Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

LISKA SYLWIA napiszcie mi bo sie nie znam jesli u Was akurat chyba Panowie maja problem i jest nieplodnosc meska, Liska u Ciebie a Sylwia nie wiem czy Mąz czy TY niedrozne jajowody to np jesli u Męza nieplodnosc to skad nasienie do INV? od innego dawcy czy jak? tak samo jak Kobieta ma nie drozne jajowody to jak to wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, kalinka, nie, nie mieliśmy fragmentacji, za mało było plemników do tego. Kamkrzem, u mnie emek kłopoty, ale to jest niepłodność, znaczy, że ma plemniki zdrowe tylko w znacznie mniejszej liczbie, norma wynosi 25mln a u nas bylo np 800 tys. z czego oczywiście jakis procent tylko zdolnych do zaplodnienia itd, ale do ICSI np potrzebne jest tyle plemników ile komórek, więc 3 dobre plemniki lekarze potrafią wyciągnąć z całej objętości.jeśli nie ma ani jednego plemnika to bezpłodność i trzeba korzystać z nasienia dawcy, jeśli są niedrożne jajowody to sztucznemu zaplodnieniu kobiety musza się poddać, ponieważ naturalnie plemniki nie mają fizycznej możliwości dotrzeć do komórki jajowej, gdyz jajowowdy są niedrożne, wtedy używa się normalnie nasienia partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem,u mnie jest problem-niedrożność obu jajowodów,mój emek jest" igła" tzn.ma wzorowe wyniki nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jesteśmy po piątkowej wizycie. Torbiel jest i nawet jakieś maluśkie też są. Ten główny powstał bo jeden pęcherzyk nie pękł i przekształcił się w torbiel. Dlatego teraz między 1-3 mam zacząć brać antyki wcześniej zrobić hormony. Potem między 16 - 18 dc na podgląd i jak się wchłoną zaczynamy stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 nie do końca jest tak fajnie bo jak się nie wchłoną to cała procedura się odwlecze. Mam nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, bo jest szansa na stymulke teraz a torbielki nie są wredne i się wchłoną na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Hej, Liska fajnie, że o mnie pamiętasz :-) ja dalej czekam , jestem twarda...ale jestem pozytywnie nastawiona, od kilku dni bolą mnie dość mocno jajniki i całe podbrzusze,budze się w nocy i nie moge spać przez ten ból zaznaczam, ze nigdy tak nie mialam, zawsze były to lekkie ukłucia, mysle, że coś się tam dzieje. Poza tym mam podwyższoną temp. ciała, bo aż 37,4, więc może się udało....Bylibyśmy bardzo szczesliwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEjjjjjjjjjj Nadziejka!!!! czemu Ty na tą betkę nie polecisz? 13 dzień już dziś!!!Ajajaj coś czuję, że będzie dobrze i będziemy świętować!!! Ja mam dziś USG genetyczne, boję się bo mialam fatalny sen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Liska to trzymam kciuki, żeby wszystko było Ok, a na pewno będzie :-) daj znać jak już będziesz po... wiesz co poczekam jeszcze, nie chce się nakręcać, jak @ nie przyjdzie to wtedy zrobie bete, co ma być to będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka czekamy na wynik bety ;)) Trzymam kciuki. Liska dzięki że tak pozytywnie mnie nakręcasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,nie przejmuj sie złym snem...rzeczywistość na pewno okaże się bardziej kolorowa;)Na pewno będzie dobrze:)A jedziesz do dr Fuchsa? Nadziejka,ja wiem,że chcesz być twarda i wogóle,ale skoro dziś 13 dzień to Ty śmiało możesz... a nawet powinnaś zrobić betke,na pewno wynik będzie wiarygodny...no i z obajawów sądząc pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, Nadziejka ja wierzę w te Twoje dzieciaczki a juz przy takiej ilości pęcherzyków to musi się udać! To do kiedy czekasz? do jutra czy dłużej? Bo jutro masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta do dr Fuchsa idę, mieszkam nieopodal, więc spacerkiem sie przejdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia widzę że u Was taki sam był problem jak jest u nas. Mój niedrożny jajowód a drugi nie do końca "kontrast wypływa z opóźnieniem" a emek tak jak piszesz IGŁA. Mam nadzieję ze u nas skończy się wszystko dobrze tak jak i u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,dzieki za wyjasnienie kilku kwestii :)) Nadzieja a kiedy powinnas miec miesiaczke spodziewana?? Dzielna Kobieta z Ciebie,ze wytrzymujesz,chociaz Cie rozumiem,bo nie chce sie nakrecac i spokojnie czekasz sobie,ale objawy moze moze.... ZYCZE Ci tego z calego serduszka :) Liska- trzymamy kciuki!!! Czekamy na wiesci, napewno beda pozytywne!!! Ja tutaj nie powinnam sie udzielac,bo narazie zaprzestalam od tego miesiaca staran ,ale dalej naleze do POlmedu i kiedys sie do niego udam, jak bysmy sie zaczeli starac i sie nie uda. A wiec pozostaje z Wami!!:) A taki nowiny co chwiile dobre, nastrajają mnie pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja a przypomnij co Ty mialas robione w sensie jak starania? stumylacja tylko czy inseminacja czy ICSI czy INV ? bo nie masz nic w notatce o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja-doczytalam o 3-eciej inseminacji! :) teraz to musi sie juz udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka,pewnie że się Wam uda:)Najważniejsze nastawienie,a widze że u Ciebie pozytywne więc będzie dobrze:) Ja myślałam na początku,że jesteśmy w beznadziejnej sytuacji,a tu rach ciach stymulacja i punkcja i transfer i prosze jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka o andrologu nic nie wiem, nawet się nie wybieraliśmy, bo ponoć słabe są efekty jakiegokolwiek leczenia, ale wszystko oczywiście zalezy od przypadku:) kamkrzem, ale Ty się czasem nigdzie nie wybieraj, jak juz do nas przyszłaś to juz musisz zostać i tyle! A u nas wszystko ok, NT 1,0 i 1,2 CLR po 46 mm, więc w jak najlepszym porządku, dzieciaki dziś spokojne podczas usg, więc dokładnie je można było pomierzyć i mają równo po 46 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita a co u Ciebie? Szykujesz się na drugie podejście? Ja przez weekend naczytałam się o niedoczynności tarczycy i się trochę podłamałam, bo najgorszy objaw tej choroby to właśnie brak możliwości zajścia w ciążę ;-))) Zaczęłam się zastanawiać czy jest sens kolejny raz podchodzić do IVF. Mój endokrynolog twierdzi, że TSH się unormowało, jest poniżej 2, więc nie ma przeciwskazań. Ale mam chwilową depechę ... Nadziejka a jak u Ciebie? Liska, super że z dzieciaczkami wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca... ja też mam niedoczynność tarczycy i jak poziom TSH jest unormowany to wszystko powinno być ok:) moja siostra też ma niedoczynność i urodziła zdrową córkę przy pierwszej próbie in vitro:) liska fajnie że dziedziaczki rosną i że wszystko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca... ja ostatnio miałam TSH-2,69 przy dawce 75 a teraz moja endokrynolog przypisała mi dawke 88 a biore euthyrox i jak będe w marcu szła na crio to musze zrobić TSH żeby sprawdzic czy jest ok a jak masz poniżej 2 to jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:)czy któraś z Was korzystała z nowej metody selekcji plemników BEZ FRAGMENTACJI DNA, może ktoś z po za forum:), chciałabym wiedzieć czy ta metoda jest faktycznie skuteczna przy icsi.Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Hej dziewczyny, Liska ciesze się bardzo, że z dzieciaczakami wszystko Ok, to jest najwazniesze :-) Aritka własnie a ty jak kolejne podejście? nic nie piszesz o sobie :-) U mnie narazie cisza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×