Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

No nadziejka gratulacje serdeczne z głębi serca ;) Naprawdę jesteś szczęściarą ;)) Te walentynki 2012r. będziecie zapewne pamiętać do końca życia ;)) Sylwia tak sie zastanawiam czy pomimo braku zalecenia czy nie zrobić sobie dodatkowo tych wymazów na chlamydię?? No a @ jak na złość nie ma. Jak tym razem juz na nią czekam żeby móc zacząć brać antyki i żeby już wszystko ruszyło to ona nic cicho siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Dziewczynki laboratorium z rana zaliczone, wieczorem napisze co i jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚCIARA (NADZIEJKA) AAAAAAAAAAAAAAAAA gratulacje!!!! Szok ,cóż za piekne popoludnie czy wieczor i dwie kreseczki:)))) Czekamy teraz na wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Jestem po wizycie u dr S. Z 7 pęcherzyków mam teraz 4 dominujące: 18, 18, 20 i 21 mm. Mam robić testy owulacyjne i jutro lub co bardziej prawdopodobne w piątek, moja druga IUI. Mam nadzieję, że 4 pęcherzyki okażą się tak szczęśliwe, jak w przypadku Nadziejki:-) Czekamy na wyniki bety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka,zrób jak uważasz, ale ja bym na Twoim miejscu zrobiła to badanie.Będziesz miała świadomość,że wykluczyłaś wszelkie możliwe przeszkody. Dziewczyny tu na forum ,albo na innym/już dokładnie nie pamiętam bo sporo sie tych informacji przewija/ pisały,że podejrzewają,że się im in vitro nie udało,bo zrobiły to badanie i się okazało,że są dodatnie,niestety dowiedziały się po. Szczęściaro czekam niecierpliwie na Twoją betkę,będą kolejne piękne cyferki do naszej forumowej kolekcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czyli muszę mieć ten zestaw o którym pisałaś i z nim udać się do gina na wymaz?? Czy w każdym laboratorium robią takie badanie?? Jak długo czekałaś na wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz kupic zestaw pobraniowy lub zapytać swojego lekarza czy takowy posiada,następnie zawozisz pobrany materiał wraz z opisem od lekarza do tego laboratorium i za kilka dni masz wyniki.Tam Ci podadzą numer telefonu i możesz dzwonić i dowiadywać się czy już wynik jest czy nie żeby na darmo nie jezdzić. Najlepiej to badanie robić w Rexie,bo oni prawdopodobnie jako jedyni we Wrocławiu robią to badanie genetycznie, a więc najbardziej dokładnie.Badania z krwii nie są tak wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaB cieszę się, że będziemy razem przez to przechodziły :) Jakoś razem to tak raźniej. Nie ma chwili abym gdzieś podświadomie nie myślała o tym wszystkim. Z tego wszystkiego to całe forum przeczytałam ;) Liska25 dzięki za info o zbliżającym się koszcie za wyciszacz. Będę przygotowana. A zaliczkę 5000 to do kiedy mam zapłacić? Mam pytanko, wiem, że stymulacja to indywidualna sprawa, ale co ile (tak mniej więcej) trzeba jeździć na wizyty już przy stymulacji? Mieszkam 70 km od Wrocławia i nie ukrywam, że końcówka będzie z językiem na wierzchu :), ale po wszystkim mam zamiar leniuchować na całego :D Miłego dzionka dziewczyny. U mnie jak w Alpach, śniegu po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch,pierwsza wizyta w czasie stymulacji jest przeważnie po 5 dniach,rano robisz estradiol i potem wizyta.Pózniej te wizyty są częstsze co 2,3 dni.Wszystko zależy jak się bedzies stymulować. Ja zaliczkę zapłaciłam w dniu kiedy zaczynala się stymulacja,bo z tych pieniążków pokrywane są koszty leków i wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch w tej całej teczce dot. inv jest wszystko dokładnie opisane włącznie z terminem opłat. 