Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Witam :) Ja jestem po wizycie przed Crio. Moje endo w 12 dc wynosi 10,4 i w piętek zabieram mojego sopelka :) Psioszko a pytałaś się co z lekami do refundacji? Będą za darmo? Od czego to zależy?? Pozdrawiam mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam artykuł w maju, że od lipca miały być refundowane, ale już nie wiem, ale chyba nie za darmo tylko mniejsze kwoty będą jakoś tak zrozumiałam. Ktoś tam pisał, że w lipcu będzie wiadomo. Mniejsze szanse w rządowym bo tylko 6 komórek czyli równa się mniej zarodków zwłaszcza jak problemem jest nasienie to nie wiadomo czy sie zapłodnią i podzielą dlatego lepsza większa ilość. Jeden zarodek podają do 35 lat. Np z metody imsimi sie nie skorzysta w rządowym, a to najlepsza metoda przy złej budowie plemników:( także loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by było aby choć częściowo dofinansowali i leki. Wiem że szału w Rządowym nie ma. Ale po dwóch podejściach komercyjnych oszczędności mocno się uszczupliły więc pora skorzystać z programy Rządowego. Ja miałam dwa razy IMSI właśnie ze względu na słabe nasienie [ruch, morfologia]. I dwa razy podawane po dwa zarodki. W programie podaliby mi tylko jeden :/ Najgorsze rozwiązanie jest jednak z ilością zapładnianych komórek. Przecież z tych 6 żadna albo góra dwie mogą się zapłodnić :/ A gdzie jakieś rodzeństwo?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Ja też uważam,że dobrze ,że chociaż człowiek może z rządówki skorzystać i jeszcze w "swojej" klinice, gdzie zna ludzi i wszystko. Jakby na to nie patrzeć to oszczędność. A czy uda się to już na to wpływu nie mamy, czy tu czy tam, ważne,żeby cel był osiągnięty. Mohijto leki z tego co wiem to w nowym roku dopiero,ale ile w tym prawdy i czy w ogóle, to się przekonamy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest jeden plus. Zawsze można wrócić po rodzeństwo bo nawet przy pierwszym udanym podejściu nadal przysługuje kolejne podejście nawet po kilku latach :) Psioszko a u Ciebie jak było z lekami, tzn kosztami? Mi przy pierwszym podejściu poszło 2 tyś ale w drugim już prawie 4 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mochito faktycznie o tym nie pomyślałam, że jak się uda to można wrócić po rodzeństwo:) a czemu za drugim wyszło ci 4tys taka różnica duża. Czyli imsmi to też gwarancji nie daje:( a niby tak chwaliły dziewczyny tą metodę. Dziewczyny, ale kto wie czy się nie załapiemy na leki bo przecież nie wiadomo kiedy będziemy mieć termin podejścia raczej wątpię, żebym miała w tym roku jak takie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszła taka różnica ponieważ miałam inne leki. W pierwszej brałam Fostiom a w drugiej Progreveris czy jakoś tak. Cena tego drugiego o wiele wyższa a i dawki miałam końskie :/ Też byłam pewna że IMSI jest pewniejsze..jak widać nie w moim przypadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę Ci, żeby mrozaczek się przyjął może on będzie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohjito a ty się na rządowy załapiesz? oj nie wydaje mi się, zobacz dokładnie ale tam jest przy niepłodności męskiej wskazanie tylko ilość plemników. Jak ilość u was dobra to nie masz szans na rządowe, no chyba że udowodnicie rok lub dwa lata starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Mohijto nam sporo wyszło ponad 5 tys, bo ja słabo na leki reagowałam i duże dawki musiałam dostawać, więc podejrzewam ,że tym razem będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ma sie nie załapać dwa razy podchodziła i mąż ma złe wyniki nasienia jak pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jest wymienione przy niepłodnosci męskiej tylko koncentracja nasienia, nie ma mowy o morfologi i ruchliwości a to jest problem męża mohjito. chyba że udokumentują starania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Jesteśmy po usg jest jeden pęcherzyk 4 mm.jestesmy najszczęśliwszy na świecie;)życzymy szczescia i upartosci bo sie udaje !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
