Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wystraszona31
przepraszam,ze pytam ale jaka narkoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do punkcji jajników ! Do zabiegu in vitro! Wtedy poddają cię narkozie chyba ze chcesz na żywca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację mohjito to bez sensu takie kryteria :( co po ilości jak morfologia słaba :( Ale znam parę co właśnie mieli taki problem i naturalnie zaszli :) więc szansa jest. A ty teraz szłaś prywatnie? a nie mogłaś od razu do rządowego podejść? No i czekamy na dobre wieści :) coś czuję że tym razem Ci się uda, zobaczymy czy umiem przepowiadać przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Cześć dziewczyny, nie pisałam ,bo byłam z moim M za granicą na długim weekendzie. U mnie bz, czekam na @ i będę robić wtedy badania potrzebne do rządówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy z Wrocławia, ja też tu mieszkam, dlatego zapraszam was na mojego bloga www.matkotymoja.com, zamieszczam tam ciekawe dla wrocławianek ale i nie tylko rzeczy, polubcie mnie też na facebooku, dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy któraś już z Was zaczyna stymulację do rządowego ivf w Polmedise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Dziewczyny czy kariotypy muszę robić w konkretnym dniu cyklu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko miałam zarodek 4AB więc to jeden z lepszych...Ładnie się rozmroził i tylko tyle wiem :) gościu - Tak dwa razy podchodziłam prywatnie. Przede wszystkim nie wiedziałam że będę mogła podejść z MZ właśnie przez dobrą ilość plemników. Do tego nie chciałam czekać w takiej długiej kolejce w Invi a że mieliśmy oszczędności to poszliśmy komercyjnie. Dopiero niedawno dowiedziałam się że aby podejść do MZ wystarczy udokumentować 6 cykli ze stymulacją. Jak się teraz nie uda to pewnie i tak będę chciała kilka miesięcy odpocząć. Dojść do siebie po dwóch stymulacjach. No chyba że kolejki będą mniejsze :P Póki co wysiaduję malucha a planowana wizyta w sprawie ref i tak dopiero w sierpniu ;) psioszko kariotyp i AMH w objętnie którym dniu cyklu się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohito proszę powiedz mi ile wizyt jest przewidzianych przed transferem mrozaczka. Pytam bo ja w lipcu podchodzę no i w pracy znów będę musiała z wolnym pokombinować. I jakie koszta wychodzą przy mrozaczku ? Leki itd. Z góry dzięki i no i powodzenia oczywiście życzę! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w sumie dwie wizyty. Pierwsza jeszcze w cyklu poprzedzającym aby dostać receptę na leki a potem już kolejną miałam w 12 dc a 16 dc już Crio. Pewnie koszt leków zależy od tego na jakim cyklu się idzie. Ja szłam na sztucznym więc brałam estrofem, acard. Potem doszedł dupek, lutka, medrol :) Koszt criotransferu to 1500 tyś. Część leków miałam więc kupowałam tylko estrofem i lutkę czyli jakieś 150 góra 200 zł wyjdzie za leki :) A no i dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki mohito jak 2 wizyty to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo myślałam że wizyty będę co 2 lub 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Ale to pewnie zalezy od kliniki :-) ja podchodzilam w Invimedzie a nie Poledisie :-) Mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, kurcze mam nadzieje ze sie uda! Kiedy masz zrobic bete? Pewnie kolo poniedzialku? Ja jeszcze okolo 2 tyg na prygonovej I zobaczymy co u mnie wyjdzie.Juz sie nie moge doczekac. Jakie leki bierzesz oprocz Acardu I Luteiny? Ja mialam po dopochwowej uczulenie strzaszne I musze sie spytac czy czasem nie ma odpowiednika w zastrzykach bo juz wolalabym sie kluc niz drugi raz to przechodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko mam betować dopiero 2 lipca :) Nie wiem jak ja tyle wytrzymam :P Bardzo pragnę aby się udało ale też z drugiej strony po drugiej porażce zaczęłam wątpić czy mi się kiedyś uda :/ prócz lutki i acardu biorę estrofem bo jestem na cyklu sztucznym, duphaston i medrol na zagnieżdżenie zarodka ;) ja na szczęście nie mam problemu ze swędzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka a podjęzykową próbowałaś? ponoć gorzka ale to jest