5000 musi być u nich na koncie już w momencie rozpoczęcia stymulacji. Reszta przed transferem. No a co do odległości to jak podobnie jak Ty mam do wrocka 70 km. Będzie ciężko ale nie my pierwsze nie ostatnie :) Sylwia jeśli nie znajdę innego labo to skorzystam z tego rexa chciaż wolałabym znaleźć jakieś w którym pobierają wymaz. Czytałam że takie też są we Wrocku na ul. Weigla 12, tylko muszę zadzwonić i się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz się umówić w Rexie na pobranie tylko ,że to będzie dodatkowy koszt,bo trzeba będzie zapłacic za wizytę,nie mam pojęcia ile.W każdym razie jak Ci zależy żeby było w jednym miejscu to jest taka opcja.Tam przyjmuje dr Saczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to sprawa rozwiązana ;) Zadzwonię i się umówię. Jak prywatnie się to robi to nie trzeba mieć skierowania prawda? No chyba że dr. Siejkowski Ci pobierał wymaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzeba mieć skierowania. Wymaz pobierałam u swojej pani dr,do której chodziłam przed rozpoczęciem leczenia w Pomedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy dr. S pobrałby mi wymaz. Nie wiem tylko czy głupio by to nie wyglądało że na własną rękę sobie robie to badanie. Pomyśli że uważam sie za mądrzejsza od niego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj,wcale nie pomyśli,że jesteś mądrzejsza.Jesteś po prostu ostrożna. Ja robiłam to badanie jak już byłam po pierwszej wizycie w Polmedzie,powiedziałam wprost dr.S ,że moja poprzednia lekarka mi doradzała i chce to zrobić dla świetego spokoju.Reakcja jak najbardziej ok,stwierdził,że jak chcę i ma mnie to uspokoic to żebym zrobiła badanie. Przy następnej wizycie pokazałam wyniki,dr zanotował w komputerze i tyle. A co do pobrania to nie wiem,możesz zadzwonić i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Dziewczyny mi w rexie pobrali! Powiedziałam że nie jestem z Wrocławia i nie chciałabym 2 razy jeździć. Zapłaciłam za pobranie wymazu dodatkowo 10 lub 20 zł. Tylko trzeba zadzwonić i się umówić bo lekarz nie zawsze przyjmuje (przynajmniej tak było jak robiłam na wakacje). Zapłaciłam tylko za pobranie a nie za całą wizytę. Pan dr bardzo miły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-nn1
Ja robiłam komplet badań - tych trzech w zestawie, koszt (chyba) 199zł plus pobranie (pobierał dr Saczko). Proponuję zadzwonić i dokładnie zapytać. Ja robiłam chlamydię, ureaplasmę, mycoplasmę. Tu masz link http://www.rex.pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agis19
Hej dziewczyny. Po jakim czasie po laparoskopii dostałyście @? Gratuluję wszystkim, którym się udało:) :) :) Za resztę trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agis19
Laparo miała 17 stycznia w ostatnim dniu okresu. 8 lutego miałam brunatno-brązowe plamienie. Myślałam, że to już @ ale tak miałam z 2 dni i koniec. W ciąże raczej nie zajdę bo obydwa jajowody niedrożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agis,nie odpowiem Ci na pytanie kiedy powinnas mieć @,bo nie miałam laparo,ale może zaraz zjawi się tu jakaś dziewczyna ,która przeszła ten zabieg i Ci wszystko wyjaśni. Ja też mam niedrożne oba jajowody ,a w ciąży jestem:)Zdecydowałam się na in vitro i jestem bardzo szczęśliwa. Przemyśl czy nie chcesz skorzystać z takiego rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Dziewczyny beta w 15 dniu po IUI to 933 :-) Super, wydaje mi sie wysoka, mam nadzieje, że będą bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja ty szczęściaro :)) gratulacje !!! normalnie się poryczałam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka, a raczej Szczesciaro- ogromne gratulacje!!! 933 to chyba naprawdę niezły wynik..i jeśli marzysz o bliźniakach, to mam nadzieję, że za jakiś czas napiszesz nam, że tak właśnie jest:-) Teraz trzymaj kciuki za nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Lenka trzymam kciuki z całych sił, też próbujesz na 4 pęcherzykach, także szanse są naprawde duze...niedługo dołączysz do nas :-) zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika84
Ewelka B jeżeli jesteś z Wrocławia to wszystkie badania i wymazy zrobisz w Diagnostyce na Weigla ja tam robiłam wymaz z szyjki na chlamydie , mykoplazme i ueraplasme .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚCIARA wowwwwwww :))) 933 wygląda na bliźnięta ,albo trojaczki hihhihihih :)))) Kochana serdecznie CI gratuluje!!!!! do 3-ech razy sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×