Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mirka jeśli nie masz o czymś zielonego pojęcia i nie przeżyłaś tego co my to się w ogóle na te tematy nie wypowiadaj. Nie masz pojęcia ile bólu i cierpienia musimy znieść żeby móc w końcu przytulic swoje maleństwo, bo ja czekam już ponad 3,5 roku i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby mieć rodzinę i być mama. Jednym udaje się tak po prostu. nie moja wina że jestem chora i muszę skorzystać z pomocy. Nie potrzebujemy na tym forum tak okrutnej i nieczułej osoby jaka jesteś Ty, bo my tu się wzajemnie wspieramy i pomagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka ja hormony robiłam w drugim dniu, lekarz mówił że najlepiej 1-3 dzień. Lena ja też startuję już w przyszły piątek, pierwszy raz z wynikami. Mam wizytę o 17 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza:) Arita, Ania, Ewelka jak tam samopoczucie????? a gdzie sie podziała ta nasza monch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
wczoraj wzielam Ovitrelle i caly dzien bardzo bolaly mnie jajniki- wzielam troche wiecej niz 1/8. Dzisiaj brak bolu i objawow. Plamienia implantacyjnego tez brak a juz chyba powinno byc:-( Denerwuje sie... Anulka jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wziełam wczoraj ovitrell tylko ze ja mam 1/5 wiec troche wiecej i pewnie ten wynik we wtorek nie bedzie miarodajny, u mnie tez jakich kolwiek objawów brak, ale brak objawow to tez objaw wiec nie wszystko stracone z reszta chyba troszke za wczesnie na cokolwiek:) mam nadzieje ze nam sie uda:) tak bardzo bym chciała zeby dzidzia z nami została.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
dziewczyny wziecia 1/8 leku nie mowi ze wyniki beda jakos barzo zmienione, ja bralam przy 1 podejsiu i nie powiem ze jakos bardzo wysoka bate mialam... 0,1 wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
Anulka potrafisz pocieszac:-) Juz lepiej. Masz racje nie kazdy ma objawy. To siedzenie w domu mnie troche doluje, a boje sie gdziekolwiek wybrac. Niektorzy maja dobrze. Moja kolezanka jest w ciazy, w lutym kedy sie o tym dowiedziala, to pojechala na narty, teraz jest nad morzem, do tego nie odmawia sobie papieroska. Kurcze, ja nigdy nie bede miala takiego luzu:-) Sorry, ze tak mnie wzielo, ale jak pomysle jak my sie poswiecamy, zeby miec upragnione dzieciatko... Ale dosyc narzekania, musimy byc dobrej mysli. Anulka sprawiedliwosc jest na tym swiecie i musi nam sie udac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Wlasnie sprawdzilam ile ja wtedy mialam po 1/8 leku 0,56. wiec nie wiele ten lek zmienil. ale wam musi sie udac!!!!!!!!!!!!!A robilyscie juz jakies badania czy poprosty mialyscie wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 1985
W zaleceniach po transferze- wziac w 7 dobie po punkcji 1/8 Ovitrelle. Po pierwszych badaniach decyduja czy wziac jeszcze ten Ovitrelle czy nie. Zalezy to od progesteronu i estradiolu. Irenn fajnie, ze masz w 5 dobie transfer, podobno wieksze szanse:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn strasznie cie przepraszam, jestem jeszcze na innym forum i tam dziewczyny ma jutro punkcje, mam nadzieje ze sie nie gniewasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to zgagi dołączyły jeszcze uderzenia gorąca i bóle jak na @ . Boję się , że się nie uda , wszystko jest całkiem inaczej niż przy pierwszym podejściu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również brałam Ovitrel w sobotę, ale nie miałam jakichś dolegliwości z tym związanych. Jeśli chodzi o odczucia to u mnie sią mieszane jeden dzień myślę pozytywnie a następnego dnia mam doła że nic z tego. Brzuch czasem boli jak na @ czasem w ogóle nic nie czuję. Jajniki czasem zakują a czasem cisza totalna. Masakra tak bardzo bym chciała żeby nam się udało. Monch gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki będzie dobrze!! A plamienie implantacyjne dotyczy niedużego odsetka ciąż więc tak na prawdę rzadko występuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
No widzicie, pozmieniali trategie:) w pazdzierniku bylo tak... na 7 dzien byla robilo sie krew i jesli byla niska beta estradiol i progesteron to bralo sie lek 1/8. a teraz juz kazda bierze:) lekarz kiedys mowil ze ten lek nawet przy niskiej becie rozkrecal ciaze i sie okazywalo ze ciaza jest. Powodzenia dziewczyny:) trzymam kciuki was:) Czykam na dobre wiescie:) Na nikogo sie nie gniewam:)Mam jutro juz transfer, nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn bedę jutro trzymała kciuki za pomyślny transfer:) Dziewczyny trzymajcie się dzielnie,już niedługo testujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Liska, transfer ilu babelkow mialas???Zastanawiam sie nad 3-ma:) tylko ze ja mam 5ciodniowe.... Zobacze co jutro lekaz powie... ale nastawiam sie na 3:)Ostatnio w 3ciej dobie mialam 2 a Beta nic nie ruszyla.... tak jakby wogoje nie bylo transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn ja miałam 2 tylko dwa dobr a trzeci gorszej jakości, jeśli masz 3 ładne, dobrej jakości i to w 5 dobie to chyba bym nie zaryzykowała, ale decyzja należy do Ciebie, Pani embriolog na pewno coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, to jest hormon, wiec nie wiadomo...A po co ci?:)Nie martw sie, bedzie dobrze:) Musi sie udac:) Wszystkie kibicujemy i trzymamy mocno kciuki:)BEDZIE DOBRZE. Ja jeszcze nie mialam transferu a juz mnie brzuch pobolewa jak na @:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenn tylko sie nie stresuj, wiesz ze teraz włanczaja muzyczke przy transferze hihi, taka relaksacyjna;) a pytałam sie bo korciło mnie zeby pojechac dzisiaj na badanie ale sie powstrzymałam bo i tak to by nie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, czyli na 9 dzien po transferze robisz badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Tak, tak wtedy co ja bylam tez wlaczali muzyczke:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja bede miała na 9 dzien mam nadzieje ze wyjdzie ciąża.... a jak ja miałam pierwszy transfer to nie miałam muzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Anulka, wyjdzie ciaza:) bedzie dobrze:) Jakie badania robisz? Beta czy cos jeszcze???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ja mialam w czwartek transfer tylko 1 dzien mnie mocniej pobolewal brzuch a teraz tylko troche... Piersi juz nie sa tak wrazliwe jak byly...nie wiem czy to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×