Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Mietka1980
EwelkaB ja planuje in vitro na sierpien a ostatnią IUI na kwiecien, mialam podejsc teraz w marcu ale nie pekl mi jeden pecherzyk i musi sie wszystko wyczyscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewcznyny. właśnie wróciłam z wizyty i d.... nie pękł mi pęcherzyk:( brzykro mi było bo tak się cieszyłam a on jak na złośc nie pękł. Teraz będziemy podchodzić na sztucznym bo na taki się zdecydowaliśmy (bardziej pewny) 22 marca mam wziąś diphereline a 5 kwietnia zgłosić się na wizyte. natasza trzymam kcuiki :) irewen, natasza mam do was pytanie po co bierzecie zastrzyki po transferze? każdy musi je brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Anulka..Te zastrzyki te clexane (heparyna). Rozrzedza krew przez co pewnie poprawia ukrwienie. To aby dać większą szansę zarodkowi (po in vitro też przecież bierzemy aspirynę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Anulka..Wiesz jak to jest..Ja to bym wszystko brała jeśli to ma pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza a te zastrzyki to lekarz wam dał? bo jak sie dzisiaj zapytałam o leki to mowił ze tylko progynowa i luteina napisz mi jak możesz w którym dni cylku miałaś transfer i ile miałaś wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Dostałam receptę od dr. E po transferze. Zapytaj czy po tranferze dostaniesz encorton i clexane. Ja to mam problem z macicą dlatego jestem tak pesymistycznie nastawiona :( Ale irewen też dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Sylwia tu psikała i miała przesyłać wiruski ciążowe. A tu chyba przekazała podziębienie. Wcześniej miałam katar. A tak to nie czuję NIC, piersi małe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuka moze tobie chodzi o ovitrelle zastrzyki,bierzemy 1/5 z czesci.przed i po transferze/maja w sobie hcg dlatego sa tak mylace przy testach/. Natasza! co u Ciebie?jutro testujesz czy juz wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen tak ogólnie sie pytałam:) troche sie zdenerwowałam ze ten uparciuch (chodzi mi o pecherzyk) zrobił nas w balona i nie pekł, ale coz trzeba spokojnie poczekac:) irewen a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego wczoraj cały czas kroiło moją wypowiedź, a że byłam zdołowana to dałam sobie spokój ale może dzisiaj uda mi się wszystko napisać. Mój mąż ma przeciwciała przeciwplemnikowe 56% a ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu to samo co się dzieje? Nie wiem dlaczego wczoraj cały czas kroiło moją wypowiedź, a że byłam zdołowana to dałam sobie spokój ale może dzisiaj uda mi się wszystko napisać. Mój mąż ma przeciwciała przeciwplemnikowe 56% a ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Zgodnie z założeniem idę jutro :( Irewen..Anulce chodzi chyba o clexane..Ty brałaś, prawda? Mówiełas że masz ten sam zestaw leków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Nikol..Może napisz słownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej niż 40% u mnie z kolei niby jajowody są drożne ale jeden jakiś poskręcany a drugi zwężony. Zalecenia lekarza to 2 razy IUI a potem invitro tylko zastanawiamy się czy takie przeciwciała nie przeszkodzą w IUI. Emek ma łykać androvit, vit e, koenzym Q i karnitynę tylko nie wiem po co ta karnityna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka spokojnie,czasami musimy sie nameczyc zanim dojdziemy na sama gore!!!!! widze ,ze crio w planie na kwiecien?bedzie dobrze...u mnie juz wszystko ok.dzieki Natasza..mysle ze ty juz wiesz jaki twoj wynik,tylko sie tutaj z nami zabiawiasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikol Mój M też ma taki sam zestaw witaminek i muszę powiedzieć, że wyniki się o wiele poprawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola hola,ja tam chora nie jestem więc katarem nie zarażam;)Jak mówię,że kicham ciążowymi wiruskami to tak jest:) Anulka,ale Ci pęcherzyk numer wyciął no:(Dzisiaj nerwy, a jutro zapomnisz i skupisz się na przygotowaniach.Jednak ja bym spojrzała na to z innej strony,może tak miało być i podejdziesz teraz na sztucznym i się uda:). Natasza,jutro idziesz na bete???no to bedą emocje...ściskam kciuki :) Nicol,a byliście na konsultacjji z tymi wynikami?Co lekarz na to?Czy to wplywa na powodzenie? Przyznam,że my jak robilismy badanie nasienia to mieliśmy zrobic tylko podstawę i tych przeciwcial nie robilismy;no ale my odrazu do ivf i moze dlatego nam nie kazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) wiem ze moze tak miało byc ja poczekam byle by tylko sie udało:) sylwia a ty jutro chyba masz wizyte? a szczesciara w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byliśmy z tymi wynikami no i lekarz powiedział, że pewności co do tego czy będą one miały jakiś wpływ na IUI nie mamy. Powiem wam dziewczyny, że jestem w kropce, muszę sobie to wszystko dokładnie przemyśleć. A na co jest ta karnityna? bo powiem wam, że jak na razie to w żadnej aptece jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,tak jutro mam spotkanie z maluszkiem,a wkrótce pierwsze usg genetyczne;ale ten czas leci,już 10 tydzień:) Nicol,pewnie masz kupić l-karnitynę???Jesli chodzi o androvit,to moj emek zadowolony,choc problemów z nasieniem nie mial to bral,zeby podrasować i bardzo mu to dobrze zrobiło na męskośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia no leci leci nim się obejrzysz a bedziesz trzymała maleństwo w ramionach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Nikol..chodzi o L-karnitynę, wpływa na ruchliwość. Kup na allegroo taką dawkę 1000. Duuuużo taniej niż w aptece. Irewen..Nie żartuj sobie ze mnie..Idę dziś po poł, wynik jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka ja czekam na decyzję czy możemy zacząć stymulację. Podczas ostatniej kuracji hormonalnej powstały torbiele i teraz czekamy żeby się wchłonęły. Jedno opakowanie antyków wybrane teraz zaczęłam drugie i w poniedziałek 19tego wizyta. Jak juz ich nie bedzie to zaczynamy. Kochane trzymajcie kciuki żeby można było zacząć. Sylwia czekam na relacje ze spotkania z maluszkiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
natasza, trzymam kciuki i na dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Czesc Dziewczyny, Nikol możesz kupić L-karnitynę (Olimpa),znajdziesz ją np. w Super-Pharm. Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Proszę nie krzyczeć na Sylwię bo ona przesyła te dobre fluidy ;) Kciukasy zaciśnięte, aby maluszek okazał się w całej krasie mamusi. Ja dziś też mam wizytę. W końcu się doczekałam :) Zobaczymy, czy dziś wystartuję. Całusy dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L-karnitynę można tez kupić w sklepach z odżywkami dla "sportowców" hehe:) Natasza wynik dopiero jutro? łłeeee, monch to trzymam kciuki, widzę, że Polmed opanowany dziś przez foremki bo ja też lecę na wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o L-karnitynę, to ja dzwonię do apteki i zamawiam i na drugi dzień mam do odbioru koszt 34 zł :) Liska będę się rozglądać za dwupakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×