Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Oj cos mi tekst urwalo....Chcialam tylkonapisac zenie chcialam tracic czasu na cos co dawalo bardzo male szanse na powodzenie. I niktmi nie musial tegomowic bo po wynikach sama to widzialam :-) A suma sumarum. Pewnie i w jednej i w drugiej i trzeciej, piatej klinice najpierw namawiaja do IUI jesli sie hie jest zdecydowanym na cos innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos mi tekst urwalo....Chcialam tylkonapisac zenie chcialam tracic czasu na cos co dawalo bardzo male szanse na powodzenie. I niktmi nie musial tegomowic bo po wynikach sama to widzialam :-) A suma sumarum. Pewnie i w jednej i w drugiej i trzeciej, piatej klinice najpierw namawiaja do IUI jesli sie hie jest zdecydowanym na cos innego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohito ja wg invimed miałam "tylko " wrogi śluz ... a reszta ok Dopiero w polmedis dr zauważył (na hsg które również widział invimed) ze mam słabo drozNe jajniki a jeden skręcony na max Gdyby odrazu zaproponowali in vitro zgodziła bym się wiadomo a tak tylko czas marnowalam O to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wrocka gratuluje 2 kreseczek! Trzymam kciuki za wysoką betę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziara ja na twoim miejscu sprawdziłabym u trzeciego lekarza te jajowody i ich rzekomą niedrożność/drożność. Skąd masz pewność że to lekarze polmedisu maja rację a nie powiedzieli tak abyś u nich podeszła do invitro? Jaką masz pewność dziewczyno ze cię nie naciągają właśnie w polmedis? ehhh ty chyba pracujesz dla nich bo ja bym się nie pokusiła o takie wypowiedzi jak twoje wcześniej nie sprawdziwszy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Psioszka, narazie wracam ze sklepu z nastepnym testem I modle sie zeby pokazal to samo.Jutro beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
To wyzej to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
I tak jak myslalam, porazka z tym testem.To bylo hcg z zastrzyku bo juz nie ma nawet cienia drugiej krechy.No nic, beta jutro to pewnie formalnosc. Ech.... szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka zw wcześnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
11dpt to juz cos powinno wyjsc chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka już pisałam, że ja miałam przy becie 800 negatywny sikany. Ja nadal wierzę że Twoja beta będzie co najmniej dwucyfrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki gosc, ja tez jutro ide z ta nadzieja i dusza na ramieniu. Dziekuje za wsparcie.moze ten moj jeden fasolek sie uchowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka ja nadal trzymam za Ciebie kciuki dzisiaj. Do gościa - mam zupełnie inne wykształcenie także nie mogłabym u nich pracować no i te kilometry hmmm byłoby nieopłacalne dla mnie dojeżdżać do Wrocławia (ponad 100 km w jedna stronę). A niedrożność widać na płycie z HCG. Po wykorzystaniu mrozakow wiadomo będę nadal szukać innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka ja nadal trzymam za Ciebie kciuki dzisiaj. Do gościa - mam zupełnie inne wykształcenie także nie mogłabym u nich pracować no i te kilometry hmmm byłoby nieopłacalne dla mnie dojeżdżać do Wrocławia (ponad 100 km w jedna stronę). A niedrożność widać na płycie z HCG. Po wykorzystaniu mrozakow wiadomo będę nadal szukać innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziara ale ze co, że ty widziałaś tą niedrożność??? czy lekarz z polmedisu ją widział a lekarz z invimedu nie widział? Bo wiesz teraz to jest jeden tak, drugi nie i co uwierzyłaś temu co widział? A dlaczefo nie temu co nie widział? dziwne to twoje myślenie. Ja bym to skonsultowała bo skad wiesz czy nie ci cię robią w konia? hehe oby nie ale co jeśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy miałaś robione HCG skoro tak piszesz. I na nagraniu widać jak wlewamy jest kontrast .... ale spoko widoczne nie miałaś z tym do czynienia . Przecież to filmik normalny jest. Obejrzyj sobie może na YouTube jest coś takiego to zakupach o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziara szkoda Twoich nerwów. I tak gościowi nie wytłumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj trolu
Do gościa Taki tchórz z Ciebie ze nawet nicka nie masz! Nie znasz się na niczym widać a bzdury piepszysz. Przecież to rozmowa za przeproszeniem h**a z trzewikiem. Odczep się od nas wszystkich bo tylko mącisz. Won stąd ale to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Mnie to nie rusza takze nie de erwuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tyle napisałam i ucielo. Hehe dobra powyższa odpowiedz. OK. Ja się tym nie denerwuje to pisze ktoś kto się z tym nie zetknął. I podnieca się ze myśli ze ubliża mi czy coś w tym stylu. A po mnie jej uwagi spływają. Kończę ta dyskusje bo znów coś wymyśli głupiego. Wrocka Nowa krew oddana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do spadaj trolu
hehe uśmiałam się :) madziara nie masz kompetencji aby taki filmik oceniać więc nie rob tego :) spadaj trolu ale ześ się ujawniła, od rana mam lepszy humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej zamykam temat mojego HCG przecież to nie ja go zdiagnozowalam. .. nie jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej zamykam temat mojego HCG przecież to nie ja go zdiagnozowalam. .. nie jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziara wychodzi na to że kolejny raz chciałaś pokazać wyzszość polmedisu i polaka ale cos nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Krew oddana i jestem po porannym sikancu ktory (tak zeby bylo jeszcze bardziej wesolo) pokazal druga blada kreche! Nic nie kumam juz.Ogolnie czuje sie dzisiaj fatalnie bo od rana mam wrazenie ze dostane zaraz@.Brzuch mnie tak jeszcze nie bolal od czasu transferu.Ale chyba biorac peogesteron to raczej okres nie powinien wystapic? Tylko po zaprzestaniu brania tej chemii z tego co pamietam? Co myslicie? Wynik okolo 16.30 Aaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Tak nam sie marza blizniaki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Wrocka to na bank ciąża :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×