Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny a histeroskopie robicie prywatnie czy na fundusz i jakie badania sa do niej potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jestem tu nowa. Leczylam sie w Polmedzie pare miesiecy i mialam inseminacje. W innej klinice dwa razy podchodzilam do in vitro jednak zawsze bylam przestumulowana. Teraz czekam na transfer z mrozakow, mam 3 bastocysty. Czy ktoras z was miala transfer z mrozakow? Jakie sa szanse ze sie dobrze odmroza? Czy bralyscie jakies suplementy dla kobiet starajacych sie,? jak mozna zwiekszyc szanse aby zarodek sie przyjal? Bede wdzieczna za wszelkie informacje Wszystkim przyszlym mamusiom gratuluje i trzymam kciuki za wciaz czekajace na swoje pociechy usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Sabaw, ja mialam w zeszlym roku transfer z mrozakow, niestety bez powodzenia.Wiem ze statystycznie szanse sa nizsze niz ze swierzych zarodkow ale to tylko statystyki.Ja biore witaminy dla kobiet planujacych ciaze pozatym nic szczegolnego nie mozna wiecej zrobic zeby zwiekszyc szanse.Nawet pytalam o to lekarza.powodzenia i witamy na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Laseczki, mam kolezanke u ktorej w 6 tc tsh bylo ponad 18 i donosila ciążę i dzieciak zdrowy także trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w ciąży rośnie tsh szczególnie na początku!!!!jakie bzdury piszecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Natalia jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia79
Witaj Espaniola. Niestety nie udało się. Beta 0,7... Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny czekające na swój cud...bo trzeba wierzyć, że się w końcu wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
No i sie stalo mam hiperstymulacje;( no niech mnie trzaśnie;( ogólnie mam luz bluz no wiem ze sie nie uda;( nie będę ta szczesliwa;( po prostu to czuje;( nie mam juz mocy....inseminacja z nasieniem dawcy chyba wejdzie w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luminositi co u ciebie wyszłaś ze szpitala? jak ciąża były serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola to po o podchodziłaś z takim nastawieniem. szkoda kasy i czasu. Trzeba było te pieniądze na wakacje wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka muszą podpisać umowę MZ i wtedy będą zapisy:) Dlatego mam pytanie do dziewczyn Z invimedu Co trzeba robić jakie badania chodzi mi po wizycie kwalifikacyjnej czy dopiero przed samym ivf z tego co znalazłam jest tego dużo i znowu koszta. Jeśli się jest pacjentką kliniki to nie trzeba robić wszystkich badań jak sie podchodziło u nich, ale prywatnie jak nie było refundacji jeszcze? Czy wiecie może czy Invimed się odwołał? lepiej by było dla ludzi jak Polmedis i Invimed miały refundację bo mniejsze kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomozcie dziewczyny zrobilam dzis test ciazowy w 10 dniu od punkcji I wyszla blada kreska? Moze to byc mylny wynik po ovitrelu? Miala ktos takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy robiłaś zastrzyk z ovitrelu? bo chyba po punkcji się go jeszcze wstrzykuje trochę... jak tak to może byc po ovitrelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
espaniolaola hiper to nie jest zła wiadomość bo zazwyczaj dzięki hiper ciąża się przyjmuje i jest większe prawdopodobienstwo ze się uda u mnie się to sprawdziło. Tak ja juz ze szpitala wyszlam i 2 serduszka biją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wiadomość mamy kolejną mamę z bliźniakami:) Monch jak u Ciebie jak się czujesz nic się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
No i dzis zrobilam test bo niewytrzymalam i kreska byla wyrazniejsza....jutro idę na betę...napisze jak to bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
dzis zrobilam bete dzien wczesniej bo niewytzrymalam i jest 10 mlu to jest zle co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola ale który to dpt? Bo może być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta 10 to trochę mało... zobaczymy i nie nakręcamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zła jutro by miała ponad ładnie 10, a poszła dzień wcześniej niecierpliwa:) na forum były dziewczyny Czekająca i Ewela które miały niskie pierwsze 8 i 11, a dziś są mamami, także są duże szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
To jest 7 dzien po transferze ..jutro tez zrobie betę....najlepsze jest to ze testy ciążowe mi wychodza..pozytywnie...ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espaniola gratuluję :) a tak nie wierzyłaś że sie uda :) Natalia ja nie powtarzałam hormonów od kilku miesięcy. Do kolejnego podejścia po 3 miesiącach mój lekarz nie kazał mi powtarzać więc tego nie robiłam więc nie mam pojęcia jakie mam TSH [kiedyś było dobre]. Moja histero wyszła ok. Żadnych polipów ani zrostów na macicy. Sluzkówka podrazniona i tylko czekam na @ i podchodzę do crio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
a gdzie robiłaś histeroskopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola jak beta dzisiaj? czy podchodziłaś w Polmedisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
I w którym dc robiłaś? I jak po owu to jak wykluczyć potencjalną ciąże przed? Powiem wam dziewczyny że moja kolezanka miała mega pecha. Podchodziła do in vitro i miała taką dziwną stymulację, że zaczynała pod koniec cyklu btw słyszałyście o tym? I brała zastrzyki, miał się pojawić okres i nie było i nie było i poszła na kontrolę a tam ciąża.......... tyle że nie do uratowania bo endometrium cienkie po zastrzykach i niestety :( co ona przeżywała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Dzis robilam betę jest 15mlU czyli jest przyrost oczywiscie roznica jest 10 h miedzy badaniami ale jest przyrost czyba...podchodzilam w polmedzie oczywiscie mam powtórzyć betę w poniedzialek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ja histero robiłam na w szpitalu w Lubinie. Był to mój 23 dc. I akurat tutaj nikt nie będzie miał pewności czy ciążą jest czy nie bo raczej nic by nie wykazało z USG. Przez 6 lat nie mogłam zajść w ciążę wiec raczej cud by się nie przydarzył tym razem. Choć jak widać po tym co piszesz wszystko może się zdarzyć :( Miałam histero w drugiej połowie cyklu i to w sumie celowo bo chciałam aby mi podrażnili śluzówkę przed crio bo wtedy szybciej się regeneruje i są większe szanse na zagnieżdżenie się zarodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wczoraj było 10 a dzisiaj 15 to mały przyrost chyba, że w innym labo robiłaś, wydaję mi się ciąża biochemiczna, ale może się mylę bo z tymi wynikami różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×