Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość kika2880
dziewczyny powodzenia :) podczytuję, ale nie ma za bardzo o czym pisać, trochę jestem załamana, że to ICSI nie wyszło ech i ta kasa na kolejne, na razie odpuszczam , ale podczytuje Was i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaG17 nie zostałyście same jeszcze ja jestem:)na razie tylko podczytuje co u was ,ponieważ w tym miesiącu mamy starać się naturalnie,antki już kupione więc jak tylko przyjdzie @ to startuje ,oczywiście lepiej by było jak by nie przyszła:)Miłego wypoczynku w PL Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim, nie jesteście same. Również jestem i podczytuję i podobnie jak Kika niewiele się odzywam, bo o czym mam pisać. Na razie czekam na kolejne @ i kolejne podejście. Po tej @, albo nastęnej umówię się na wizytę aby ustalić co dalej i w jakiej kolejności (ewentualne badania). I pewnie będe podczytywała po cichu do listopada/grudnia. Powodzenia i trzymam za Was mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny. Codziennie podczytuję co tam u Was, która jest w trakcie lub zaczyna stymulację. Trzymam za Was kciuki i pamiętajcie, najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Sama wiem po sobie, że każdego dnia przychodzą różne myśli, ale ja jadąc na każdą wizytę strałam się mieć uśmiech na twarzy :-) Powodzenia ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez codziennie zagladam i trzymam kciuki za nas wszystkie. Nie pisze bo też nie mam o czym czekam teraz na @ i zaczynam antyki. Dzisiaj sie poryczałam bo kolejna moja koleżanka jest w ciąży i tak szybko im sie udało w dodatku zaszła w tym samym miesiącu w którym miałam nieudane in vitro więc mogłyśmy mieć dzieciaczki w tym samym wieku:( Jakie to niesprawiedliwe ile my musimy przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria, wiem ja to przykro. Ja też tak miałam, ale potem doszłam do wniosku że to jeszcze bardziej mnie dołuje i odpuściłam. Niektórzy, to nawet bali mi się powiedzieć że oczekują dziecka. Twój czas też przyjdzie i będziesz chwalić się, że oczekujesz maleństwa. Dziewczyny, jak tam stymulacje? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale tu cichutko:-) Mała, Myszka jak się czujecie? Mam nadzieję, że nastawienie tylko pozytywne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki mam pytanie dostałam dzisiaj zastrzyk jutro mam wziąć ostatnia tabletkę anty, ale dzisiaj wieczorem oprócz takiego brudzenia,( pojawiło mi się przy drugim opakowaniu), pojawiła się na wkładce czerwona krew.Zaczyna mnie boleć brzuch jak na okres, małaG z tego co pisała okres dostałaś 4 dni po zastrzyku.Kurcze to chyba ze mną jest coś nie tak?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! czy możecie mi przypomnieć, w którym dniu cyklu trzeba się umówić na wizytę , żeby przystąpić do crio transferu ? dziękuję z góry za info :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
myszka to pewnie indywidualna sprawa :) ja plamienia miałam podczas stymulacji i wg dr normalne każdy organizm jest inny, czy 4 dni czy ty wcześniej to pewnie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja myślę,że wszystko z Tobą ok,brałaś dwa opakowania antyków więc u Ciebie trochę inaczej będzie z rym okresem. Nie powinnaś się jednak martwić ;-) A jak w ogóle się czujesz? Ja mam jutro pierwszą wizytę.Czy myślicie,że jak pójdę na Powstańców na badanie krwi ok 10 to zdążą zrobić wynik do 13-tej godziny? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,ja zawsze tak chodziłam ,bo lubię sobie pospać.Byłam wlaśnie w okolicach 10 w labie,a wyniki byly bez problemu na 13. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesisss
