Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość espaniolaola
Przyrost jest co 2 lub 3 dni...takze niestrasz mnie ciaza biochemiczna.niemozna nic stwierdzic jeśli mozna by bylo po jednym dniu stwierdzic przyrost to lekarze my niekazali robić co 3 dni bety!!!pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny znów zaczynacie krytykować inne Bądźcie odważne a nie piszecie tylko pod nikim GOŚĆ Pozdrawiam Płomyczek z innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość s
66% w ciągu 48 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml 114% w ciągu 72 godzin w przedziale do 1 200 mIU/ml Życzę Ci żeby cyferki nadal szybowały w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Tez czytalam ze beta sie podwaja co 48 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola jak się czujesz dalej masz objawy przestemulowania czy jesteś w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Tak tak beta co 48 godz się sprawdza. Espaniola jest dobrze :) niepotrzebnie co 10 godz sprawdzałaś ale jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Pilam dużo wody i naszczescie hiperstymulacja przeszla zrobilam dzis test 2grube krechy,:)napocztku byly bardzo blade....dodam..:) będę informować nabierzaco.jeszcze sie nie cieszymy ale wszystko sprzyja ku temu ze jest dobrze:) pierwszy transfer to byl nasz...i chyba szczesliwy:)mam mdlosci i bol podbrzusza jak na okres ...ja juz w sumie 8 dzien po transferze czulam ze sie udalo..tak jak mówią ze sie to czuje w sumie to tak,choć nie zawsze podejrzewam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Beta hch 107mlu!!!:) no ale jeszcze trzeca weryfikacja ...umre z tej niecierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Cześć dziewczyny, chciałam tylko napisać,że zdecydowaliśmy się mimo naszych planów zawodowych na podejście do ivf, są rzeczy ważne i ważniejsze, a jeszcze jak się uda załapać na rządowy to będzie super. Wizytę mam 16.06. Swoją drogą nie wiem czy wiecie, ale Invimedowi zabrali dofinansowanie, więc wszystkie pacjentki będą waliły do Polaka. Dzowniłam w pt i już pani sprawdzała czy jestem stałą pacjentką, bo mówiła,że terminy dopiero na połowę lipca jak pierwszy raz,ale że ja już stałą pacjentką jestem to wcisnęła mnie za tydzień. Masakra teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola po cichutku gratuluję:)będziesz mamusią:) Psioszka, a co już można się zapisać na rządowy? bo na stronie ciągle informacja, że muszą podpisać umowę. Ja tak jak Ty byłam pacjentką miałam u nich 3 IUI i 2 podejścia IVF z czego z drugiego mam córeczkę,tak by wyszło, że 5lat się leczyliśmy u nich bo na początku wiadomo stymulację, a jak nic nie dawało to IUI, a później ivf, ale chciałabym się załapać na rządowe bo pewnie się długo czeka na podejście, a mi się i tak nie spieszy. Jak byś mogła napisać jak to wygląda u osób, które sie tam leczą czy też musimy jakieś badania robić czy zaświadczenia załatwiać jak mają nas w systemie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espaniola jeszcze raz gratuluję :) A tak w siebie i maluszka nie wierzyłaś Ja także zarejestrowałam się na wizytę i to dopiero na sierpień bo wcześniej do dr P nie ma miejsc! No a pacjentką nie byłam... Chociaż mam wielką nadzieję że nie będę musiała z wizyty korzystać bo czerwcowe crio się uda :) Psioszko a u Was co było przyczyną bo nie pamiętam. Załapiecie się na refundację? U mnie mam nadzieję że też sie uda załapać ..tylko ciekawe z jakim terminem hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Umowę podpiszą pewnie w lipcu,ale chcemy iść i dowiedzieć się,jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję,że pierwszej kolejnośc***ary z kliniki,a później nowe pacjentki. Badania musimy robić tak czy siak, bo mają ważność 3 msce, a nam już minął ich termin. Ważne,żeby się załapać na rządowy i,żeby się udało:) Mohijto w stopce u mnie masz wszystko napisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Psioszko ok nie zauważyłam ;) Co do kolejności do Rządowego to nie mam pojęcia jak to może być. Jednak wydaje mi się że nie powinni w Klinice wybierać najpierw swoich pacjentek. Nie wiem jak to robił Invimed. Ale tu chyba powinna liczyć się kolejność zgłoszeń. Zresztą przecież nie każdy łapie się na program rządowy więc wszystkie pacjentki nagle nie staną do programu. Ciekawa tylko jestem co z pacjentkami klinik które nie