Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Anka 1985
Już mam: 8 dpt Estradiol: 2825 Progesteron: 80 Hcg: 5, 28 Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka,musi byc dobrze!!!!trzymam kciuki . Anka,a bralas ovitrelle?bo juz chyba wiesz jak czytasz,ze ma to wlasciwie decydujace znaczenie,ale za ciebie rowniez trzymam piastki i czekam na powtorkowa bete. Czekamy dalej dziewczyny na wysokie bety!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_zawada
Anka 1985 nie chciałabym zabierac Tobie nadziei ale ja miałam w 8dpt 8,14 w 10dpt 28 a w 14dpt 6,28 , trzymam kciuki aby u Ciebie to był początek spełnienia marzeń o maleństwie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
a progesteron i estradiol jaki miałaś? Dziewczyny jakie wyniki miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka ja mysle ze progesteron i estradiol masz dobry, Hcg co prawda małe ale nie ma co sie dziwic miałas podane 3 dniowe zarodki wiec jest nadzieja ze jeszcze wszystko sie rozkreci:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_zawada
Anka 1985 progesteron miałam 59 a estradiol ponad 1600 , Twój progesteron jest naprawdę imponujący : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
W Polmedzie dają szansę, mówią, że estradiol i progesteron są super i nawet nie muszę brać zastrzyku z Ovitrelle, tylko to hcg... To jest moje 3 podejście i powi.em szczerze, że za każdym razem miałam progesteron nie przekraczający 40 i estradiol też niski, a hcg ok. 4. Nie wiem... ale myśle, że w piątek zrobię drugą weryfikację bo w sobotę będzie kiepsko z takimi możliwościami. Przecież po 48h powinno być już wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Anka 1985 musisz zrobić powtórkę, o teraz to na dwoje babka wróżyła, E2 i Progesteron super, beta mała, ale ostatnio chyba Monch też miała niską na tym etapie a potem wzrosła. Ponoć najważniejsze na tym etapie to te dwie pierwsze wartości. Kiedy powtórka i co w klinice powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu też bym w piątek zrobila, jak widzisz to nie beta jest najważniejsza w tym momencie. Ja przy nieudanym podejściu też miałam te dwa na niskim bardzo poziomie, progesteron ok 12 a e2 ok 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Monch miała 6. Przestudiowałam już jej wpisy:) Nie wiem tylko jaki miała progesteron i estradiol. Dzięki dziewczyny. Teraz trzymamy kciuki za pozostałe testujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też już mam wyniki: progesteron - 263.5 estradiol - 1491 HCG - 11.5 W sobotę druga weryfikacja bety. Zastrzyku z ovitrelu nie muszę robic. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cieniutko :( estrad. 2940 progest. 40,8 hcg 4,04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po IUI.Były dwa dominującę i pęknięte oba.Doktor pożyczył nam powodzenia.Podane było 30 mln plemników a ostatnio 20 mln więc wszyscy się cieszymy i teraz pozostało nam czekać ;-) Anulka ja też brałam Clo,Gonal,jeden zastrzyk menupor i ovitrelle i tylko dwa dominującę ;-/ Trzymam kciuki za Wasze bety ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka,beta dwucyfrowa to już coś:)Pozostałe cyfry też wysoki.Jeśli beta przyrośnie będzie potwierdzeniem,że się udało. Arita,u Ciebie ta beta troche niska;ale może nie przesądza jeszcze o niepowodzeniu także czekamy na kolejny wynik i wtedy będzie wszystko wiadomo.Trzymam kciuki,żeby się rozkręciła:) Mała,pęcherzyki pękły i to oba więc czekamy na efekty:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny niestety nie bede miała dziasiaj wyniku bo laboratorium w ciula mnie zrobiło, bo miałam miec wyniki na necie po południu wyniku nie ma, laboratorium juz zamkniete i musze czekac do piatku, a zła jestem az sie popłakałam z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, mowisz o laboratorium diagnostyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
dziewczyny, trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren tak mowie o diagnostyka, tak strasznie sie zdenerwowałam ze popłakałam sie z nerwów i boje sie ze bavelkowi zaszkodziłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka na pewno mu nie zaszkodziłaś!!sprawdzaj, bo oni czasami później wstawiają wyniki na neta! Ale zobaczcie dziewczyny jakie piękne macie wyniki progesteronu i estradiolu:) No nic nie pozostaje jak trzymac kciuki nadal, wszystkie poprawiacie w sobotę czy w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka faktycznie przegięli!kurde i to jeszcze w takiej sprawie,nie mają zrozumienia no!A Ty się nie denerwuj,bo to Ci tylko zaszkodzić może,trudno będziesz musiala wykazać wiele cierpliwości;my zresztą też bo bardzo czekamy na wynik,ale musimy jakoś wytrzymać do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, wejzc jeszcze raz, bo tam rzeczywiscnie nie zobaczysz calego wyniku- wydruku, ale wyniki powinne byc tylko wynienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren wchodziłam nie ma nic:( trudno w piatek beda. dziewczyny trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Przykro mi, ale zawsze mialam w ten sam dzien wynik, nawet opis" badanie obecnie jest wykonywane" wiec myslalam ze to jest automatycznie z maszyny kt wykkonuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Nwet o 12 juz byly w necie wyniki hormonow... Trudno, musisz poczekac. Trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 3mam kciuki, aby wasze betki ładnie przyrastały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dopiero 2ga doba sie zaczela a ja juz zaczynam sie stresowac czy moje malenstwa ze mna zostatna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Irewen,dobrze się czuję, czekamy na ten wielki dzień :D jeszcze 2 tygodnie :D robiłam wymaz na paciorkowca i musiałam przejśc kurację antybiotykową, bo się okazało że go mam :( mam nadzieję, że go zwalczyłam :) a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×