Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dziewczyny ja też jestem już powoli na wykończeniu. Już bym chciała środę bez względu na wszystko. Próbuję myśleć że będzie wszystko dobrze że na pewno się udało ale jakoś mi to nie wychodzi. Mam pytanko do dziewczyn którym się udało: czy miałyście jakieś pobolewania? Zauważyłam że większość dziewczyn miało hiperkę kiedy się udawało?Czy to już jakieś moje urojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się tak kochana nie wykańczaj , bo ciąża to dopiero jest wyzwanie, każde popoblewanie kojarzy Ci się z tym, że wróży coś złego!:) jeszcze tylko dwa dni, wytrzymasz, a co do hiperki to tylko Ci się tak wydaje! są ciąże bezobjawowe i objawowe i nie ma na to reguły, czy ja jest jaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za to mam pytanie odnosnie szyjki bo po transferze ona była taka twardsza a teraz mam taka rozpulchniona.. i mysle ze znowu klapa:( bo przedtem bylo tak samo, a wy jak miałyście?? pamietacie moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu sądzisz, że rozpulchniona szyjka świadczy o klapie? Powiem Ci tak, ja miałam rozpulchnioną przy udanym podejściu, Ty miałaś przy nieudanym. Świadczy to tylko o jednym, że na prawdę nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu sądzisz, że rozpulchniona szyjka świadczy o klapie? Powiem Ci tak, ja miałam rozpulchnioną przy udanym podejściu, Ty miałaś przy nieudanym. Świadczy to tylko o jednym, że na prawdę nie ma reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Ja tez mam taka szyjke. Z tego co wiem to jest to wina Luteiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Oj dziewczyny nakrecacie sie:) ja jeszcze nie mialam transferu a juz sie nakrecam wraz z wami:) Idzcie na spacerek:) piekna pokoga:) dobrze wam zrobi:) a ja musze sie uczyc bo mam egzamin a tylko ciagle latam do kompa zeby was poczytac:):):):)Bedzie dobrze:) Trzymajcie cie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Ja placki jadlam wczoraj, nie ma jak niedzielny obiad:-) Moze to jakis znak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny w sobote wziełam 1/5 zastrzyku ovitrell a dzisiaj zrobiłam sobie test ciazaowy i wyszedł pozytywny myslicie ze to moze jeszcze trzymac zastrzyk czy moze to z ciąży????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka test sikany nic nie znaczy, ovitrell jeszcze trzyma na pewno, dopiero wysokość bety może dać jakiś obraz, ale też nie konkretny. Tak na prawdę wiarygodna beta jest 12-14 dnia po transferze!! Muisz uzbroić się w cierpliwość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska tez mi sie tak wydaje, ale juz nie mogłam wytrzymac i zrobiłam sobie test. Cóż musze poczekac jeszcze troche:) dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnego doświadczenia wiem, że robienie takch testów nie prowadzi do niczego dobrego, bo albo załamują bezpodstawnie, ale powodują zbyt wczesną radość, no i ostatnie wyjście, pokazują prawdę:) Mam nadzieję, że u Ciebie dwie krechy zostaną:) A powiedz mi z ciekawości dwie mocne kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ta druga nie jest taka fest mocno ale była od razu widoczna:) mam nadzieje ze juz tak zostanie, przedtem tez miałam test pozytywny ale niestety krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka zrob sobie jutro wstepna bete...testy nic nie daja ,tak jak pisze Liska musisz byc cierpliwa... Pwodzenia i wysokiej bety dla testujacych dziewczat!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Widzę,że jutro dużo z Was testuje ;-) Trzymam za Was kciuki ;-) Ja jutro podchodzę do IUI, będzie to 17 dc.Wczoraj byłam na wizycie,na lewym jajniku są dwa pęcherzyki,jeden miał 21 mm a drugi 19 mm.Jakieś mam przeczucie,że powinno dojść do IuI dzisiaj ale lekarz wie co robi to ufam mu w pełni.Dziś o 6.30 wzięłam ovitrelle no i jutro mam przyjechać. Trzymam kciuki za wszystkie starające się i te już oczekujące ;-) Mietka dowiedz się czy musisz ponownie robić hormony bo my jak w lutym podchodziliśmy do IUI to dr.E powiedziała,że byłoby najlepiej gdybyśmy do sierpnia podeszli do następnej IUI gdyż badania mamy ważne do sierpnia.Teraz podchodzimy do drugiej IUI i badań hormonów nie robiłam. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała powodzenia jutro:) trzymam kciuki za wysokie betki dziewczyny,jak będziecie mieć wyniki to piszcie:) Monch gdzie się podziewasz???Napisz czy wszystko dobrze u Ciebie,bo sie troszkę martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, trzymam kciuki aby dzis byly same wspaniale wiadomosci:) Ja po transferze wczoraj teraz tylko czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Witam z rana, MałaG17 ja zrobie hormony w przyszlym miesiacu i badania przed in vitro bede musiala zrobic bo moje skonczyly waznosc w kwietniu. TRZYMAM KCIUKI ZA TWOJA IUI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki za testujące dziś :) A Was proszę o trzymanie kciuków za moją iui :). Już po i teraz tylko czekanie pozostało. MałaG ja miałam iui na pęcherzyku, który dzień wcześniej po południu miał 22 mm, drugi 15 mm wiec ten chyba się nie liczy, a iui miałam wczoraj rano. Dziś jadę sprawdzić czy pękł bo nie dostałam nic na pęknięcie. Moje pęcherzyki mniej więcej przy takiej wielkości pękają ale obawa, że nie pękł jest. Trochę mnie zmartwiło to że miałam sporą stymulację ( clo i gonal) a tylko jeden wiodący pęcherzyk uchodowałam :(. Dziewczyny po iui dostałyście wydruk z oceną nasienia jakie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam środowo, dziś dzień pełen bet!! piąstki już mam zaciśnięte i czekam na wyniki!!! Dziewczynki za Wasze IUI też moje mocne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, krewka oddana wyniki kolo 16-17, dzis znowu zrobilam test i juz ta druga kreska nie byla tak ciemna jak wczoraj wogole dzisiaj do byl cien wiec.... ehhh zobaczymy co wyjdzie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee dopiero 16-17? hmmm no nic trzeba uzbroić się w cierpliwość, jak widzisz sikańce tylko robią zamieszanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiec sikancom mowie NIE:) juz wiecej nie bede robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ciagle sprawdzam czy juz macie dobre wiadomosci:) Czekam z niecierpiwoscia. Ja robie krew dopiero w poniedzialek a jutro Ovitrelle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×