Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Monch nie martw się i spokojnie czekaj. Wiem łatwo mi mówić, ale naprawdę potrzebujesz teraz spokoju. Wszystko będzie dobrze. Wciąż Cię gonię ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
kochane dziewuszki trzymam mocno ale to mocno za was wszystkie kciuki wiem ze sie uda jak nie teraz to puzniej jestem dobrej mysli ;**** . Ja własnie dzisiaj sie dowiedziałam ze sasiedzi na osiedlu o mnie gadają ze dzieci nie moge miec strasznie mnie to denerwuje wrr... mam ochote im wszystkim normalnie nabluznic hehe i włąsnie chciałabym im w koncu pokazac ze jednak się mylą. W ogóle to mam dobre wiesci z poniedziałku z 14 pęchezyków 11 się zapłodniło z czego 9 jest dojrzałych a pozostałe rosną i się ładnie dzielą poki co jutro 14 czeka mnie transfer no i 2 tygodnie wyczekiwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia no gratulacje, super trzymam kciuki. Liska no robilam w tym samym laboratorium jedynie taka różnica ze teraz robilam badanie popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia super trzymam kciuki:)a ludźmi się nie przejmuj niech sobie gadają, prawda jest taka , że może oni takich problemów nie mieli lub nie mają, ale taki problem mogą mieć ich dzieci lub wnuki i wtedy będą wiedzieć jak to jest, tak samo myślę o ludziach którzy są przeciwko in vitro, też ich dzieci i wnuki może spotkać to samo, a w tedy ciekawe co zrobią jak ich dziecko powie , że chcę ivf bo nie ma innego wyjścia.Dobrze, że moja babcia, która jest bardzo wierząca nie ma z tym problemów i sama mi finansowo pomogła:)Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia super wiadomości!!!! To trzymam kciuki za jutro ;)) I tak jak kalinka mówi nie bierz do siebie tego co mówią inni. Nikomu nie życzę mieć takich problemów ale niestety kto nie zetknie się z nimi ten nie zrozumie tego co czują ludzie przez lata starający się o potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
kochane mam do was pytanie czy króras z was ma problemy z tarczycą??? Ja jestem załamna robiłam dzisiaj tsh i wynik to 6,70 a norma to 0,27 - 4,20 . M atko jutro transfer a tu taki zły wynik endokrynolog mówił ze najlepszy wynik na zajscie w ciąże to max do 1 . Strasznie się boję ze moze sie przez to nie udac :((( Już z ych nerwów wziełam tabletkę na tarczcę choc wziełam rano , a jutro zamierzam wziasc podwójną dawkę na zbicie ale nie wiem czy to pomoże , martwię sie cały czas po górkę . Napiszcie proszę czy któras z was sie z tym spotkała a jescze pare dni temy miałam taki śliczny wynik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, semb, wynik wyszedł ci niższy dlatego, że był robiony po południu, rano jest większe stężenie HCG zarówno we krwi jak i w moczu niż popołudniu bo jego poziom wtedy spada :):) kinia witaj na forum i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia konsultowałaś z lekarzem te wzięte tabletki???? Zadzwoń i zapytaj w klinice co zrobic w takiej sprawie, na pewno nie możesz ukryć tego faktu i robić nic na własną rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia przede wszystkim nie powinnaś brać podwyjnych dawek leku bo możesz sobie zaszkodzić i powinnaś skonsultować to z lekarzem, a jak pare dni temu wynik miałaś ok to może tsh podskoczyło po narkozie jaką dawke leku bierzesz? zadzwon do swojej kliniki i powiedz jaka jest sytuacja na pewno cos ci doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
anulka normalnie powinnam brac 50 mg novothyralu i tak brałam ale bedac w warszawie przez dwa dni nie wziełam sobie novothyralu i przez te dwa dni wziełam eutyrox który niezbyt mi pomagał ale z cos musiałąm wziac bo nie mieli novothyralu w apece tylko na zamówienie . Jutro zamierzam wziąc 100 mg , jakis miesiąc temu miałam podobna sytuacje i wtedy endokrynolog zalecił przez trzy dni novothyralu na obnizenie a puzniej 50i mi spadło ładnie już w ciagu trzech dni z 8,48 na 1,23 . rano przed wyjazdem zrobie jescze raz tsh czy spadło a jak nie to nie wiem czy można transfer przełozyc na nastepny dzien byłby to 4 dzien od punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
