Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
eee na pewno nie ejstem studnia bez dna, ale dziekuje chodzi o to, ze ja nie przegapiłam od 87 roku zadnego programu z Michaelem żadnego poza tym sluchalam Marka Niedźwieckiego i do niego dzwonila Alina dragan i ciagle cos o Michaelu było na przykład mArek zastanawial sie , kto spiewał wlasnie na in the closet, bo to byla tajemnica obstawial poule abdul, ktora miała powazny romans z jego bratem i wspolpracowała przy choreografii do teledysków the jacksons, jednego nie pamietam jaki ciekawe, czy wy znacie te nazwiska, bo jestescie mlode np Niedźwiecki, czy Poula Abdul moze nacie ja z idola amerykanskiego... ktos napisał, ze sucha jackson 5- ja tez- wlasciwie to sluchalam i przed smiercia i po... jak sie zacznie, trudno przestac... a poza tym przeczytalam kilka ksiazek wiadomo, moze nie ma tam w 100 procentach prawdy, ale zawsze jakies fakty moga sie nalozyc, szczególnie takie mniej kontrowersyjne... zaraz napisze jeszcze o tym homoseksu...o rany zamotałam sie w słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placebo ma jedna swietna nutke.. tylko niepamietam tytułu ale taka romantyczna :) ja wam powiem ze slucham kompletnie roznych klimatow od MJ.. Benny Benassi, Armin.. Green Day lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Rama przeczytałam twój link... Możesz podać linka gdzie mozna zobaczyć ten filmik ciałem Michaela przewozonym helikopterem, na którym to ciało w pewnym momencie wstaje, czy obraca sie na bok...samam juz nie wiem bo sa różne wersje... chciałabym to zobaczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co.. niemal wszystkie pisoenki wydaja mi sie teraz cienkie od kad zaczelam zglebiactworczosc MJ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama Rama.
ten tekst napisała nasza koleżanka Abraja.ktoś go skopiował i wkleił na tamto forum http://www.youtube.com/watch?v=fwjo6bAMF54 niektórzy widzą za nim osobę podnoszącą jego ciało...ale trochę to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego filmiku jest podkad z you are not alone.. to jest psychiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a zatem- tylko, ze ja juz pisałam o tym, jesli ktos czytal, to przepraszam orientacja Michaela zawsze byla przedmotem zainteresowania i zagadka, rowniez dla jego najblizszych a co dopiero dla ludzi, ktorzy go nie znali, znaczy co my mozemy wiedziec i tak- na dzien dzisiejszy jeszcze tego nie rozpracowałam- hehe w 80-tych latach pisano o nim, ze jest aseksualny itd- to, co wy dzis piszecie- słodki i niewinny mi, jako dziecku bardzo sie to podobalo- byłam egoistka jesli ja go nie mogłam miec- znaczy dziecku, no juz poźniej mialąm lat nascie to zadna niech go nie ma no, głupota fanki potem wyszły oskarzenia o pedofile, jak wiecie Michael spotykal sie w 80-tych min z tatum o'neal czy brooke shields i z mniej znanymi jeszcze jako nastolatek ale wszystkie mowia, ze do niczego nigdy nie doszło kiedy ona brały go do pokoju, ten wyjmował pismo swiete, był wystraszony w ksiazce, ktora kupialm wiele lat temu jest napisane, ze najprawdopodobniej był gayem ze ktos tam przyszedl zrobic z nim wywiad a on bawil sie an dywanie z młodym mezczyzna, zreszta sam takim był- przepraszam- tak jest w tej ksiazce, tylko odpowiadam nawet jest cytat matki kathrine- ktora mówi- on jest pieprzonym pedalem---- wiadomo- to nalezałoby ukrywac, bo odwrócilyby sie od niego rozkochane w nim kobiety na pytania o to michael zawsze zaprzeczał teraz wyszla własnie ta ksiazka- harperlina, czy jakos tak- i tam wiecie co pisze, ze mial kochanków, i ze jego pracownicy sa przekonani, ze byl gayem ale z kolei doczytałam, ze