Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Z tego co piszecie dziewczyny to widać, że doktorzy podchodzą do każdego przypadku indywidualnie, nie mają jednego schematu, a to dobrze.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby do wszystkich tak samo podchodzili to pewnie 3/4 ciąż nie doszło by do skutku :D jednak opierają się na wynikach badań pacjentki, ale i tak moim zdaniem rodzaj leku jest eksperymentem i nie mają pewności czy podziała na dany organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najbardziej mnie ciekawi od czego zależy rodzaj dobranego leku:) na pewno od bardzo wielu czynników, a może też od marketingu, kto ma lepszą ofertę tego leki stosują hehe:) Wcześniej była dipherelina i puregon a teraz decapepetyl i gonal :) A może to kwestia wieku, schorzenia, historii pacjentki hmmm ciekawe... @ nie widać, ciekawe ile się spóźni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Byłam dzisiaj jedynie po masę farmaceutyków-clexane, encorton, progynova i standardowo luteina. Czy bierzecie/brałyście to także? Ja miałam problem z donoszeniem ciąży-więc chyba dlatego tyle tego. Teraz poczytam w necie co za co odpowiada, no i ten sterydy-jakie może mieć skutki uboczne. Jutro na powtórkę z bety :-) W wielki piątek pierwsze usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhu no to teraz będziesz na pewno pod baczną opieką lekarzy:) Czekamy jutro na wpisanie ogromniastej betki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna zabiera dzieciaczki do domku:) ale Wy pędziicie teraz dziewczyny:) jedna za drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ten wyciszacz to jednorazowo a cena 370. Tez mi sie wydaje, ze akurat na co byla promocja w hurtowni farmaceutycznej to nam podaja:) Ja wyciszacz dostalam w 19dc a nie w 20. A co do dr S. to tez wywarl na mnie nie najlepsze wrazenie, chociaz moj M powiedzial, ze na nim wrecz przeciwnie. Dla mnie jest on malo konkretny, wszystko trzeba od niego wyciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw ja biorę luteine 12 szt dziennie , acard, folik i 3xprogynove a ty resztę tak jak mówisz pewnie masz bo nie donosiłaś wcześniej trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara - tak mi dr Elias powiedziala że 10 maja punkcja, zdziwiłam się własnie że Ty miałaś zastrzyk wczoraj czyli właśnie w 19tym dniu, a ja w 20tym , a tak samo zaczełyśmy tabsy brać, ale chyba faktycznie różnie go dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi wyciszasz robisz gdzie chcesz tzn. możesz w Polmedzie i wtedy nic nie płacisz albo w jakiejś przychodni to ja płaciłam 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Z tym wyciszaczem to nie musi on być brany w tym samym dniu czyli 20dc, jeden dzień w tą czy w tą nie zaszkodzi, więc nie ma co się martwić:) A to wyliczenie punkcji to tylko orientacyjne bo i tak nie wiadomo jak się Twój organizm zachowa, może będzie się zbyt mocno stymulował, albo zbyt słabo i trzeba będzie to wydłużyc lub skrócić:) Ale Wam fajnie razem będziecie betować. A dziś czekamy na wyniki Aritki, szkoda, że muszę dziś iść do roboty i zajrzę dopiero kolo 20;/ Lecę bo pies się domaga paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej barberko, fajnie, że o mnie pamiętasz....:-) jeśli chodzi o kłucie to spoko, nic wielkiego, mała iga, super dawkowanie w tym długopisie,myslalam, ze samemu trzeba będzie jakąs strzykawką odmierzać itd...a tu fajny sprzęt, mała igła. Dopiero 2 dzień, ale nawet mi się podoba...zobaczymy w piatek jak podniesie się poziom estradiolu. Dobrze, że nie musze brać urlopu,tylko z rana pobranie, wieczorem wizyta... ....nie wiem czemu ale jestem jakis dobrych myśli:-)jesteśmy w dobrych rękach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej barberko, fajnie, że o mnie pamiętasz....:-) jeśli chodzi o kłucie to spoko, nic wielkiego, mała iga, super dawkowanie w tym długopisie,myslalam, ze samemu trzeba będzie jakąs strzykawką odmierzać itd...a tu fajny sprzęt, mała igła. Dopiero 2 dzień, ale nawet mi się podoba...zobaczymy w piatek jak podniesie się poziom estradiolu. Dobrze, że nie musze brać urlopu,tylko z rana pobranie, wieczorem wizyta... ....nie wiem czemu ale jestem jakis dobrych myśli:-)jesteśmy w dobrych rękach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie miałabym o Tobie pamiętać :D a rzeczywiście zastrzyk w penie to straszna wygoda, na początku też mi się fajnie robiło te zastrzyki a później już miałam ich serdecznie dosyć tym bardziej, że jaja rosły pod koniec jak oszalałe :D a co do terminu punkcji to dr Elias to jakaś czarownica :D bo ja nie dostałam jeszcze okresu żeby brać antyki a ta obliczyła mi punkcję na 16.03 i tak też miałam :D liska śmigaj z psiakiem bo będzie niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie barberka tego się obawiam, że narazie jest pięknie, ładnie, a w przyszłym tyg. będzie jazda, jak już bede przy koncówce i jajka będą duże.... narazie nic nie czuje, ale jestem dopiero po 2 zastrzyku...pewnie jeszcze dawke mi zwiększą i bedzie się wtedy działo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nienawidzę takiej pogody, po pierwsze, że mój pies uwielbia wodę i dla niego sama przyjemnośc ale nie dla mnie godzine łazić w deszczu po parku, po drugie każdy taki spacer kończy się prysznicem, najpierw trzeba te 40kg włożyć pod prysznic, wykąpać i potem sama muszę się wykąpać i wymyć łazienkę;/ Zrozpaczona wiem, że to ciężko ale nie ma się czego obawiać, hodowla jajek nie jest taka zła, najlepiej przestać o tym myśleć intensywnie a wtedy zobaczysz jak czas zleci i ani się oibejrzysz a już będziesz bety wyczekiwać:) Arita kiedy będziesz miała info odnośnie betki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki! moja beta dopiero o 12! więc wiadomości przekaże dopiero po 14, jadę do koleżanki po odebraniu wyniku , dzwoniła do mnie taka wzruszona, że słowa nie mogłam zrozumieć- jest bardziej przejęta niż ja :) i oczywiście będziemy beczeć z żalu bądź ze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj arita na bank ze szczęścia :D i nie mówię tego na pocieszenie tylko przy takim wyniku to ciąża na 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja będę się radować dopiero koło 20;/ albo jakoś uda mi się w pracy ukradkiem zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja mam z moim spokój bo lubi wodę i to bardzo bo w jeziorze to nawet nurkuje, ale jak deszcz pada to go wyciągnąć nie można z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj też bym tak chciała, ale jemu to wisi, pada czy nie pada spacer musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja wole nie mieć spokoju i mieć swojego psiaka, ale pomarudzić zawsze trzeba heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie mogła tak bez psiaka chociaż mój mieszka z moimi rodzicami to jak najczęściej go odwiedzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała dama- w deszcz, to migiem siku i z powrotem na moje łóżko w sypialni :), dobrze , że łapy da powycierać bo inaczej to narzuta byłaby cała w błocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×