espaniola Gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espaniola gratki a serduszka nie było czy za wcześnie? Mohjito dowiedz się bo ja mam podobną sytuację tzn problem męża nie ilość a morfologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja podchodziłam z rządowego i miałam IMSI tak że jest taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Za wcześnie bo to dopiero 5 tydz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dopłacałaś coś do imsimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do osób które braly lek acard po punkcji....czy jak sie zajdzie w ciaze to tez bierzecie go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bierze się przez jakiś czas na rozrzedzenie krwi czasem kobietą daje się zastrzyki w ciąży o podobnym działaniu zapomniałam nazwę to bezpieczne i jakoś działa na macicę.Pewnie bierze sie tak do 13 tygodnia ciąży, jeśli się nie myle.Zapytaj lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kobitki, jestem juz w polowie przygotowan.Boje sie z kazdym dniem ze nie bedzie komorek, zarodkow ze sie nie uda po raz piaty ze spac nie idzie.Hormony mi tak szaleja ze sama ze soba ledwo wytrzymuje.Naryczalam sie dzisiaj bez sensu jeszcze @ nadszedl.Masakra jakas w glowie! Espaniola super ze ty juz po wszystkim szczesliwie Kasia dawno sie nieodzywala? Psioszka a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Wrocka a to Ciebie stymuluja ? Ja Ci powiem tak ja do invitra podchodzilam starsznie na luzie...wylaczylam sobie system nerwowy ...postanowilam ze nerwy mi nic nie dadzą....wiem ze to sie tak mówi ale ja myślę ze dlatego sie udalo...teraz mam chyba wiecej nerwów bo niby sie udalo a tu czlowiek sobie znów jakieś zmartwienie sobie znajdzie...nie myśl negatywnie po prostu o tym nie myśl,będzie co będzie ! Robisz wszystko co w Twojej mocy a nerwy Co niepomoga:) to boli i w ogóle wiem ...ale Glowa do góry !!! Nikt niepowie nam ze będzie dobrze ze sie uda ,ale mozna pomyslec sobie ze zrobilas wszystko co w Twoje mocy !; jak narazie walczysz i walcz do końca !!! Kiedyś Pani psycholog powiedziala nam ze bezpłodność to taki ból jak przy stracie bliskiej osoby ...faktycznie potworny bol !!!! I na niego nie ma lekarstwa !!!pojawiają sie pytania dlaczego ja itp...ale nie można tak myśleć:( walczyc trza i wyluzować ....staraj sie robić pozytywne rzeczy ...ja chodziłam na rolki na basen na masaże...rob cos i sie wyluzuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy po stymulacji lub w trakcie zaczęły wam strasznie włosy wypadać bo mi lecą na potęgę. Jestem po nieudanej próbie od miesiąca a włosy lecą cały czas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie po stymulacji to z nerkozy lub z nerwów! Mi tez wypadaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mi raczej nie wypadały, przynajmniej tak nie zauważyłam, ale przytyłam. Wrocka właśnie Espaniola ma rację pójdź sobie na masaż to pomaga na nerwy, nawet może pomóc przy ivf. Ja np już po transferze poszłam sobie do fryzjera, a to na zakupy jakieś ciuchy, chodziłam do pracy jakoś zleciało i oczywiście się udało, traktowałam się normalnie nie przesadzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mi wlosy leca garsciami jak tylko zaczne brac hormony wiec to chyba zalezy jak organizm zareaguje I jakiie dawki. Chyba faktycznie pojde na masaz :) Dopoki niie zaczne brac prygonovy to bede tak miala, przynajmniej tak bylo ostatnio.Oby do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) Ja juz wysiaduje maluszka :-). W piatek mialam transfer, maluch ladnie sie rozmrozil i teraz tylko musi sie ladnie umeblowac :-) Co do zalapania sie na refundacje to po prostu przedstawie dokumenty ze leczylam sie dlugo. Bo wiem ze ze wzgledu na nasienie to sie nie zalapie bo ilosc plemnikow jest bardzo dobra. Jak dla mnie to jest chore bo jesli ****** morfologia sa takie kiepskie to jakim cudem ma sie udac naturalnie? Glupie te ich przepisy :-( A zreszta poki co nie mysle o tym bo jeszcze przez co najmniej 10 dni bede w ciazy przeciez :-D Pozdrawiam Mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito kciukasy za twojego sopelka! Wypoczywaj.A powiedzieli jak sie podzielil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytałam o włosy bo ja już pod koniec kwietnia miałam transfer a włosy lecą i lecą Le dzięki dziewczyny za odpowiedź widocznie mam taką tendencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z tymi włosami może tak być ładujemy w siebie hormony więcej niż w normalnym cyklu kobieta wydziela, a narkoza, też robi swoje:( ale to minie i odrosną:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×