic wspólnego z in vitro, więc nie mów mi nic o zaśmiecaniu tego forum i graniu pierwszych skrzypiec bo do ciebie się nie zwracam tylko odpowiadam na pytania jak ktoś pyta , nie wymądrzam się i nie obrażam nikogo (chyba, że ktoś mnie sprowokuje i też obrazi ) a nie tak jak ty bez żadnych powodów jak cię coś nie dotyczy wtrącasz się. Jak ci coś tu nie odpowiada znajdź inne forum na którym znajdziesz swoje merytoryczne odpowiedzi. Mam jeszcze dla ciebie złą wiadomość :D teraz mam bardzo dużo czasu żeby zaśmiecać to forum na maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna to ta przenośnia cos kompletnie nie trafna, po drugie nikt Cie tu nie prosił i jak masz zamiar zaśmiecac nam dalej forum to z milą chęcią cię stąd żegnamy, jak pisze Barbera w całej swojej kadencji nie wniosłas do dyskusji nic w temacie, w ktorym powinna byc ona prowadzona. Potrafisz tylko komentowac, negować, a pożytku z ciebie żadnego. witaj barberka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatni raz, Zanim przestane się wypowiadać na forum musze jeszcze napisać jedną ważną rzecz. Myślałam o tym cały wieczór, nie mogłam spać. Chciałam przeprosić całą załogę Polmedu, jeżeli w jakiś sposób zostali urażeni, nie sądziłam, że oczerniam dobre imię klinki, nie miałam nawet takiego zamiaru, były to tylko moje osobiste przemyślenia, pewnie niesłuszne, ale tak to jest jak człowiek jest młody i myśli innymi kategoriami Zgadzam się z panem doktorem, że czułam się jak oszustka jak przy wszystkich pacjentach na poczekalni mówił, że nie będzie Pan się ze mną sądził (zaznaczam, że chodziło o 600zl) i pisały o tym inne pacjentki, że nie fajnie to wyglądało.Jednak cała ta sytauajca wyszła przez to, że pytałam się pani pielęgniarki po punkcji czy mam zrobić przelew, ona odpowiedziała, że jak najbardziej tylko, żebym przyniosła wydrukowane potwierdzenie przelewu, a ja na to, że niestety nie mam drukarki, wiec powiedziała proszę się nie martwić w takim wypadku zapłaci Pani kartą, a ja całkiem zapomniałam z tego wszystkiego o głupim limicie na karcie..Ale to jest nauczka dla mnie na przyszłość, żeby zawsze mieć przygotowaną kasę! Wiem, że wszystko kosztuje i za wszystko się płaci, nigdy tego nie krytykowałam, jesteście jedyną moją nadzieją, ale chodziło mi tylko o czyste, ludzkie zrozumienie, zawsze wszystko było płacone na czas, a nawet zrobiliśmy nadpłatę przed punkcją ale to nie ważne, żałuje, że się tak wszystko potoczyło Nie wyobrażam sobie innej kliniki, naprawdę czuje się tam dobrze, tak jak pisałam jestem zadowolona z Państwa, nie pisałam o tym wcześniej, ale już 3 parom z mojego otoczenia polecałam waszą klinikę, więc na pewno nie myślę o was negatywnie, wręcz przeciwnie .ale teraz nie będę słodzić, bo to nie o to chodzi Jeszcze jedno leży mi na sercu odnośnie czasu stymulacji, wie Pan dlaczego wywnioskowałam taki zarzut, ponieważ 2 dni wcześniej przed ostateczną wizytą byłam u dr. S , zadawałam dużo pytań, dr. wszystko mi wytłumaczył, powiedział przy jakiej wysokości estradiolu można podejść do punkcji, na pytanie co będzie jak nie uda się osiągnąć taki poziom dr odpowiedział to wtedy podamy jeszcze inne leki, które podwyższą poziom estradiolu, więc byłam spokojna, najwyżej punkcja będzie w święta. a tu na wizycie całkiem inna decyzja, już po odebraniu wyniku estradiolu wiedziałam, że punkcja się na pewno nie odbędzie przed świętami, bo pamiętałam co powiedział mi dr. a tu taki szokstąd wysunęłam wnioski, sugerując się opiniami 2 lekarzy. Nie wiem jak