Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Lenka , Nadziejka podchodziła na 4 pęcherzykach do IUI, NIe wiem czy mogę pisać o Teryiaki, ale wyczytałam na innym wątku, że urodziła boajże w 31 tygodniu, niestety jedna z dziewczynek zmarła po porodzie, ale dwa maleństwa po pobycie w szpitalu są już nią. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę pisząc tu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka,mam nadzieję,że to co rano Cie spotkało to tylko brzydki psikus...może nie wszytko starcone...trzymam kciuki... Ewelka,ja zlecenie na badanie w kierunku chlamydii dostałam od swojej pani dr, u której leczyłam się zanim trafiłam do Polmedu. Ona szukała u mnie przyczyn związanych z niemożnośćią zajścia w ciąże;wytłumaczyła mi ,że bakterie chlamydia,ureoplasma i mycoplasma bardzo często odpowiadają za problemy z narzadądami rodnymi/stany zapalne/ oraz problemy z zajściem w ciąże, a potem jej donoszeniem. W między czasie okazało się,że mam niedrożne jajowody i trafiłam do Polmedu,tam nie wymagali tych badań ,ale ja ciągle w głowie miałam jej słowa i mimo wszystko wykonałam te badanie. Robiłam to w Rexie na Robotniczej,kupiłam u nich zestaw pobraniowy za 10 zł,pojechałam do lekarza,żeby pobrał wymaz i zawiozłam do nich.Koszt 199 zł w pakiecie za te 3 bakterie,możesz też zrobić tylko chlamydie i wtedy cghyba kosztuje to 99 zł.Dodatkowo płaciłam za pobranie materiału.Wynik miałam po kilku dniach i już byłam spokojna,że nic nie stoi mi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja28
zrobiłam dziewczyny test i wyszły mi 2 krechy wymarzone moje pierwsze dwie krechy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka,nie będę przeklinać ale kurcze ale Ci natura numer wycięła;)rano plamienie a co się okazuje ,że jesteś w ciąży!!!!Gratuluję z całego serca!!!!Cudowna wiadomość!!!! Ale macie fajne Walentynki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie powinnaś lanie dostać,że nas tu wszystkie zmartwiłaś rano;)No ale darujemy Ci:)Cieżarnej nie zbijemy;) Bardzo bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja gratuluję :D będziesz robic jutro betę? lena ładny wynik, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka- ogromne gratulacje!!! Robisz jutro betę? Koniecznie daj znać po badaniu! Jeszcze raz gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Marggi na pewno zrobie w tym tyg, ale jeszcze to do nas nie dociera...ale mam super Walentynki :-) Mężulek pije winko, a ja soczek, w kominku się pali, radio gra...jest cudownie :-) super dziękuje Wam dziewczyny z calego serca za wsparcie, to z Wami przechodziłam te najtrudniejsze chwile w życiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się poplakalam.....! Tak strasznie się cieszę!!! Nadziejko leć na betkę jak najszybciej, a tymczasem życzę udanych szczęśliwych walentynek!!! Zasłużonych:) Jej jak pięknie......czyli jednak na każdego przyjdzie pora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem tu nowa. Chwilkę podczytywałam Was i postanowiłam napisać. Od września 2011 roku leczę się też w Polmedzie. Za mną nieudane IUI i nie mam już sił. Postanowiłam wystartować z IVF/ISCI. Zaczęłam długi protokół. Jeżeli dziewczyny jest coś na co powinnam zwrócić uwagę to bardzo proszę o pomoc. Jedyne co mnie martwi to, że lekarze się zmieniają :(. Nie wiem, czy to dobrze. I jeśli o IVF/ISCI to czy zawsze wykonuje to dr P czy też inni? Bardzo gratuluję tym "zaczarowanym" :), a za oczekujące trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj monch120! Jest dużo rzeczy o których trzeba wiedzieć, ale ciężko określić o co dokładnie chodzi, pytaj o wszystko śmiało, na pewno pomożemy! Nabierz kochana dużo sil, bo niestety będą Ci potrzebne, a na pewno w oczekiwaniach:) IUI mają małą skuteczność a na pewno za pierwszym razem, więc nie ma co się łamać, na pewno się uda, spójrz na naszą dzisiejsza bohaterkę 1 ICSI za nią, 3 insemki i jest ciąża, trudna i ciężka droga za nią ale jakie efekty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarze się zmieniają, bo przyjmują w różnych porach, jeśli zależy Ci na jednym lekarzu to musisz chodzic na odpowiednie godziny, ja za pierwszym razem chodzilam do różnych, a za drugim już tylko do dr Siejkowskiego, po prostu umawiałam się na godziny, w ktorych on przyjmuje. Dr P wszystko kontroluje ale nie zawsze on przeprowadza zabiegi, chociaż muszę przyznać, że nie wiem kto mi przeprowadzał punkcję, bo spałam:) Ale miałam 