Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Ale większość z was dziewczyny bzdury pisze czy to wina polmedis ze jednym się udaje a drugim nie???? Każda z nas jest przecież inna. Mam wrażenie ze czytam wypowiedzi gimnazjalistów niestety. Płytkie myślenie . Zastanówcie się co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Ja uważam, że jak ma się udać to się uda gdziekolwiek. Wyraziłam swoje zdanie co do podejścia i traktowania pacjentek.Poza tym gościu miałam tylko jedno ivf, więc nie jest powiedziane,że nic z tego nie będzie, a gdzie indziej się uda. Każda z nas to inny organizm, same musimy zdecydować ,gdzie nam lepiej. Co do Invicty, to na ich stronie można zapisać się jako zainteresowana programem rządowym. Wysłali mi maila,że będą mnie powiadamiać dalej co i jak. Wtedy zdecyduję czy zostanę w Polmedisie czy pójdę tam , no i jakie terminy to przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Myślę że kłótnie nic tu nie dadzą. Każdy ma własne zdanie o klinikach i pewnie nie raz coś się zmieni w opinii zwłaszcza jak się którejś z Nas uda :) Jedne będą chwaliły Invi a inne Polmed. Ja decydując się na in vitro miałam dylemat którą klinikę wybrać. Najpierw miał być Polmedis ponieważ znajomej tam udało się za pierwszym razem a to podbudowało. Potem zaczęłam wertować opinie, oferty kliniki i wyszło że jednak wybrałam Invimed ze względu na metodę IMSI której Polmed nie ma. Pewnie gdyby ją miał to poszłabym do Polmedu. Czy żałuję decyzji po dwóch nieudanych podejściach? Nie. Bo nikt mi nie dawał 100% na to że się uda i nie mam żadnej pewności że w Polmedzie by się udało. Co do oddawania nasienia w WC to mam nadzieję że jednak to się zmieniło i jest specjalne pomieszczenie. W klinice zostawia się potężną kasę. Nie stać ich było/jest na dodatkowy pokoik?? Za parę dni podchodzę do Crio bo mam jednego sopelka. Ale nie nastawiam się że się uda więc zaczęłam działać i umawiam się na wizyty w sprawie refundacji. Niestety tam gdzie bym chciała pójść czyli do nOvum w Wawie na ten rok nie ma szansy aby się zakwalifikować a ja nie chcę tyle czekać. Tak wiec muszę załapać się gdzie indziej i po nieudanym pierwszym podejściu z rządowego od razu się przenieść do nOvum bo wtedy jest o wiele szybciej i łatwiej o miejsce. Co do regulaminu programu to niestety z tym MZ się nie popisało. Macie rację że 6 zapłodnionych komórek to kpina zwłaszcza że pewnie mają już dane ile tak naprawdę uzyskuje się zapłodnionych komórek i zarodków. Nie zdają sobie Ci ludzie sprawy co to znaczy stymulacja dla ciała kobiety ale przede wszystkim dla psychiki :( Każda porażka boli okropnie. Do tego nasza rezerwa zmniejsza się z każdą stymulacją. Na to nikt nie patrzył pisząc regulamin :( Psioszko podaj mi proszę jakieś namiary abym mogła napisać do Invicty aby otrzymywać te powiadomienia odnośnie . Byłabym wdzięczna ;) Pozdrawiam mohjio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch a odnośnie tego że transfer jest pod USG to czytałam wypowiedz Pani embriolog z nOvum że akurat to nie ma znaczenia akurat. Oczywiście pod warunkiem że lekarz jest naprawdę doświadczony. Czy tak jest w Polmedzie?? Osobiście dla mnie to był piękny i wzruszający widok jak widziałam na USG jak podają mi moje maleństwa :) mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Polmedis robi zapisy? Czytałam, że leki maja być refundowane od lipca coś juz wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko mój wpis dotyczył tego co był przedemna z Tobą akurat zgadzam się całkowicie. Twój tok myślenia jet na poziomie ze tak powiem Co do WC i oddawania nasienia wygląda to tak ze przed punkcją partner jest w pomieszczeniu obok Ciebie a nie w WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu nie robi zapisów ponieważ jeszcze nie mają podpisanej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wcześniej napisałam o tym, że Polmedis odstaje od reszty klinik. Uważam tak dlatego, że np. nie mają w swojej ofercie IMSI, FAMSI a mrożenie zarodków to jakaś kpina. Jeszcze dwa lata temu kiedy byliśmy ich pacjentami mrozili starą metodą, podczas gdy inne kliniki już od dawna stosowały tą nowoczesną szybkiego mrożenia, która daje o wiele lepsze szanse na przeżycie. Z tego co czytam tutaj dalej mało kto ma w ogóle zarodki do mrożenia. Wiem z własnego przykładu, że jednak mogę mieć blastocysty... Dr Polak jako lekarz jest naprawdę dobry, ale jego laboratorium jest kiepskie. Dobrze, że teraz każdy z nas ma prawo wyboru, najważniejsze żeby zakończyło się to sukcesem, nieważne gdzie! malinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Czytajac poprzednie