Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mam wziąć 1/5 strzykawki 25 stycznia,czyli 7 dni po punkcji.Potem 30 stycznia mam zrobić badania krwii i poinformować o wyniku i oni zdecydują czy mam wziąć kolejną dawkę 1/5 strzykawki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza czyli cos tam ruszyło... mam nadzieje, że tym razem ruszy na calego!! Iren ja zastrzyk mialam w 20dc. Sylwia będzie dobrze i sie uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 27
hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 27
Hej dziewczyny, coś nie moge sie zalogować na forum pod starym nickiem, nie wiem co jest grane.. Liska my zaczynamy kolejną walkę, w tym tyg. wizyty, a pozniej czekanie na wynik. Zobaczymy może tym razem się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Oj Liska łatwo Ci powiedzieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny,jutro jade do dr.Wojciechowskiego na HSG, napiszcie mi,ze to nie takie straszne,ze tak mega nie boli i nie trwa to dlugo......... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
kamkrzem nie masz się naprawde czego bać. Fakt trwa to wszystko dość długo, musisz zarezerwować sobie z 3 godzinki, ale dlatego, że wszystkie po kolei wchodzicie a dopiero pozniej idziecie na badanie. Najlepiej jak będziesz szybciej, ja już byłam po 17, dzięki temu byłam pierwsza i najszybciej skonczyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem1 Naprawdę nie masz się czego bać! Mi się śmiać chciało, że tak się stresowałam! Fakt, że ok 2 godz. musisz sobie zarezerwować, ze względu na kolejkę, ale samo badanie trwało dosłownie 5 min, nie więcej i kompletnie, ale to kompletnie nic nie bolało:-) To chyba zasługa tabletek, które się dostaje przed badaniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ,Nikolka DZIĘKUJE za słowa otuchy, moze i tak zrobie,ze bedziemy wczesniej,bo to ktora pierwsza to szybciej wchodzi jak dobrze zrozumialam...a jest jakies przygotowanie wlasnie do tego badania?cos robia?jakis wywiad itp???? i jakas tabletke sie dostaje pisalyscie?ona jest przeciwbólowa czy moze rozkurczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed badaniem hsg wszystkie pacjentki,które się w danym dniu zgłosiły mają najpierw rozmowę z położną. Pani tłumaczy na czym polega badanie,spisuje dane i kasuje pieniążki.Nastepnie ma się wizytę u dr.W.,który to wykonuje usg w celu wykluczenia ciąży oraz odkaża szyjkę macicy.Po zakwalifikowaniu do badania hsg przez dr.W. dostaje się tabletkę rozkurczową. Czeka się na korytarzu aż wszystkie kobitki przejda tą procedurę,a następnie położna prowadzi parami na radiologie i tam jest przeprowadzane badanie hsg.Badanie rejestrowane jest na płytce ,a opis dostaje się na miejscu lub jest wysyłane na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem 1 jest dokładnie tak jak Sylwia Ci opisała. Dobrze być wczesniej, by być w pierwszej parze, bo jako pierwsza pójdziesz na radiologię, zostaniesz poinformowana o wyniku, otrzymasz płytkę i do domku:-) A ta tabletka jest właśnie rozkurczowo- rozluźniająca. Także możesz spokojnie pójść na to badanie, jak na zwykłą wizytę u gin:-) Oczywiście to są moje doświadczenia, gdy miałam drożne oba jajowody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po wizycie u dr S. To mój 8 dzień cyklu, a jeden pęcherzyk miał 25 mm! Od 2 dnia brałam clo. Cykle mam ok 23-26 dniowe. Jutro mam kolejną wizytę i być może IUI, ale dr mówił, że raczej mało prawdopodobne, że to raczej pozostałość, ale na wszelki wypadek mam się jutro zjawić. Co o tym myślicie? Słyszałyście o takim przypadku? * dzień i 25 mm..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy miałyscie robione badania na toksoplazmozę? czy z takimi badaniami jechałyście na pierwsze spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam ,bo wyczytałam na stronce Polmedu jakie badania są wymagane. Zależalo mi aby jak najszybciej podejść do ivf/wiedziałam już przed pierwszą wizytą u dr.S.,ze to jedyna opcja/ i dlatego jak czekałam na wizyte to w między czasie robiłam niezbędne badania,aby przyjśc z kompletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko, na pierwszą wizytę ważne są Twoje hormony, natasza Ci je wymieniła, do tego badanie nasienia i jeśli jest ok to HSG. Ja w sumie na pierwszej wizycie nie miałam ze sobą żadnych badań, dopiero dostaliśmy zalecenie takowe wykonać i to jest podstawa. Potem lekarz kwalifikuje Was do odpowiedniej metody leczenia niezpłodości, czy to stymulacja hormonalna czy to IUI, IVF czy ICSI. Toksoplazmoza jest badana później. jak przyszlam z hormonami i nasieniem i zapadla decyzja o ICSI to dostałam szereg badań do wykonania. Więc na pierwszej wizycie nie będzie Ci to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystkie zalecone badania zrobiłam podczas bycia na antykach, więc na czasie nic mi nie ulecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam kiedy przychodzi @ po nieudanym transferze?Nie żebym czekała z utesknieniem,co to to nie;wcale jej nie chce widzieć przez najbliższe miesiace;) Pytam,bo chyba wszystko jest rozregulowane ...Ostatnią @ miałam 26 grudnia i teraz powinnam mieć 22 stycznia...nie ma i nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie. Aha,jeszcze mnie nurtuje wielkosć brzuszka,na kilka dni przed punkcja spuchł i taki już został do dziś;rano jest mniejszy ale wieczorkiem wygladam jak w ciaży-szacuje ,że 4 msc;)Powiedzcie mi czy to juz tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja jutro również jadę na badanie hsg do dr Wojciechowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja28
ja tez dzis lena byłam na wizycie tez w 8dc ale ja mialam 3pęcherzyki po 10mm to dużą masz ta komórkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu nadziejko, 3 pęcherzyki super!! ja rownież życzę pomyślnych HSG, Sylwia, nie chcę Cię martwic ale bardzo często sie opóźnia @ kolejna po nieudanym transferze, znam dziewczynę, kora dostała po ponad 40 dniach. co do brzucha to nie mam pojęcia, ja mam powiększony ale to przez jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol no to bedziemy razem :) moze sie poznamy:) Dzieki dziewczyny za opis badania... Ale jesli np.doktor mnie zbada i np cos mu nie bedzie pasowalo nie wiem jakies zakazenie czy cos to oddadza pieniadze i ma sie przysjc np za miesiac jak np.bylby jakis problem czy cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się,jakby coś budziło niepokój doktora to kaske zwrócą i zgłosisz się na badanie w innym terminie. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapomniałam napisać jak wyglada sytuacja z moimi zarodkami. Niestety od soboty do wczoraj przeżył tylko jeden, więc mam tylko jednego mrozaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×