Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ja tam wolę sie nie przyznawać że podchodzimy do inv. Ldzię są różni jedni nie mają z tym problemów a inni traktują to jak najgorsze zło. Nikt nic nie wie i jest ok. Nie ważne w jaki sposób ważne że będzie maleństwo, które będzie czuło że jest kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja też nic nie mówię, ale jak jestem u lekarza czy w przychodni to mówię bo sami się nie raz pytają, ale masz rację ludziom nie powinno się mówić tylko najbliższym, nie którzy tego nie rozumieją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Ja postanowiłam, ze o in vitro bedą wiedziec tylko nasi Rodzice i nikt wiecej. Ludzie nie rozumieją przez co przechodzimy. Buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo Nasi rodzice i moi dziadkowie, nawet rodzeństwo nie wie, wiesz jak to jest plotka szybko się roznosi dlatego wolę, żeby było tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietka ja mam brać Clo tym razem od drugiego dnia po 2 tabletki przez 5 dni i w 9-tym dniu przyjechac na pierwszą wizytę i wtedy pewnie zastrzyki tak jak ostatnio ;-) Więc będziemy się razem wspierać ;-) Lena jak się czujesz???Kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kolei powiedziałam rodzicom, rodzeństwu no i wiedzą moje trzy przyjaciółki ale się ciesze że one wiedza bo przynajmniej mam się komu wypłakać i wiem że one mnie nie skrytykują tylko pociesza:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka126 Rozumie,ze przygotowujesz sie do crio i jestes po zastrzyku.czyli wzielas diphereline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG ja powinnam testować w pon, ale czuję, że znowu klapa.. Kompletnie nic nie czuję, czyli tak jak przy poprzednich nieudanych IUI:-( Jak dostanę okres, od razu lecę do apteki po antyki, bo już mam receptę wypisaną i od razu będziemy podchodzić do in vitro.. A jak u Ciebie samopoczucie? Nabrałaś siły do dalszej walki?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Tak irewen wziełam diphereline i za dwa tyg wizyta i zaczynamy przygotowywać mnie a raczej moją macice do przyjęcia maluszka:) dziewczyny a ile u was trwały przygotowania do crio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Coś nam forum ucichło w ostatnich dniach...dziewczyny wracajcie,trzeba wspierać kwietniowe stymulki i iui:) Semb jak sie czujesz?Powtarzałaś jeszcze betę,bo jestem ciekawa jak wystrzeliła w górę;) Ewelka,powodzenia ze stymulacją;oby szybka i owocna była:) Monch,a jak u Ciebie??? Czekająca,Arita,Mietka,Mała,Anulka-Wam również życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za Wasze szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zapomniałam o kimś to bardzo proszę się nie gniewać;)Ja Wam wszystkim życzę jak najlepiej,oby Wasze marzenie o dzidziusiu się spełniło i to jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia :) Dzięki, że pytasz. Dziś przyjechałam do pracy wcześnie i miałam czas poczytać, weszłam na stronki, kiedy Ty byłaś w trakcie i przeczytałam jednym tchem wszystkie Twoje wpisy, aż do ogłoszenia bety. Mówię Ci, że serducho mi zaczęło mocniej bić. Estradiol ładnie rośnie, bąbelki też, nie mam ich zbyt dużo bo ja okrojona jestem, ale coś jest , teraz pytanie, czy coś w nich mieszka i czy dojrzeją i czy ładnie się zapłodnią Boże tyle niewiadomych???............ W poniedziałek kolejna wizyta i będę wiedziała kiedy punkcja. Buziaki dla Wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,u mnie wszystko dobrze,brzucholek rośnie aż za bardzo;)Usg genetyczne mam 2 kwietnia...nie mogę się doczekać.Dziękuję,że pytasz:) Monch,miałam te same dylematy;czytałaś to wiesz ,że troszke panikowałam,a to że estradiol za niski,albo że za mało komórek mam...to normalne ,takie odczucia towarzyszą nam w drodze do szczęscia.To po prostu wpisane w scenariusz i trzeba to przeżyć:) Jesteś już przy końcówce więc teraz zaczną się