Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Mietka1980
nikol4 a leczysz się na tarczycę? jezeli nie to nie masz sie zbytnio czym martwic a wynik najbliższy 1 powinny miec kobiety, które leczą się na tarczycę ponieważ jak zajdą w ciązę to tsh idzie w górę. Ja tez panikowałam ale bylam na konsultacji z endokrynologiem i powiedzial mi, ze narazie nie bedzie mnie faszerowal lekami. A tak na marginesie to jestes nerwus? jezeli tak to tsh min tez dlatego sie podnosi :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
dziekuje kochane :-) margi jade na tranfer jestem w drodze ale mam internetw tel i co jakis czas zagladam wynik tsh mam miec o 12 mama ma mi podac przez tel a transfer o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
dziekuje kochane :-) margi jade na tranfer jestem w drodze ale mam internetw tel i co jakis czas zagladam wynik tsh mam miec o 12 mama ma mi podac przez tel a transfer o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
dziekuje kochane :-) margi jade na tranfer jestem w drodze ale mam internetw tel i co jakis czas zagladam wynik tsh mam miec o 12 mama ma mi podac przez tel a transfer o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb dziekuję za zainteresowanie:) ja sie czuję bardzo dobrze,odstawiłam luteinę i jest już wogóle super. Zastanawiam się czasami czy ja oby na pewno w ciąży jestem?;)żadnych mdłości,wymiotów,humorków,zasłabnięć itp.,tylko apetyt większy niż zwykle;) mam usg genetyczne 2 kwietnia,a potem 5 kwietnia wizytę w Polmedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to super, oby tak dalej. ;-) A co to jest to USG genetyczne? W polmedzie ci kazali zrobic czy sama od siebie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To usg to badanie przezierności karkowej;w Polmedzie mnie skierowali na to i z tego co wiem wszystkie ciężarne to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no dzieki. A jestes na zwolnieniu czy pracujesz normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z emkiem mamy wlasną firmę więc nie jestem na zwolnieniu,ale też bardzo mało się udzielam w pracy;raczej odpoczywam:) A powiedz jak Ty się czujesz?widzisz już jakieś zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Kinia MOCNO ZACISKAM KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia trzymam kciuki wszystkie ;) Margi ja teraz czekam. Miałam zastrzyk na wyciszenie i teraz czekam do 6.04. Sylwia super że się tak dobrze czujesz, a brzuszek już rośnie?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulak126
margii super że z dzidzia już wszystko ok:) sylwia życze ci żebyś do konca ciąży czuła się tak dobrze jak teraz:) EwelkaB mam do ciebie pytanie dostałaś może już@ bo ja robiłam dzień przed tobą zastrzyk i jeszcze nie mam@ a to juz 33 dzień cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margii super że z dzidzia już wszystko ok sylwia życze ci żebyś do konca ciąży czuła się tak dobrze jak teraz EwelkaB mam do ciebie pytanie dostałaś może już@ bo ja robiłam dzień przed tobą zastrzyk i jeszcze nie mam@ a to juz 33 dzień cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziewczyny tak sobie czytam i do konca nie rozumiem czym różni się KD od AZ, margi77 wytłumaczysz mi proszę? Ja po nieudanych probach zastanawialabym sie nad adopcją komórki dawczyni i zapłodnienie nasieniem meza bo jego wyniki sa ok, czy jest to możliwe i jak to przebiega, pytam tylko teoretycznie, mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja od kilku dni mam brunatne plamienie ale nie nazwałabym tego @. Na razie czekam a to jest mój 42d.c bo miałam sztucznie przedłużony antykoncepcja. Jeszcze przyjdzie nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka ja nie margii ale moge napisać:) AZ to adopcja zarodka, czyli całego już zaplodnionego czyli komórka i nasienie jest od dawcy a KD to tylko komorka jest od dawczyni i tak jak piszesz możesz ja zapłodnić nasieniem męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka wejdź na stronę 221/2/3tam opisywałam jak wygląda KD i AZ jest też link do strony i możesz sobie poczytac jaka jest procedura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Bardzo Wam dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×