Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dr Elias przyjmowała do końca listopada,myslę ze wróci do pracy :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam pytanie jaki jest czas oczekiwania na pietrwsza wizyte w polmedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Feminę i dr. Zborowskiego. Swietny fachowiec, przemiły i kulturalny człowiek. Po dwóch operacjach i kilku zabiegach dzieki doktorowi mam ws[aniałą córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babababababababa
witam sie jestem po in vitro w polmedisie. dzis 9dpt - wczoraj kazali zrobic bete - wyszla 3.5 wg zalecen zrobilam 1/8 ovitrelle i mam powtorzyc w sb betke. myslicie ze jest jakas szansA?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Babaaa beta troche slaba ale byly przypadki ze rosla.Troche dziwne ze kazali ci robic bete w 8 dniu? zazwyczaj jest w 10 ale moze twoje zarodki byly 5 dniowe? wiem ze przy ciazy blizniaczej beta jest niska w 10 dniu a po 2/3 dniach skacze w gore jak szalona wiec miejmy nadzieje ze Ci sie uda.Kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babaaa, mi też kazali zrobić betę w 8 dpt, ale to do weryfikacji jak z zastrzykiem- jaka dawka. Ja miałam betę 2, niestety nie podskoczyła,ale za Ciebie trzymam kciuki! Daj znać jaki wynik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktos wie jakie jest przygotowanie do transferu z mrozaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc, ja jestem w trakcie> moje mrozaczki czekaja do polowy grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie Wrocka jest postepowanie przed czy bierze sie tableetki antykoncepcyjne i jaki leki bierze sie i od ktorego dnia cyklu zaczyna sie wszysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
To zalezy od wieku no i od problemu kobiety.Ja mam 36 lat i stwierdzona nieplodnosc idiopatyczna.Mozna stymulowac kobiete dlugim lub krotkim protokolem czyli anty przez mies. potem zastrzyk 10 dni przerwy i Prygonowa az do odpowiedniej grubosci scianki macicy.Niektorzy lekarze robia transfery przy cyklu naturalnym a nie sztucznym wiec to zalezy od lekarza.Ja ide na cyklu sztucznym i dlugim protokole ze wzgledu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki"wrocka" za informacje ja tez mam 36 lat,wiec pewnie bedzie u mnie podobnie,przy braku owulacji u mnie pewnie na naturalnum cyklu nie ma szans .Zycze powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka a ile razy miałaś in vitro bo piszesz, że niepłodność idiopatyczna i od razu adopcja zarodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja mialam 3 ICSI i 3 rozne protokoly.Przy meeeggga dawkach zero dojrzalych komorek.Wszystkie pobrane sie nie dziela.Lekarze rozkladaja rece a lata leca.Meza nasienie jest super.Adopcja komorek to jedyna szansa.Ani razu przy 3 in vitro nie dochodzilo do transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jak tam Wrocka juz po wszystkim bo trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jeszcze daleko za 2 tyg transfer.Biore Prygonove od kilku dni we wtorek usg,sroda krew wiec sie okaze jak tam moje endo.Tak licze na te zarodki I ze sie uda bo sa bardzo dobre.Dzieki za wsparcie.Jak bede znala date transferu to sie odezwe.Narazie mi tak hormony buzuja ze caly dol brzucha mnie boli ale czego ja nie zrobie dla moich sniezynek.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ja bede napewno trzymac kciuki,a i napewno eno urosnie jak trzeba dotego personel wspanialy i napewno uda sie bo kurcze musi Wam sie w koncu udac po tylu roznych przejsciach.Daj znac kiedy transfer.My w styczniu jedziemy do kliniki po nasze mrozaczki.Trzymaj sie dasz rade z tym brzuchem za miesiac bedzie wielka radosc zobaczysz musisz nastawic sie pozytywnie.Pozdrawiam.Daj znac kiedy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Spokojnych oraz Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia tego największego