Dziewczyny ile miałyście podawanych zarodków w 3 dobie..Tak się zastanawiam...W niektórych klinikach podają w 2 dobie. Lepiej w 3 czy 5 dobie? W piątej ryzykuje się ,,stratę" zarodków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olessis to już zależy od embriologa, są kliniki, które podają w 5 dobie i zarodki sa hodowane do stadium blastocysty, a są i takie, które podają już w 3 bo się boją że komórki przestaną się dalej dzielić i rozwijać więc podają w 2 lub w 3 to wszystko zależy od jakości zapłodnionej komórki jej późniejszego dzielenia i rozwoju. Ja miałam podane w 3 dobie i jak widać klapa na całego:( co prawda była ciąża ale biochemiczna, a przy crio trf było podobnie, teraz rozważam zmianę kliniki ale nie dlatego że byłam z niej nie zadowolona, tylko do II podejścia chcę pojechać do Bociana do Białegostoku ze względu na koszty... Witajcie wszyskie Polmediski serdecznie pozdrawiam i zaciskam za powodzenie sukcesy i mega wysokie bety HCG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olesiss To już decyzja embriologa, w której dobie należy podać zapłodnione komorki jajowe, są kliniki, które podają w stadium blastocysty czyli w 5 bo to zwiększa szansę na zagnieżdżenie zarodka, są i takie, które nie hoduja ich za długo bo się boją, że komórki się przestaną dzielić i dalej rozwijać więc sama widzisz sprawa raczej indywidualna. to wszystko zależy od jakości komórki od jej podziału i dalszego rozwoju. Ja np miałam podane w 3 dobie i jak widzisz klapa kompletna co prawda była ciąża ale biochemiczna, podczas crio trf historia sie powtórzyła:( Ja rozważam zmianę kliniki jeżeli chodzi o II podejście, ale nie dlatego, że jestem z niej niezadowolona byłam zadowolona i jeżeli chodzi o stronę medyczną polecę ją każdemu ale ze wzglęgu na koszty chce spróbować w Bocianie w Białymstoku procedury sa o wiele tańsze czy skuteczniejsze tego nie wiem ale na pewno tańsze... Jedno co nas zabija to leki do stymulacji a wiadomo ,że każda inaczej odpowiada na stymulację... Witajcie po dłuższej przerwie Polmediski serdecznie pozdrawiam i zaciskać za każdą z was osobno zycząc powodzenia podczas stymulacji owocnej punkcji w postaci wielu dojrzałych komórek i mega wysokich bet HCG a póżniej spokojnych 9mcy i upragnionego dfzieciątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer coś zaszfankował przepraszam za podwójna wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po dłuższej wakacyjnej przerwie :) MałaG trzymam mocno kciuki, Myszka za Ciebie też. Maria czy Ty aby nie miałaś teraz podchodzić po raz drugi? Galit a Ty na jakim etapie jesteś? Ale tu cicho, forum jakby wymarło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pamięć, dobrze się czuje.Chyba dzisiaj dostałam okres.Trzymam kciuki MałaG za jutrzejszą wizytę, daj znać jak będziesz po.Trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Wszystkim :) Galit możesz zdradzić kiedy podchodzisz w bocianie? Angel kiedy kolejne podejście i gdzie, bo pamiętam, że się zastanawiałaś nad zmianą kliniki. Sylwia Tobie zostały już ostatnie dni przed porodem. Mam nadzieję, że wszystko w porządku, dobrze się czujesz no i że z małą też jest wszystko ok/ Myszka, Mala zaczynacie stymulację! Za wszystkie staraczki trzymam bardzo mocno kciuki :) A sama czekam na kolejną @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak Amaaka,zostały mi już tylko albo aż 2 tygodnie:)Czuję się niezle tylko już mi ciężko z tż wagą i opuchlizną;) Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia za odpowiedź ;-) Ja już po wizycie,szybko było,jak na razie gonal w dawce 75 i w pt następna wizyta ;-) myszka jak się miewasz? Dzięki dziewczyny za wsparcie ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalllllllllll
❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaka Dobre pytanie? Zastanawiam się nad II podejściem do IVF własnie w Bocianie u dr Mrugacza. Zrobiłam już ostatnie badanie a mianowicie AMH aby sprawdzić jaka jest tak naprawdę ta moja rezerwa jajnikowa, pomimo zaawansowanego już wieku zastanawiam sie również nad KD i AZ. Trudny to i ciężki temat dla mnie ale obie opcje biorę pod uwagę. Wrocław nie robi AMH więc badania kurierem powędrowały do Krakowa czekam jak na szpilkach bo za około 16 dni przyjdzie wynik z kliniki i wszystko się wyjaśni. Nie ukrywam,że jest to lekko ekscytujące i wywołuje poddenerwowanie ale co tam już się dokonało a wyniki tylko potwierdzą i dadzą jasność obrazu moich jajników. Wszystkie możliwe badania już przeszłam od laparo po histeroskopie, badania genetyczne, zespoły antyfosfolipidowe, wszystkie p/ciała, odzwierzęce, HIV, HCV, HBS, sama gdzie sie tylko dało szukałam ratunku czytając i zagłębiając sie po róznych forach ale nic nie znalazłam. U mojego M dr stwierdził astenozoospermię także nie wiem co dalej robić? To nie jest wyrok bo mieliśmy i IVF i IVF-ICSI i oba trf zakończyły sie porażką. Mam nadzieję że to AMH da mi jakąś jasność obrazu więc wszystko już tylko zalezy od tego wyniku bo wtedy tez będę wiedziała jak sie przygotować do rozmowy z dr. Pozdrawiam wszystkie kobitki oczekujące na betę, startujące do stymulacji i te przygotowujące się już do upragnionego macierzyństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel-30 Etap żaden czekam na wyniki bo u mnie tak praktycznie to juz nie ma co badać i czego szukać jedyną przeszkodą jest mój wiek ale znowu nie jestem aż taką staruchą abym nie mogła urodzić dzieciaczka bo sa kobietki starsze ode mnie i rodzą zdrowe dzieciątka:) Do menopausy jeszcze daleko więc robię co mogę ale przez ostatnie 2 lata to nie robiłam nic , psychicznie ciężko było sie pozbierać po nieudanych próbach ale jak widzisz nie poddaję się i choć ten Bocian jest daleko to ja do niego pojadę bo wiem że tam właśnie wydarzy sie ten cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czyli działania bojowe już rozpoczęte:-) No to teraz urlopuj się spokojnie i naciesz pobytem w PL! Trzymam kciuki b.b.b. mocno zaciśniete:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel ja własnie zaczynam antyki i próbuje się umówić na wizytę z badaniami Dziewczyny ma któras może z Was wizytę tę sobotę, bo jestem ciekawa czy ktos będzie w Polmedzie? galit a możesz napisać gdzie robiłaś badanie AMH we Wroclawiu bo jak będę mieć możliwość to też zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria to już niedługo startujesz :) Będę trzymała kciuki. Galit z pewnością Bocian da Ci tak wyczekane małe szczęście, jestem tego pewna :) Amaaka, Kika wy pewnie jak ja czekacie na kolejne @ i kolejne podejście. Ja jeszcze czekam na wynik kariopytów i zrobię AMH bo od tego zależy jakie leki dostanę i ile do stymulacji. Nie wiem czemu ale jestem do tego forum bardzo przywiązana bo tu zaczynałam leczenie... Na pewno będę trzymała za Was wszystkie kciuki, cieszyła się ze zwycięstw i martwiła porażkami. Teraz kolej MałejG i Myszki i za nie mocne kciuki :). Trzymajcie się dziewczyny i piszcie jak tam u Was wszystko przebiega, jak się czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 82 Bardzo Ci dziękuję za Twój optymizm i za to że wierzysz w to że mi się uda:) A ja cieszę się z Twojego sukcesu i gratuluję Ci upragnionej ciąży:) dbaj o siebie i życzę Ci spokojnych 9mcy:) Maria 2510 Witaj:) Pewnie że Ci napiszę gdzie robiłam badanie:) Z Polkowic z PCUZ ZOZ SA gdzie pracuję próbka poszła do Środy Śląskiej do Lab-Med na ul. Daszyńskiego 16 a później kurierem do Wrocławia na ul. Strzegomską 206/208 Angel-30 Pozdrawiam serdecznie. 3maj dziecinko za mnie kciuki bo mam tyle woli walki w sobie że dzisiejszy faks który przyszedł mnie poprostu uskrzydlił:) Moje AMH to 2,6ng/ml A tak dla ciekawostki dla Was kochane Polmediski powiem króciutko: 2 lata temu jak podchodziłam w Polmedzie do IVF dr stwierdził u mnie kończącą sie rezerwę jajnikową:( a tutaj podaję tego wyniku normy: Normy poziomu AMH są następujące: powyżej 3,0 ng/ml wysoki poziom hormonu, mogący świadczyć o zespole policystycznych jajników; powyżej 1,0 ng/ml poziom prawidłowy; poniżej 1,0 ng/ml niski poziom, mogący świadczyć o menopauzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli któraś z Was ma jakiekolwiek pytania to proszę pytać chętnie odpowiem:) Pozdrawiam bardzo serdecznie i zyczę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×