Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
to ile dzisiaj zapłaciłaś jak piszesz o badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Od maja była podwyżka - u dr. Polaka wizyta 120zł, a u innych 100zł. Nie miałam usg. Wizyta była papierkowa, w celu zarejestrowania do programu. Skierowania nie dostajesz, bo nie mają podpisanej umowy z NFZ. Dostałam listę badań, hormony, AMH- bo miałam stare i w moim przypadku kariotypy, bo poroniłam raz. Teraz muszę iść do rodzinnego,może wystawi skierowanie na kariotypy,bo one z 1000zł kosztują. I jak już będę miała wszystkie badania to przyjść i wtedy jest już kwalifikacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kariotyp we wrocławiu 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my robimy kariotyp 2x to 700 do tego cftr 525 zł i azf 525zł wiec to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zapisana jesteś rozumiem chodzi mi o kolejność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie badania trzeba zrobić tylko hormony? czy przeciwciała to co przed Ivf czy to przed samym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Z tymi badaniami to chyba tak jest,że indywidualnie dr dobiera, co komu potrzeba do kwalifikacji , co komu brakuje itd. My mamy takie. Gdzie robicie te kariotypy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja placilam u Siejkowskiego za wizyte 150 zl a za monitoring 80 zl.. a nie 100 zl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Wiem,że pierwsza wizyta kosztuje 150zł. Zresztą cennik jest na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pierwsza wizyta 150 teraz pewnie drożej jak 100 za wizytę z trakcie leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rex na robotniczej kariotyp 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka masz racje te badania to dobierają,ale hormony to podstawa bo wszystko się zmienia u kobiety z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie mi kariotypy to badania genetyczne bo miałam robione w poradni genetycznej, ale nie wiem czy to było badane, a nie mam teraz dokumentów przy sobie.Ja czekałam długo na wizytę w poradni, także jak zależy wam na czasie to prywatnie zróbcie bo to 3msc zeszło z tą poradnią genetyczną, głupie trzy wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we wro termin do poradni genetycznej dali nam na czerwiec ale 2015 roku !!!! masakra jakas\ w innych miastach na koniec listopada i grudzien a potem czekaj na badania stwierdzilismy ze za wszystko 1750 zł i robimy prywatnie w rexie bez wizyty w poradni bo w sumie po co i potem inne badania i do doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kariotyp to jedno z badan genetycznych , my musimy dodatkowo jeszcze inne robic tzn mąż musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff to przynajmniej genetyczne mam z głowy, same badania dużo kosztują, żeby przystąpić, a czy amh można robić w każdym dniu cyklu ile się czeka? Jaki koszt we Wrocławiu na Powstańców czy innych placówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mąż badanie nasienia ogólne musi robić? nie wiem jak w tym rządowym bo normalnie raz czy dwa wystarczało i nie kazali robić ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie masakra z poradnią genetyczną może na fudusz kierują teraz wszystkich i takie terminy bo wcześniej nie było tak źle czekało się z 3 msc góra na wizyte i w trakcie badań, też długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Jak my przystępowaliśmy do rządowego to musielismy badania genetyczne zrobić koniecznie koszt z tymi azf itp to okolo 2 tys do czekac trzeba bylo miesiąc, do tego amh koszt chyba okolo 200 zl oczekiwanie tydzien...i fsh...pozniej klinika kieruje na badania na hiv zoltkaczka itp....ale to juz za te badania placi rzad ale tez sie czeka z tydzień.. Później ogolne badania czyli morfologia itp później stymulacja koszt wyniósł nas na krótkim protokole okolo 3 tys ...radze wam dziewczyny dopytajcie lekarza czy będą hodować do piątej doby ?!! I co z nadmiarem komórek sie stanie ! a tak poza tym to jutro mam pierwsze usg jak zobacze kropeczke to oszaleje ze szczescia!!:)pozdrawianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espaniola a ty z rządówki? to gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
W Opolu bylam i zrezygnowaliśmy bo skutecznosc byla do d**y za przeproszeniem .przystapilismy prywatnie w polmedisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badanie nasienia juz zrobil ale my jeszcze nie do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola będą kropeczki z serduchami:) ale to każdy musi robić genetyczne bo to straszne koszta, a jak na fundusz długi okres masakra, chyba zależy jaki powód bezpłodności. Espaniola a u Was co było problemem nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to AZF to każdy ma robić bo nie wiem czy to było jak miałam genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azf to faceci jak sie jest bezpłodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edpaniolaola
U nas byl problem z nasieniem dlatego te azf i ctrf czy cos takiego...chyba niekazdy musi robic nam powiedziano ze jak chcemy mieć chore dzieci to nie musimy robić...;/ niepamiem czy rzad wymaga kariotypow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci lekarz nie powiedzial jakie konkretnie badania genetyczne? nam polak powiedział co i jak i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a polak powiedział że to rządowe to mniejsza skuteczność??? tak bynajmniej ma napisane na swojej stronie :) ciekawe jak to teraz odkręci? niby takie złe a się pcha bo kasę (pacjentki) czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
No bo są mniejsze szanse juz pisalam wcześniej na ten temat...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak nie ma co dokręcać. na stronie ma napisaną prawdę. jest mniej skuteczne. a chodzi o obwarowania proceduralne. pcha się. jakoś tak napastliwie napisane. nie pcha się tylko wychodzi na przeciw potrzebom pacjentów. a że bierze za to pieniądze, no qrde trudno żeby za damo pracował. nie wiem o co chodzi z cenami wizyt. ja cały czas płacę 80 pln. do 120 wzrósł koszt wizyty tylko u dr Polaka właśnie, u pozostałych lekarzy nic się nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×