nie wiecie czy takie tsh ma wpływ na zaginieżdzenie sie zarodka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia, zarodek zagnieżdża się w 5-6 dniu po transferze, więc jeżeli w ciągu kilku dni tsh spadnie to powinno byc dobrze, ale dopytaj się jeszcze lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
kurcze tez tak mysle , zobacze jutro czy zacznie spadac . oby tak bede jutro pytac zobaczymy co mi powie cholera dlaczego nie zrobiłam wczesniej tego badania , a tak mnie cos tknęło zeby to dzisiaj zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mam pytanie moje tsh wynosi 4,05 górna granica to niby 4,2 ale czytałam dużo na necie, że najlepsze tsh do zajścia w ciążę to 1-2 jak sądzicie czy powinnam iść do endokrynologa na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
hej nikol mysle ,ze powinnas się udac do endykronologa przepisze ci leki na obniżenie tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to może być powodem problemów z zajściem w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85
z tego co moj endo mówi to pdwyższenie tsh ma wpływ na zajście w ciąże . najlepszym wynikiem jest od 0,25 do 1 max 2 i w takich parametrach należey utrzymywac tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi chyba masz racje. Bylam dzisiaj powtozyc popoludniu mniejwecej o tej samej godzinie i wynik wyszedl 721 czyli ladny przyroscik yupiiiii ;-))))) moge spac spokojnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sprawdzic moj wynik TSH ale wiem,ze jak pierwszy raz robilam to byl przy gornej granicy normy i kazali mi powtorzyc TSH,T3,T4 i wynik wyszedl ok ale wiecej niz 2 na pewno.Lekarz jednak stwierdzil,ze wyniiki w normie.Czy ma znaczenie w jakim dniu robisz TSH?Ten pierwszy wynik robilam w 2 dniu cyklu a 2 wynik nie pamietam ale na pewno tuz przed @.Sama juz nie wiem byc moze to jest przyczyna naszych ciaglych nieudanych prob... Pozdrawiam Was wszystkie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
kochane ide zrobic tsh mam nadzieje ze choc troche spadlo . po 8 jade na transfer.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre wieści dziewczynki, torbielki się wchłonęły i wszystko jest już ok z dzidzią, waży teraz 1986g:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia23-85@tlen.pl
margi bardzo sie ciesze ze dzidzia cala i zdrowa :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi super wiadomości maleńka ma sie dobrze i to jest najważniejsze ;)) Kinia powodzenie trzymam kciuki. Margi gratki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitka1980
nikol4 a leczysz się na tarczycę? jezeli nie to nie masz sie zbytnio czym martwic a wynik najbliższy 1 powinny miec kobiety, które leczą się na tarczycę ponieważ jak zajdą w ciązę to tsh idzie w górę. Ja tez panikowałam ale bylam na konsultacji z endokrynologiem i powiedzial mi, ze narazie nie bedzie mnie faszerowal lekami. A tak na marginesie to jestes nerwus? jezeli tak to tsh min tez dlatego sie podnosi :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitka1980
nikol4 a leczysz się na tarczycę? jezeli nie to nie masz sie zbytnio czym martwic a wynik najbliższy 1 powinny miec kobiety, które leczą się na tarczycę ponieważ jak zajdą w ciązę to tsh idzie w górę. Ja tez panikowałam ale bylam na konsultacji z endokrynologiem i powiedzial mi, ze narazie nie bedzie mnie faszerowal lekami. A tak na marginesie to jestes nerwus? jezeli tak to tsh min tez dlatego sie podnosi :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitka1980
nikol4 a leczysz się na tarczycę? jezeli nie to nie masz sie zbytnio czym martwic a wynik najbliższy 1 powinny miec kobiety, które leczą się na tarczycę ponieważ jak zajdą w ciązę to tsh idzie w górę. Ja tez panikowałam ale bylam na konsultacji z endokrynologiem i powiedzial mi, ze narazie nie bedzie mnie faszerowal lekami. A tak na marginesie to jestes nerwus? jezeli tak to tsh min tez dlatego sie podnosi :) Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×