Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ewelka nie bój się i nie myśl o hiperce, to się zdarza, ale nie często! irewen, po 7 dniach to i tak jakaś tam dodatnia beta powinna wyjść, po pierwsze krótki czas od pregnylu a do tego teraz każda bierze wcześniej ovitrelle, ktore też pozostaje we krwi,! zarowno pregnyl jak i ovitrelle zawiera HCG) dopiero odpowiednio wysoka beta, wysoki progesteron i e2 może świadczyć na tym etapie o ciąży, a już najbardziej przyrost bety w kolejnych dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
progynovę skończylam 3 tygodnie temu a lutkę jeszcze biorę niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Buszowałam wczoraj troche po necie bo chciałam poczytać troche na temat crio i natrafiłam na wypowiedz jednej dziewczyny która napisała że crio na sztucznym cyklu daje większe szanse niż na naturalnym a ja mam mieć właśnie na naturalnym. Wiecie może coś na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisała że miała kilka mrożaczków i na poczatku miała je dawane na naturalnym cyklu a jak zostały 2 ostatnie to niby lekarz im powiedział ze to ostatnie i lepiej żeby bylo na sztucznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jak ktoś pisze, a nie tłumaczy to nie trzeba go sluchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś bylo nie tak z jej owulacją, może miała słabe endo, różne tego mogą byc przyczyny, a jak masz wątpliwości to spytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
Hej! jestem już po wynikach beta dzisiaj 525,6 mam już ustaloną wizytkę na 24 lutego 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66 - 07.02.2012- Hcg - 139,10 -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia piknie! Ależ będzie wysyp polmedowych dzieciaczków, Nadziejka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka,tak sobie po cichu myślałam,że będziesz miała wynik w okolicach 500:)Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Hej Liska, ja nadal czekam na @, a raczej na jej brak...nie wiem co o tym wszystkim myśleć, w sumie szanse są duze przy 4 pęcherzykach, ale ciężko myśleć pozytywnie przy tylu porażkach...:-( czas pokaże, ale żadnych testów czy badan nie robie, jestem twarda, czekam cierpliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
We wtorek będzie 14 dni od IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Emilia- b.b.b. gratuluję!:-) Nadziejka- trzymam mocno kciuki, żeby ta znienawidzona @ się nie pojawiła! Jeszcze tylko 4 dni i będzie wiadomo:-) Ja w przyszłym tyg pod koniec znowu mam IUI. Byłam w 2 dc na wizycie, na szczęście nie ma torbieli, więc znowu działamy. Na szczęście mam bardzo krótkie cykle:-) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena82 a skąd u Ciebie były te torbiele powstały przez stymulacje jakąś czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia gratulacje!!!!!! Liska! Wlasnie,to mialam na mysli .. po 7 dniach moze dzialac ovitrele,a mimo to sa duze bety........i bardzo dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Dziewczyny ;-))) Moim zdaniem tak wysoka BETA, to lepsza niż ta wygrana w TOTKA !!! Fajnie, że dobra passa w POlmedzia trwa ;-))) Mam cichą nadzieję, że gdy ja drugi raz będę podchodzic do IVF też tak będzie ... ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, podczas IUI dr powiedziała, że z jednego pęcherzyka może powstać torbiel bo jest bardzo duży, ale niekoniecznie. Na szczęście, gdy byłam na wizycie w 2 dc okazało się, że pęcherzyk się wchłonął i nie ma torbieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Irewen..A Ty w którym dc robiłaś lh i estradiol? Bo ja mam powtórzyć w poniedziałek>Dr mówi że powinno jeszcze spaść (choć podchodzę do tego sceptycznie). Albo zastrzyk nie zadziałał albo za szybko zrobiłam wyniki (@ mi się trochę przesunęła). Jak nie to dupa :( Jest 53, musi spaść poniżej 50..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza ten zastrzyk działa dlużej niż 14 dni , więc na pewno jeszcze spadnie, dużo nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pięknie się zrobiło , tyle ciąż :) gratulacje dziewczyny!!!! czekająca ja też mam nadzieję , że przy drugim podejściu się uda ! nadziejka silna babo jesteś :) ja bym nie wytrzymała :) podziwiam i trzymam kciuki :) pozdrawiam serdcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza-robilam w 7 dniu.na poprzedniej str.masz wynik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Irewen..Wynik widziałam, tylko nie wiedziałam w którym dc robiłaś..Ech..pozostaje mi czekać do pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza nie przejmuj sie .skoro masz przyjsc w poniedzialek to znaczy ,ze jest duza szansa..ze zejdzie ponizej 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)mam pytanie do Liski25 czy przy drugiej próbie icsi korzystaliście z nowej selekcji plemników BEZ FRAGMENTACJI DNA. Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×