3 transfery i robił mi każdy lekarz:) pierwszy dr S, drugi dr E a udany dr P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka serdeczne gratulacje!!!!!!! czekałam na Twój cud aby uwierzyć w swoje , drugie podejście , czuję teraz, że mi też się uda :) dodałaś mi skrzydeł!!! dziękuję Ci bardzo :) , życzę wysokaśnej betki i pięknego wieczoru!! proponuję zmianę pseudo na " SZCZĘŚCIARA " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 strasznie się boję. U mnie główną przyczyną (chyba) było to że pęcherzyki mi nie pękały i za każdym razem robiły się torbiele :( . Sama nie wiem o co pytać :(, jestem zielona. Dopiero 24 lutego mam wizytę. Nadzieja Wielkie Gratulacje! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 28
Liska kurcze nie wiedzialam, ze zostałam bohaterką dzisiejszego dnia :-) super.... za twoją sugestią pójde jutro z rana na bete, a po pracy odbiore wynik, ale mam nadzieje, ze jak już wyszedł test, to beta będzie wysoka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Po dzisiejszych porannych stresach, gdzie wszystko w głowie mi się przewracało, miałam tysiąc mysli na minute np. dlaczego nas to spotkało, dlaczego nie moge byc szczesliwa itd. tutaj takie zaskoczenia na tescie, także chyba zasłużyłam na zmiane nicku heheh...zmieniam...Nie wierzyłam w takie cuda, a jednak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Także, dziewczyny zaczynam dobrą passe :-) Jak mi się udało, to Wam na pewno też się uda... Po 2 latach intensywnych, ciągłych wizyt w Polmedzie, badaniach, zastrzykach, tylu porażkach udało sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie Nadziejko:) to w dupę powinnaś dostać walentynki nam popsułaś kurcze:)a tu psikus,a jak się czujesz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza nadziejka niedlugo zostanie rekordzistką w zmianach nicku, choć ten już jest najbardziej odpowiedni i pewnie ostatni:) Pamiętasz jak zaczynałaś od ZROZPACZONA:) Ja bym nie wytrzymała bez betki, choć w ciąży jesteś na pewno, bo jak wiemy jedna krecha potrafi skłamać ale dwie krechy nigdy nie kłamią. Mnie tu bardziej interesuje jej wysokość a potem ilość serduszek na USG:) Jakoś wiedziałam, że tym razem Ci się uda, nawet rano nie uwierzyłam w to co piszesz i nie napisałam, że mi przykro:) A przyznaj mocna ta krecha???:>:> Jak widać dobra passa na wątku trwa i niech trwa w nieskończoność:) Monch210 widzę, że masz też endometriozę i jeden jajnik, może to jest też poniekąd przyczyną? ale powiedz mi IVF to już decyzja przez Was podjęta? do IUI nie podchodzicie juz? A co chcesz wiedzieć najbardziej? znasz procedure IVF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisze Liska ważna beta i pierwsze usg,aż mam gęsią skórkę u mnie było tak pięknie betka prześliczna i szczęście ,a na wizycie :(aż się boję kolejnego podejścia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
liska jak ty pamiętasz moje wszystkie pseudonimy hehe.... ta jedna wskazująca na ciążę była słabsza od tej drugiej, jednak dość wyrazna i od razu sie pokazała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;-) Widzę,że się na dobre rozpisałyście ;-) Nadziejka gratuluję dwóch krech na teście ;-) Witam nowe forumowiczki i pozdrawiam stare.Ja nie mam z w ogóle teraz czasu ale jak mam chwilkę to Was czytam ;-)Już jestem po clo,jutro jadę z moim M na wizytę i zobaczymy co nam dr powie;-) Pozdrawiam Was serdecznie!!! Udanych,niezapomnianych Walentynek życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 na ostatniej wizycie dr P powiedział, że może mi zrobić jeszcze jedną IUI ale szanse są marne, a na kolejne to nie ma mowy!. IUI to też pieniądze, a i czasu u mnie coraz mniej, więc postanowiłam spróbować IFV, ale ze względu na słabe "chłopaki" mojego M to pewnie będzie ISCI. W niedzielę 12-02 rozpoczęłam brać antyki a za 2 tyg. kolejna wizyta. Dziewczyny jak coś nie będę wiedziała, albo się nad czymś zastanawiała, to zapytam. Dzięki za przyjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka malag17:) kalinka 2012 przybliż nam troszkę siebie, swoje starania. Będzie nam milo:) Szczęściara u mnie po pozytywnej becie tej najniższej kreska pokazała się doopiero po kilku minutach, dopiero jak beta ten 1000 przekroczyła to od razu sie pojawiła, a dodam, że testy robilam codzień:) Monch to za 2 tygodnie dostaniesz zastrzyk na wyciszenie , który będziesz musiala wziąć koło 20dc koszt 370zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×