dostały dofinansowania? Będę na początku kolejki czy na końcu jeśli zdecydują się na Polmedis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mochito ja myślę, że kolejność zgłoszeń będzie ważna przy najmniej tak czytałam w regulaminie, co do pacjentek z konkurencji to pewnie zabiegi będą na refundację jeszcze w Invimed bo mają jakiś tam limit pieniężny do wykorzystania i zaplanowane zabiegi, a pacjentki nowe do Polmedisu będą już uderzać. Ja myślę, że powinnyśmy się dostać jak już jesteśmy po ivf, na pewno pacjentki, ktore podchodziły u nich będą mieć łatwiej chodzi o sam fakt zakwalifikowania bo mają naszą historię i tylko badania karzą zrobić potrzebne. Pewnie tak samo było w Invimed z pacjentkami, które już leczyły się u nich. a Invimed nie odwoływał się może dziwne, że nie dostali dofinansowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dziewczyny, jestem w polowie brania regulonu i mdli mnie po nim strasznie.Wczesniej tak nie bylo kiedy go bralam i po @ zostaly mi codziennie plamienia.Myslicie ze powinnam zglosic lekarzowi? wizyte mi wyznaczyli dopiero za 1,5 tyg i myslalam ze przejdzie.Czy ktroras z was tak miala w czasie brania Regulonu? Psioszka, super ze sie zdecydowaliscie! Espaniolaola gratulacje! Daj znac jak 3 beta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka napisz do swojego lekarza. Plamienia sa normalne ale mdłości już raczej nie. Czytałaś ulotkę czy coś takiego może wystąpić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
W rocka ja miałam plamienia przy regulonie Espaniola gratuluję! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Własnie przeczytałam ze Invimed rowniez dostał dofinansowanie i to az ponad 9 milionow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super będzie lżej i nie będzie kolejek takich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a skąd macie taką informację nie mogę nic znaleźć:( ładnie dostali kasy bo Polmedis malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Dostał Polak, Invimed i jeszcze trzecia klinika -Invicta, ponad 6 mln, więc może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze Invicta się otwiera we Wrocławiu i oni dostali 6,5 mln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invimed i Invicta to rozumiem dostali po 6 i 9 mln a Polak co to ma być, smiech na sali. Na ile par to starczy? Nawet nowa Invicta ma wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
dzwonilam do lekarza i mdlosci to norma przy tym leku, plamienia tez , kwestia czasu. Kurcze to ile Polmedis w koncu dostal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
wlasnie doczytalam. Niespelna 2 miliony to zart! A moze klinika mniejsza od pozostalych, mniej lekarzy i na tyle ocenili ich mozliwosci? Czyms musieli sie kierowac? A gdzie sie Invicta otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 mln to jakaś kpina jest :( Przecież biorąc pod uwagę że trzeba liczyć 3 pełne podejścia plus ewentualne crio to Polmedis dostał kasę na jakieś 50 pacjentek.Żarty jakieś :( Zwłaszcza że pewnie większość wezmą swoich pacjentek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kochane moje czytam na tym necie o grubosci endo do transferu i juz jestem skolowana totalnie bo sa bardzo rozbiezne informacje jesli chodzi o grubosc do transferu.Ostatnim razem mialam 8,7mm a pisza ze idealnie by bylo miec 10mm! Jakim cudem taka grubosc? Czytam tez o zbawiennym wplywie wina (ktore juz probowalam) orzeszkow brazylijskich, kefirow, ryb itp.Juz mam takie shizo zeby jakos wspomoc ten organizm ze popadam w skrajnosc! BMI idealne, dieta tez, silownia regularnie, zdrowy tryb zycia i cholera jak sobie jeszcze pomoc przed tym 5 razem??????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocko ja zażywałam też koenzym Q 10 i moje endo do transferu to jakieś 12 mm. Ale nie mam pojęcia czy to przez wszystkie te rzeczy które zażywam czy po prostu nie mam z tym problemu. Biorę ciągle Koenzym, piję winko wytrawne, jem orzechy brazylijskie, morele suszone [ale nie te jasne tylko ciemne] :) Niby 9mm to już jest ok :) Pozdrawiam mohjito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutko dostali to fakt, ale dobrze, że w ogóle dostali.Przynajmniej można wybrać teraz klinikę według każdego uznania. Orientujecie się jak będzie z lekami do ivf czy będą refundowane w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×