teraz będzie układać się nam współpraca, czy w ogóle będziecie mieli ochotę ze mną współpracować. ale jest to dla mnie nauczka i dużo zrozumiałam dzięki Pana wypowiedzi, czytałam ją kilka razy jestem osobą otwartą i szczerą i to mnie pewnie gubi.proszę mi wybaczyć :-) Mam nadzieje, że Pan dr. też mnie trochę rozumienie naleze do osób konfliktowych i nie lubie takich sytuacji, jest mi przykro przez tą sytuacje.:-)PRZEPRASZAM :-) Zyczę powodzenia wszystkich pacjentkom Polmedu:-) Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dzięki klinice Polmed i całemu zespołowi, dziś tulę do piersi mój największy skarb. Maciuś skończył już dwa miesiące, jest cudowny, uśmiecha się od nas, jest dokładnie taki na jakiego czekałam tak długo. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Polmedu. Uważam, że pracują tam fachowcy, ludzie kompetentni, a jeżeli ktoś wie lepiej co powinien zlecić lekarz to po co do niego przychodzi?? Ja im zaufałam, stosowałam się ściśle do zaleceń, leków, terminów wizyt, nie narzekałam choć mam ponad 100 km do Wrocławia. Pragnęłam dziecka i wiedziałam, że następna okazja może się już nie powtórzyć. Dziewczyny , wiele zależy od was samych, od waszego nastawienia do tego wszystkiego i zaufania komuś kto może wam pomóc a nie szukania tak zwanej dziury w całym, myślenia, że ktoś chce was tylko oszukać, i skasować. To, że leczenie nie jest tanie to nie jest wina lekarzy zajmujących się tym tematem, to wina naszego państwa, które nie uregulowało tego prawnie. Tyle się mówi o refundacji kosztów leczenia ... ale niestety to tylko często kiełbasa wyborcza. Wobec tego Kliniki mają prawo ustalać cenniki skoro jest takie zainteresowanie. Pisać można by wiele, nie o to chodzi. Dla mnie Polmed podarował szczęście na całe życie, niedługo ich odwiedzę z fotka mojego synka. Całemu zespołowi Polmedu, życzę samych zadowolonych pacjentek a pacjentkom szczęścia z Polmedu. Na tym kończę, bo moje szczęście właśnie się przebudziło :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejka moim zdaniem forum jest po to żeby wyżalić się i wiem co czulaś wtedy i na pewno nigdy nie oczerniłaś kliniki wypisując bzdury jak tainna bo w takie rzeczy nie wierzę co ona wypisuje. Teraz powinnaś myśleć o sobie i swoim blastusiu :D A dzięki mojemu brynczeniu i zaśmiecaniu zakupili podobno nowe usg :D więc wszystko ma swoje plusy i minusy i cieszę się i to jest bardzo duży plus dla tej kliniki, że czytają takie fora i przyjmują czasami też krytykę i chcą się rozwijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paga super, że maluch się dobrze rozwija trzymam kciuki oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka ale czemuż to y piszesz niby ostatni raz, wiesz, że my ciekawskie jestesmy i musimy wiedziec jak się sytuacja będzie rozwijać z twoim blastusiem!! Nie możesz nam teg zrobići już, zreszta nie wierzę, bo ja jestem już uzależniona od tego forum i Ty pewnie też, więc nas tak łatwo nie opuścisz hehe:) paga taki wiadomości nam więcej trzeba:) Buziaki dla pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie aż tydzień, chciałam wcześniej testować, ale doktorek mi powiedzial ,ze po ovitrelle nie ma sensu, a że biorę go w 7 dpt ostatni raz to najwcześniej moge zrobić krew 10dpt, choc i tak z tego co mowił to kolejny wynik będzie miarodajny. czuję się jak baba w ciąży:) Nie doszukuje sie objawów, ale czuję jajcory, ze coś się tam w nich dzieje i do tego plamienia jeszcze nie przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×