wpisy dotyczace oddawania nasienia w wc troche sie usmialam bo nie ma to miejsca w Polmedisie! Jest osobny pokoj, klinika sie rozbudowala, jest czysto, personel przemily a wyniki takie same jak w invimedzie z tym ze tam personel koszmarny.Widac ze Polak kladzie na to nacisk.Osoby ktore pisza te bzdety o spartanskich warunkach byly tam ostatnio w latach kiedy klinika dopiero co zaczela dzialac bo ja od 3 lat sie tam lecze i widze same poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego, że możesz mieć zarodki pięciodniowe jak w ciąże nie zachodzisz to nie wina kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jeszcze dodam ze gdyby laboratorium bylo slabe i sprzet przestarzaly to nie bylo by mowy o refundacji w Polmedisie! Rzad by na to zlotowki nie wylozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka to do gościa wyżej napisałam masz rację nie wiem jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocko akurat co do personelu to się nie zgodzę że w Invi jest koszmarny. Nie wiem kto Ciebie tam tak zraził że tak piszesz ale ja podchodząc tam już dwa razy mam dobre wspomnienia co do pielęgniarek przy punkcjach, tansferach, pobieraniu krwi a Pani anestezjolog bardzo zabawna :) A to że lekarze są mało rozmowni to akurat jest najmniej ważne. Mają leczyć, dawać dobre wyniki a nie zaprzyjaźniać się z pacjentkami :) O dr Polaku słyszałam mało pochlebne rzeczy ale nie znam go wiec ocenię dopiero jak będę u niego na wizycie ;) mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie ze jedna z piszących osób talię bzdury to heliotrop wredny. Co do oddawania nasienia w WC totalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi się to dziwne wydaje ktoś tu kręci. Espaniolka jak betka byłaś już na trzeciej weryfikacji? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Dziewczyny, nie ma co się licytować. Ważne,żeby się udało. Ja mam wizytę 16go, w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka daj znać jak na wizycie jak z tym programem rządowym co trzeba mieć i jak terminy wyznaczają. Troszkę mnie zdołowały dziewczyny tymi opiniami o klinice i refundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak to jest z tym rządowym zawsze hodują do 5 doby zarodki czy w 3 podają jak mało zarodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Pisalam juz wczesniej ze czulam sie jak swinka skarbonka w invimedzie.Polak tez do rozmownych nie nalezy bo nie o to tu chodzi.Podejscie do pacjenta sie liczy.Ja jestem teraz w Invimedzie bo sie odezwali wczesniej niz inne kliniki ale wolalabym byc w Polmedisie.ale lliczy sie efekt koncowy, ktory u mnie juz za pare tygodni.W poniedzialek zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja podchodziłam z rządowego i miałam podane zarodki w 3 dobie i się udało za pierwszym razem tak że to nie jest prawda że muszą czekać do 5 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 2012 roku mąż oddawał nasienie w wc, przecież tego nie zmyślił. Wybacz ale ten pokoik o którym piszesz to właśnie ten pseudo gabinet zabiegowy w którym po punkcji leżałam, on jest przechodni ( i dlatego kazano mu iść do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Bylam na trzeciej becie i za 2 tygodnie usg serduszkowe!!!to co piszecie ma temat klinik to jakas masakra !!! Nam sie udalo i to pierwszy transfer!!! Wszystko zależy od różnych czynników !!! A w szczególności od zarodków i to z jaka nieplodnoscia sie borykacie! A co do oddawania nasienia to jest specjalny pokoj!! Pozdrawiam ...cielawe czy bliźniaki;);)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, a jaka betka trzecia:) ostatnio na forum mamy bliźniaki cały czas:) Dziewczyny ważne, że by się udało obojętnie gdzie spory nie potrzebne. to dobrze, że na rządowym podają, też w trzeciej dobie, fajnie, że napisałaś Gość bo już spory wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola święte słowa wszystko zależy od organizmu kobiety a nie od kliniki Jeszcze raz gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Hcg 400 mlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Espaniola a przypomnij czy to byl transfer z mrozakow? Ktory to juz tydzien po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Espaniola, sorki znalazlam twoj post na poprzednich stronach i juz wiem.A napisz mi jak sklasyfikowali twoje zarodki jak sie podzielily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Byly klasy 8 a i 6 a podane w trzeciej dobie...:) podobno ladne tzn dobre:/ cokolwiek to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który to dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×