Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Irenn z góry się nie nastawiaj, jak będziesz miała 3 piękne zarodeczki tak samo rokujące to też się zdecydujesz?:>heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Czesc Dziewczyny, bylam wczoraj na podgladzie i niestety tym razem nie pekly 2 pecherzyki w lewym janiku (teraz maja okolo 4 cm), co do prawego to nie wiem moze peklmoze nie, nie ma go ale kto to wie.Dziewczyny czy problemy z pękaniem pęcherzyków ma wpływ na in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
DOŁĄCZAM SIĘ DO KCIUKASÓW ZA POMYŚLNE TRANSFERY I ZAGNIEŻDŻENIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na in vitro nie ma to kompletnie wpływu! Do in vitro nie mają pęknąć, bo są mechanicznie wyciągane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziękuję Liska, ja w tym temacie jestem zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.mam pytanie czy ktoras z Was miała wykonany transfer z samymi zarodkami klasy c,czy jest szansa na powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Maila, szansa jest zawsze, musisz wierzyc. Ale mam kolezanke kt sie udalo z kat C, mam pieknego syna:) wiec to nie ma zasady, ja mialam 2 bardzo dobre i nic ani na chwilke sie nie zatrzymaly. wiec nie ma zasady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wielki dzień. Wszystkim transferującym, życzę aby wasze kruszynki zostały z Wami pod serduszkami całe długie 9 miesięcy. Trzymam mocno kciuki we wszystkich kończynach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za pozytywne fluidy :) przywiozłam do domciu 3 bąbelki - dwa 8 A po IVF i jeden 8C po ICSI :) TERAZ TYLKO CZEKANIE :) oby tym razem serduszko zabiło... i dało nam upragnione szczęście :) pozostałym dziewczynom też tego życzę z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ;) My przywieźliśmy 2 bąble 8A. Reszta została i dalej się rozwija do czwartku potem mam dzwonic. Trzymajcie kciuki za to żeby nasze bąble sie zaaklimatyzowały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo dziewczyny 8A!!!!! Piękne bąbelki Nie ma bata będą bliźniaki :D Wysokich bet aż do nieba :) Dbajcie o siebie... i czekamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby monch Twoje słowa były prorocze !!! :) mój M nie mógł mi dzisiaj towarzyszyć i gdy poinformowałam o ilości transferowych niuniek to przez kilka minut miałam głuchy telefon , myślałam , że brak zasięgu, a On po prostu zaniemówił :) przed transferem sam mówił - " kochanie idziemy na całość "więc poszłam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Arita, powordzonka, zeny babelki zostaly z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Ewelka, wlasnie zobaczylam ze ty dzisiaj tez mialas transfer:) Trzymam kciuki:) a ja czekam do 22 i jade na zastrzyk, w czw mam punkcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy obudził mnie straszny ból prawego jajnika i całego podbrzusza ,zażyłam 2 nospy -nic nie pomogły , więc wzięłam ibuprofen. Teraz mam lekkie kłucia , czy któraś z Was tak miała ? martwię się bo coś jest chyba nie tak , miałam podobny , tylko słabszy atak w trakcie stymulacji i wtedy to bolała lewa strona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita może to oznaki hiperki?? Kłucie w podbrzuszu po bokach też mam od czasu do czasu i lekkie pobolewanie podbrzusza jak na @ w szczególności jak chodzę poza tym nic więcej. Zadzwoń do kliniki i zapytaj o co chodzi Monch oby Twoje słowa były prorocze ;)) Iren trzymam za Ciebie kciuki, no to w czwartek bedziesz miała odlocik ;)) Dziewczyny czy po transferze chodziłyście normalnie do pracy?? Bo ja dziś w pracy i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka kup sobie apap, jest bezpieczniejszy niż ibuprofen, może maluchy się boleśnie wgryzają, musisz przetrzymać! Ewelka to zależy jaką masz prace, jak nie dźwigasz i się nie denerwujesz to czemu nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska no właśnie nie dźwigam, z nerwami różnie to bywa ;) ale raczej staram się zdrowo do wszystkiego podchodzić. Jedyny problem to schody bez których niestety sie nie obejdzie, ale pokonuje je w żółwim tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schody to raczej nie problem, dostalaś też zalecenie z kliniki" żyć normalnie"??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziewczyny trzymam zaciśniete kciuki :) Powiedzcie Ci mi proszę u kog robicie in vitro bo zastanawiam sie czy mze tym razem umowic sie bezposrednio do dr Polaka i poprosić go aby poprowadzil moje in vitro, co Wy o tym sadzicie? Do kliniki mam sie zglosic pd kniec czerwca wiec wolny terminna 90% bedzie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka ja byłam pacjentką dr Siejkowskiego,czasem wypadła mi wizyta u dr Elias /podczas stymulacji/.Pobranie miałam u dr Siejkowskiego ,a transfer u dr Elias.Jestem zadowolona i obu lekarzy polecam. Jeśli ma to wpłynąć na większy komfort psychiczny to umów się do dr Polaka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Mietka, powiem ci jakie moje jest odczucie....Mozesz oczewiscie pojsc na 1 wizyte do dr Polaka ale powiem ci ze kiedy zacznie sie stymulacja to nie jest tak ze zakazdym razem bedziesz do niego przychodzic. W klinice pojawiasz sie z estradiolem co 2-3 dzien, wiec wszystko zalezy na kogo dyzur trafisz. U mnie za kazdym razem przy stymuilacji dr Polam przychodzil zobaczyc albo kiedy go nie bylo w klinice to dr S i dr A dzwonili do niego zeby sie skonsultowac... Wiec on jest nabiezaco. Kto bedzie robil punkcje i transfer to nie wiem jak to jest ale podejzewam jesli bedzie miala transfer w niedziele a na to wyglada to nie sadze ze 3 lekarzy jest w niedzie e w klinice i kazdy tobie swojej pacjentce...Wiec tak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
wiec podziwiam dziewczyn kr czekaja po 2 mies( tyle sie czeka) na wizyte do dr Polaka. Pozostali lekarzy tez sa doswiadczeni i mysle ze wszystkie swoje watpliwosci i strategie omawiaja z dr Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×