marzenia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam i Waszym rodzinom duuuuzo spokoju w te piękne dni. Aby te Swieta były niezapomniane i pelne nadziei na lepsze jutro a Wraz ze spadającą pierwsza gwiazda niech sie spełni Wasze jedno z najbardziej uprawnionych marzeń :) P.S. Będziemy mieć druga corcie. m84 a Wy juz znacie płeć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo bedzie chłopczyk Kubuś :-) Wszystkiego dobrego na święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku i powodzenia dla tych ktore sa na tej samej sciezce co ja. Ja juz po transferze.Leze sobie z moimi dwoma okruszkami i odpoczywam>Beta 7go stycznia.Dziadek mi umarl wczoraj a tesciowa twierdzi ze jena dusza odchodzi i rodzi sie od nowa.Moze cos w tym jest.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka kochana jak to mówią szczęście w nieszczęściu, życzę bliźniaków:) bo zasługujesz na swoje upragnione szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pewnie niewiele z Was mnie jeszcze pamięta, w każdym bądź razie chciałabym bardzo serdecznie m84 pogratulować:) Pozostałym dziewczynom, który się udalo także, a Wam życzyć powodzenia, a w szczegóności wysokich bet!!! Pozdrawiam;) Ps M84, mam nadzieję, że zajrzysz do nas na mamuśkowy:) Zresztą każdą z Was miło będzie nam tam gościć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dziekuje, ja tez mam nadzieje ze tym razem mi sie uda.leze sobie w domu nawet jak wychodze to mi maz buty ubiera! Oszczedzam sie jak moge.Oby do 7go! Moze nowy rok bedzie dla mnie lasawszy niz poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po dłuższej przerwie :) Nie zdążyłam z życzeniami światecznymi wiec przychodzę z Noworocznymi :) Życzę Wam kochane any Wasze największe marzenia uległy spełnieniu. Każda tu z Nas ma to znane dla Nas marzenie i z całego serca życzę Wam aby w następnym roku wszystkie z Nas były już szczęśliwymi mamusiami :) M84, Margo Wam życzę szczęśliwego rozwiązania :) Margo jak się czujesz?? Hmm...druga córcia - super ;) Masz już imię? M84 - gdybym miała synka na pewno nazwę go Kubuś :P A co u mnie? Od przyjścia @ zaczynam stymulację :P Czyli juz całkiem niedługo bo @ ma przyjść na Sylwestra lub Nowy Rok :) Na początek mam brać Gonapeptyl a potem od 3 dc Fostmon...Potem 7-9 dc wizyta i podgląd :) Mam jakiś agresywny protokół z tego co dr G mówił bo mam dość niskie AMH . Jak dobrze pójdzie to w styczniu, początek lutego już będzie wszystko wiadomo ;) Aha...kariotypy których się tak bałam wyszły ok, CFTR u męża także. Czyli słabe nasienie ma całkiem inne podłoże :/ No ale z 54 mln plemników 2 mln jest prawidłowe wiec dr mówił że da sie cos na pewno wybrać :) Psioszko a co u Ciebie? Jak Twoje plany? Wrocko odpoczywaj sobie i okładaj brzusio kocem bo niby ma być tam cieplutko dla maluszków :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego dziewczyny :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 dziękuje za gratulacje:) czytałam Twoje wpisy na mamuśkowym aż nie chce mi się wierzyć ze Twoje córeczki już takie duże :) Pozdrawiam Cię serdecznie. mohjito trzymam mocno kciuki aby rok 2014 był dla was szczęśliwy ,myśl pozytywnie a na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Myslicie dziewczyny ze 5 dzien po transferze powinnam miec jakies objawy? Np bol piersi? Juz mi sie stres udziela i mysle ze bedzie kleska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
hej dziewczyny rowniez chodze do polmedisiu jestem wlasnie po iui ktora sie nie powiodla teraz chce zrobic hsg i wtedy pomyslec o ponownym podejsciu do iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka myślę że to indywidualna sprawa :) popatrz na 255 stronkę tutaj :) dziewczyny piszą że nie miały objawów w ym czasie co ty a jednak im się udało :) wszystkiego dobrego dziewczyny w Nowym Roku :) mohjito ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
225 stronka miała być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×