Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
psioszka daj znać jak dzisiaj po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać, trochę się denerwuję czy już nas wpiszą na tą magiczną listę czy jak to będzie?! Postaram się naskrobać coś wieczorem, bo wizyta dopiero na 19:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psioszka na liste cie wpisac nie mogą bo po pierwsze nie podpisali jeszcze umowy z mz a po drugie wy musielibyscie miec porobione wszystkie badania i wtedy jest kwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz, że tak nawet jak mają nasze wyniki w komputerze?a ty robiłaś jakieś badania?jakie trzeba? na stronie jest już informacja, że są zapisy to chyba podpisali już jak rejestrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka daj znać ile wizyta i czy kolejne z wynikami są jeszcze płatne i jaki okres oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zapisy to oni sobie prowadzić mogą dla siebie :) ważna jest kwalifikacja i podpisanie przez was dokumentów o dofinansowanie a to możliwe jest dopiero kiedy spełni się wszystkie kryteria. A badania nie są ważne bezterminowo... hormony bodajze 3 m-ce więc jak ich nie masz to będziesz wpisana u dr do zeszytu chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dowiemy sie wszystkiego po wizycie, ale na pewno fsh, amh, badanie nasienie trzeba zrobić i hormony inne. Czytałam, że liczy się data zgłoszenia się u realizatora, a nie kwalifikacyjna jeśli chodzi później o kolejność par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak samo zgłoszenie się może byc podstawą do wpisania na listę?? to nawet nie logiczne bo taka para moze się rozmyśleć a miejsce bedzie blokowala innym... jakby tak było w polmedisie to mz zaraz to skontroluje :) nie ma takiej opcji :) trzeba mieć podpisaną umowę z realizatorem to jest gwarancja że jesteśmy zakwalifikowani do programu :) ale oczywiscie czekamy na relacje z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oczywiście po kwalifikacji i podpisaniu umowy, ale klinika będzie brała pod uwagę później kolejność zgłoszeń par, a na wizycie wstępnej para już będzie wiedziała czy kwalifikuję się, tylko wiadomo dodatkowe badania trzeba zrobić i oczywiście podpisać trzeba regulamin i oświadczenie na wizycie kwalifikującej. Z tego co sie orientuje robi tak klinika Bocian, ale jak polmedis i Invimed to nie wiem. Jak dziewczyny w Invimed to wygląda orientujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to po co jest w takim razie wizyta wstępna, żeby kliniki zarobiły sobie bo ja tego nie rozumiem.Czyli dziewczyny wychodzi na to, że pierwsza to tylko dzień dobry i do widzenia to dlaczego karzą dowód przynosić, a Invimed już wypełniać regulamin i oświadzczenie przed pierwszą wizytą i podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monch120
Witajcie. Jak ja podchodziłam pierwszy raz na NFZ w Invimedzie, to miałam wszystkie ważne wyniki ze sobą podchodziłam wtedy 4 raz więc wiedziałam jakie badania mi są potrzebne. Miałam ze sobą całą dokumentację leczenia (bo trzeba udowodnić, że się leczyłyśmy wcześniej na bezpłodność) i to wcale nie były wypisy z klinik z IUI czy z IVF tylko takie wcześniejsze jak operacje jajnika itp. Na pierwszej wizycie doktor dał mi papiery do wypełnienia i umówił się na 6 dc i rozpoczęłam stymulację, wtedy też dałam mu umowę podpisaną i już. Za drugim razem było tak samo, tylko, że już nie robiłam żadnych wyników. Od razu rozpoczęłam stymulację i znów dostałam papiery do podpisania i to wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch czyli nie jest tak źle:) Jak się czujesz? chodzisz do Invimed czy masz już swojego lekarza prowadzącego ciąże, który to tydzień i na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka a masz juz jakies dzieci? Pytam bo jestesmy w takim samym wieku, tylko ze ja mam juz 15latke a od roku walcze o drugie bez powodzenia.. i jak to stwierdzil dr S pesel pani mie pomaga.. tylko ze ja poki co iui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość oj nie pisz tak o peselu moja znajoma z pracy pierwsze dziecko bez problemu miała wtedy 26-27, potem nic starali się długo i co 37 lat w ciąży :) bez lekarzy i klinik niepłodności. Ja wychodzę z takiego założenia jak masz mieć jedno dziecko to będzie jedno, a jak drugie to będzie drugie:) takie przeznaczenie nasze. Z kolei córka mojej znajomej 3 razy IVF brak ciąży , adopcja synka,zaraz po adopcji ciąża- córka, a później wpadka kolejna szybko - córka, także wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie czuje na 25, a pesel wypomnial mi lekarz.. pociszylas mnie z ta Twoja znajoma. Licze ze tez tak bedzie u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie dobrze, a czemu tak późno zdecydowałaś się na drugie dziecko jeśli mogę spytać oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 12 lat porwala mnie korporacja.. zawsze byla jakas wymowka. Zorientowalam sie ze za chwile bedzie za pozno. Wiec przystapilismy do dziela, ale bez skutku.. ale walcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz człowiek czasem pędzi do przodu bo pieniądze i żeby dziecko miało wszystko i po jakimś czasie człowiek się budzi i dzieci potrafią wypomnieć, że chcą rodzeństwo, a one najbardziej okrutne potrafią być w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosciu, nie nie mam dzieci.Probujemy od 5 lat. Dziewczyny wspomozcie rada. Znajoma znajomej jest pielegniarka i wykonala mi dzisiaj zastrzyk z Diphereliny.Lekarz kazal zrobic zastrzyk bez 4 kresek.Tylko... no wlasnie pani zle zrozumiala.Pobrala plyn do rozrobienia proszku i "spuscila" ze strzykawy te 4 krechy przed rozrobieniem z proszkiem.Potem w tej reszcie rozrobila ten proszek i spuscila 4 krechy i podala zastrzyk.Powiedzcie czy to ma duze znaczenie ze proszek byl rozrobiony w miejszej ilosci wody tj rozpuszczalnika? Kurde nie pomyslalm ze baba taka tepa! Pielegniarka, a ja sie za pozno zorientowalam i mam tezaz meeega dola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Pomocy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kasia ty jestes pielegniarka, napisz mi czy to ma znaczenie? Zadzwonie jutro do kliniki ale jak ja przez noc wytrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka na moje oko jest ok. Nie ma znaczenia ilość rozpuszczalnika. chodzi głównie o dawkę leku. Na twoim miejscu nie denerwowałaby się. Myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
A myslisz ze stezenie leku bylo odpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka, nie jestem pielęgniarką, ale jest OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem pielegniarka ale tak mi sie wydaje ze jak rozpuscimy lek w mniejszej ilosci rozpuszczalnika to albo nic sie nie zmieni albo befzie mocniej stezony.. ale to tylko takie gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Więc zdaję relację. Dostaliśmy papiery z refundacji, dr wstępnie Cię rejestruje, mówi z jakiego punktu można startować do rządówki. Podpisujesz papiery. Robisz wszystkie badania, chyba, że już je posiadasz i są ważne i na następnej wizycie już kwalifikacja i termin startu. Koszt wizyty po nowych cenach 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki kobitki, troche mi juz cisnienie zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psioszka u kogo byłaś, ze tyle za wizytę ,co trzeba zrobić z badań?miałaś badanie usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłaś badania u nich czy trzeba na własną rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie u nich robiłaś potrzebne badania czy dostałaś skierowanie czy zakwalifikowali cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×