emocje,ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie;nerwy schowaj gdzieś głęboko, teraz potrzebny potrzebny Ci spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,u mnie wszystko dobrze,brzucholek rośnie aż za bardzo;)Usg genetyczne mam 2 kwietnia...nie mogę się doczekać.Dziękuję,że pytasz:) Monch,miałam te same dylematy;czytałaś to wiesz ,że troszke panikowałam,a to że estradiol za niski,albo że za mało komórek mam...to normalne ,takie odczucia towarzyszą nam w drodze do szczęscia.To po prostu wpisane w scenariusz i trzeba to przeżyć:) Jesteś już przy końcówce więc teraz zaczną się emocje,ale najważniejsze jest pozytywne nastawienie;nerwy schowaj gdzieś głęboko, teraz potrzebny potrzebny Ci spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Sylwia0406 nie dziękuję zeby nie zapeszac ;) malaG17 ja tez bede brac clo od 2 dnia i zastrzyki 3,5 i 6dc (ja mam problemy z rosnieciem pecherzykow) a mozna zapytac ile wiosen liczysz? :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie ok dziś zaaplikowano mi zastrzyk z diphereliny i teraz dwa tyg. czekania. Monch będzie dobrze trzeba myśleć pozytywnie chociaz wiem że sama też będę miała takie rozterki. Jest tak jak mówi sylwia ;) Nie ma mocnych chyba na takie sytuacje. Anulka kiedy zaczynasz stymulację. Pozdrawiam Was wszystkie i miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaB ja podchodze do crio miałam w tym miesiacu mieć na naturalnym cyklu ale niestety moj pęcherzyk nie pękł wiec zdecydowaliśmy że teraz podjdziemy na sztucznym i wczoraj miałam zastrzyk z diphereliny a za dwa tyg wizyta i wtedy zaczynamy z tego co wiem to będe brała progynowe i luteine ale szczerze ci powiem że za bardzo nie wiem jak to wszystko wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, ja tez ide dzis do kliniki na zastrzyk, mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, ja tez ide dzis na zastrzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka bedziesz brala progynowe na wzrost endometrium,luteine to przed samym transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz dokladnie wizyte?bo chyba masz oznaczyc estradiol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen wizyte mam 5,04 czyli dwa tygodnie po zastrzyku i tak mam wykonać badanie estradiolu i LH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietka mi też ostatnio urósł tylko jeden,było ich dużo ale mniejszych i powiedziano mi,że trzeba ostrożnie stymulować żeby za dużo ich nie urosło.I w tym cyklu mam brać tabletki tak jak pisałam wcześniej a później zastrzyki zapewne.Kurcze mietka mam nadzieję,że nam się uda i wszystkim innym tu starającym się ;-) W przyszłym miesiącu 30 ,a Ty ile wiosenek sobie liczysz? Lena ja trzymam za Ciebie kciuki,mam nadzieję,że zobaczysz te dwie krechy ;-)Oby się udało...;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:)Zdecydowaliśmy, że podchodzimy do IVF w Opolu mam nadzieję, że to dobra decyzja. Chodzi nam głównie o dojazdy mieszkamy teraz w Opolu, więc mamy blisko, a w pracy miałabym problem teraz z urlopem, a tak dam jakoś rade.Trochę mi szkoda bo z Polmedu byłam zadowolona. Bardzo się wahałam:(Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie Kalinka,te dojazdy są straszne,tyle czasu i pieniędzy...Również życzę powodzenia,nie zapomnij o nas i pisz czasem co u Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka2012 tak, czy owak będziemy kciuki trzymać. Zmiana kliniki, zmiana lekarzy, zmiana w życiu czego Ci bardzo życzę. 2012 Musi być Twój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety..nie udało się- po raz trzeci i ostatni, jeśli chodzi o IUI. Dzisiaj rano zrobiłam test, chociaż to był dopiero 12 dc, po prostu nie wytrzymałam i po drugiej kresce ani śladu, a wieczorem pojawiło się brudzenie. Także od jutra zaczynam branie antyków i za 14 dni wizyta z wynikami. MałaG dzięki za pamięć:-) Trzymam kciuki za resztę! Kto teraz testuje w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×