wymiennik tej dowcipnej :) kłujki chyba odpadają bo to mega dawki w przypadku ratowania ciąży się daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mochito a co to jest ten medrol i asforen bo ja pamiętam brałam progynowe, acard i lutkę, a ty jeszcze duhaston bierzesz czy jak to się piszę jak to też jest progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Medrol stosowny jest w Invimedzie na zagnieżdżenie się zarodka. Estrofem mam przy krio i to jest chyba estradil jak dobrze pamiętam. Lutkę mam dowcipnie a duphaston też bierze się dodatkowo a dlaczego to już nie wnikałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Dziewczyny mam nazwiska trzech lekarzy z Invicty z Wroclawia. Znacie moze tych lekarzy? Dr Karolina Waleskiewicz Dr Slawomira Gruszczynska Dr Jaroslaw Jakubow Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, ja przy krio stosowalam tylko lutke, acard i prygonove i te leki co ty bierzesz sa mi zupelnie nieznane? Teraz podchodze na sztucznym do transferu swiezego zarodka bo stymuluja dawczynie w tym samym czasie co mnie.moze sie tez okazac ze nie bedzie komorek albo zarodkow wiec duzo ryzykujemy.Piszesz ze po 2 razach juz nie wierzysz ze sie uda.musi sie udac! ja mam nr 5 teraz! I jestem przerazona! Tyle znakow zapytania przedemna.A jakie mialas endo? Ja przy krio w grudniu mialam niespelna 9 a zarodki 2 rozmrozone i podzielone 8 AA i sie nie udalo.chyba cos bylo nie tak z moim endo.Ja nie biore pod uwage porazki bo nie mam planu co dalej chyba sie juz zupelnie zalamie. Luteine podjezykowa nie probowalam jeszcze, podejrzewam ze jest ochydna.kiedys czytalam ze sa zastrzyki progesteronu ale dla kobiet ktore maja zagrozona ciaze jak gosc napisal>Moze moglabym je stosowac? Nie wiem, dowiem sie po fakcie.W piatek mam wizyte z badaniami i mam tylko nadzieje ze po moim nieszczesnym poniedzialkowym zastrzyku bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mochito to pewnie nowa ekipa bo klinika dopiero otwarta, ja ich nie znam:( już wole Polmedis, ale może dziewczyny ich znają, może prywatnie leczyli niepłodność. Wiesz gdzie ta klinika jest otwarta bo nie chce mi się szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko inne leki bo inna klinika ;) duphaston to też progesteron tylko że syntetyczny i podaje się go razem z luteiną. Medrol bierze się przed samym transferem aż do któregoś tam miesiąca ciąży. A estrofem widocznie w Invi stosują do crio a w Poledisie jakieś inne, to samo tyczy sie leku na zagnieżdżenie się zarodka :) U Polmedzie podają zastrzyk HCG a w Invi nie ma czegoś takiego :) A co do nowej kliniki to wiem że skład nowy ale lekarze niektórym pewnie znani i stąd moje pytanie ;) Z tego co wiem klinika jest na Grabiszyńskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola jak wizyta serduszkowa? Monch jak maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luminositi co u Ciebie nic nie piszesz jak się czujesz jak maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ile kosztuję amh na Powstańców Śląśkich, a ile w Diagnostyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Wrocko a co do mojego endo to w dniu transferu nie pytalam bo mi z glowy wypadlo. Ale na 12 dc mialam 10,4 wiec do 16 dc na oewno podroslo do 12.5 bo tak mam zazwyczaj :-) Mam nadzieje ze tym razem Ci sie powiedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Wrocko a co do mojego endo to w dniu transferu nie pytalam bo mi z glowy wypadlo. Ale na 12 dc mialam 10,4 wiec do 16 dc na oewno podroslo do 12.5 bo tak mam zazwyczaj :-) Mam nadzieje ze tym razem Ci sie powiedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Uuuu to u mnie slabo z tym endo bylo chyba.Moze tu lezala przyczyna tylko dlaczego lekarz pozwolil na transfer przy takim endo? Sama nie wiem jaka jest minimalna grubosc, chyba 8 a przerost endo to chyba po 15mm? U Ciebie wyglada to super.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Wrocko a co do mojego endo to w dniu transferu nie pytalam bo mi z glowy wypadlo. Ale na 12 dc mialam 10,4 wiec do 16 dc na oewno podroslo do 12.5 bo tak mam zazwyczaj :-) Mam nadzieje ze tym razem Ci sie powiedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×