Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Hej. Dzięki Dziewczyny za miłe słowa. Maria super wiadomość:-) Niech betka rośnie. Ja czekam do soboty, mam nadzieję że będzie ok. Lena życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka oj nie zazdroszcze:(Ja miałam to szczęście,że nie miałam ani mdłości ani wymiotów. Pamiętaj żeby się porządnie nawadniać,bo wymioty mogą doprowadzić do odwodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia,Lena obyście miały rację ;-) Lena ile dokładnie Cię wyniosło podejście do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Ostatnio malo sie udzielałam, ale chcialam Wam powiedziec, ze JESTEM W CIĄZY!!! Narazie pomalu sie ciesze, bo roznie bywa tfu tfu,... spoznial mi sie okres z 5 dni, zrobilam test II kreski, poszlam na bete i Beta 675 :))) nie bylam pewna,ale sutki zaczely mnie piec i byc wrazliwe ,ale w zyciu bym nie pomyslala, bo chyba raz czy dwa sie kochalismy w okolicach dni plodnych i jest:)) GIn kazala przyjsc pod koniec czerwca, ale chyba pojde gdzies w okoliach polowy czerwca, to by bylo tak 30dni od zagniezdzenia .... Jestem zarazem szczęśłiwa ale i sie boje zeby wszystko bylo dobrze. Gratulacje dla nastepnych ciężaroweczek i oczywiscie TRZYMAM KCIUKI ZA KOLEJNE, BO UWIERZCIE MI ,.,,,,CUDA SIE ZDARZAJA,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem cudowna wiadomość:))))) Bardzo się cieszę:)tak to właśnie bywa,człowiek jak ma ciśnienie to nic z tego nie wychodzi,a jak troszke odpuści to taka niespodzianka i jest ciąża naturalna:)Gratuluję z całego serca. Powinnaś byc inspiracją dla innych dziewczyn z forum,niech uwierzą że cuda się zdarzają:) No i mamy kolejną cieżaróweczkę czyli dobra passa trwa:)W powietrzu krążą wiruski ciązowe więc korzystajcie dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem ale wiadomości!!! Gratuluję!!Masz wysoką betę spokojnie już za kilka- kilkanaście dni będzie coś widać na USG. A jak tam nowa praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem ogromne gratulacje!!! Świetna nowina! Dobra passo trwaj:-) Mała mnie całość wyniosła ok 7,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska dzieki Twoje wyliczenia w całości rozumiem. Mam nadzieję że ja Angel i MałaG będziemy następne> Kamkrzem to Ci dopiero niespodzianka. Cuda się zdarzają:) Je jeszcze muszę poczekać do soboty. Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Witam :) ale tu sie dzieje, super. Gratuluję przyszłym Mamusiom. Ja jak wszystko bedzie oki podchodze do in vitro w sierpniu, trzymajcie proszę kciuki. MalaG chyba razem bedziemy podchodzic w sierpniu, nie moge sie doczekac ale zarazem sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria ja trzymam mocno kciuki za sobotę :):):) To będzie tylko potwierdzenie bo beta ponad 10 to beta ciążowa :). Trzymajcie za mnie kciuki żeby torbieli nie było i startuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika@tlen
dziewczyny jestem całym sercem z wami, na razie to uczucie czekania jest mi obce, mi nie pękał pęcherzyk więc możliwości nie było.... życzę wszystim spokojnej ciąży :) będzie dobrze ja jeszcze 8 tyg jakieś hehe do punkcji, bałam się ale teraz już CHCĘ SZYBKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
WITAM Ale się tu dzieje..... same dobre wiadomości!!!! :) Dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki i za siebie również!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie czy któraś z was ostatnio robiła badania genetyczne w łodzi.Ja próbuje się do nich dodzwonić od 2 dni po wyniki, ale cały czas zajęte, a to raczej nie możliwe żeby tak cały czas ktoś rozmawiał przez telefon.Może zmienili nr tel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem jeszcze się pytasz?! Z taką betą możesz już spać spokojnie:-) A ja chyba nie wytrzymam i jutro zrobię 3 weryfikację..Miałam w pon, ale co tam, będę miała 4 weryfikacje. A te wymioty to efekt przestymulowania jednak, nie porannych mdłości:-) Trzymajcie kciuki za moje jutrzejsze wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chca mi sie dopisac notatki z wynikami bety a wpisalam je tam w swoim koncie.... Lena to tez trzymam kciuki za kolejna bete ,ale tez Ci ladnie rosnie, wiec chyba ok co? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam jutro 3 weryfikację i mam trochę nerwa. Jak patrzę na swój brzuch to niby trochę urósł, piersi czasami bolą ale nie wiem czy z uwagi, że cały czas je sprawdzam:-| Udanego weekendu. Maria, ty też masz jutro powtórkę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ściaskam łapki, przyznać się kto w końcu był u wampirków i czeka na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stchórzyłam:-) Czekam do poniedziałku.. Czekająca czekamy!!! Kciuki mocno zaciśnięte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca,kamkrzem1 gratuluję ;-) Ale wam fajnie ,pewnie radość nie do opisania ;-) ;-) ;-) Hej Mietka ;-) Wychodzi na to ,że razem będziemy podchodziły ;-) Do IUI też razem podchodziłyśmy ;-) Już się nie mogę doczekać ;-) Pozdrawiam i życzę powodzenia ciężarówkom i tym starającym się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam już wynik drugiej bety - 17,5 więc chyba nie mam się z czego cieszyć:( Rozumiecie coś z tego? Do Polmedu nie dzwoniłam bo już za późno było. Dopiero w poniedziałek im podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca moje gratulacje!!! maria trzeba było dzwonić tam w weekendy też ludzie pracują, to może być ciążą pozamaciczna i koniecznie musisz to skontrolować. Spróbuj się kochana dodzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam ale nikogo nie było, i pytałam czy jutro są jakieś zabiegi ale mówili że nie ma więc muszę czekać do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×