ten autor miesza fikcje z faktami i ze to jest ta fikcja z drugiej strony, to on wyjawil te choroby Michaela i to on w grudniu ogłosił- MJ ma przed soba 6 miesiecy zycia i tak sie stało... i jeszcze jest lisa marie presley zakochala sie w nim i rozwiodla sie po malzenstwie niepochlebnie sie o nim wypowiadala- sugerowała, ze to małzenstwo było dziwne i no- insane... ale tez dotarlam do innej ksiazki, napisanej przez jego kolega i on a mu mówi ze Michael był bardzo goracy w łózku i pasjonujacy ze sypiali ze soba czesto potem malzenstwo stawało sie dziwne bo on mial makijaz w lozku, rano nie pozwalal jej na siebie patrzec biegł do lazienki, poduszka brudna a on robil drugi makijaz wracal i znów sie kochali...hm zapytał ja- myslalem, ze po kilku tygodniach bedziemy spodziewc sie dziecka ona zdała sobie sprawe, ze on sypia z nia bo chce dziecko- i powiedziała, ze ona tak nie che a on na to- jak ty nie chcesz mi urodzic, to debbie mi urodzi i to byl koniec wiec jak widzicie nie jest wiadomo z tych przekazów co jest prawda a co fałszem- moze kiedys sie dowiemy ja nie weirze, ze sypial z ta lisa sory za taki dlugi post- ale chcialam odpowiedziec wyczerpujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama Rama.
na akcie zgonu był 7lipca chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie jest takie wrazenie że to ciało sę podosi, ale...może to być tylko złudzenie optyczne, bo zmienia sie kąt pod jakim kadruje to kamera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a jeszcze historia z ta rwaramba, czyli niania ochroniarz zasugerowal, ze Michael mial dziewczyne czyli niby nia ale raczej nie bo ja zwalnial, kiedy on a go chciala do kiliniki dac la toya zaprzecza, ze to byla jego dziewczyna, ale on a tez guzik wie on jej nie lubi, bo sie boi, ze dzieci chciałyby z nia byc- a wiadomo, tam gdzie dziec tam i pieniadze... matka chce zakwestionowac testament, bo jej sie nie podoba a kukiz znów cos naszczekal???? ozesz.. widzialam jego dwie wypowiedzi o jozku lepiej nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spal z nią tylko dla dziecka? nie chce wierzyc w to ze byl taki egoistyczny:( ale to w sumie mozliwe bo.. on najbardziej kochał wlasnie dzieci. ale zeby trakrtowac ją tak przedmiotowo? podczas gdy byl takim dobrym, wrazliwym czlowiekiem, tylu osobom pomagał, działalnosci chartytatywne itp... ale w sumie to nie wiemy jak bylo naprawde. wiemy tylko tyle co usłyszelismy w wywiadach, obejrzalismy w tv.. nic wiecej niestety. ale nie chce zeby jego opinia zostala zszargana w mojej glowie, tam on jest idealem i chcialabym zeby taki pozostał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też to wygląda tak, jakby się jednak ktoś podnosił. Ale zgadzam się z Dianą, może to byc złudzenie optyczne (helikopter w ruchu, kamera pewnie też). Zresztą ciało mogło się tylko przesunąć. Kurczę, znowu kombinujemy, a miałysmy dac temu spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
dziewczyny, przeciez tam sie nic nie rusza a tego ducha z neverladnu tez juz wyjasniło cnn larry king powiedzial, ze to operator i wyjasnial jak do tego doszło był przy tym miko brando i tez powiedział chcialbym, zeby to był jego duch.... ja tez bym chciała, albo chciałabym zeby żyl kurcze.... a te chmure na samochodzie tez widzialam facet za fotke dostal 6 tys funtów a ja wielokrotnie patrzyłam na niebo i mi sie chmury w Michaela ukladały- hehe, albo w inne obrazy, najczesciej zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenaaaaaaaaaa
Tez mi sie wydaje ,ze podnosi sie na boku,ale nie jestem pewna,może to tylko złudzenie,trudno powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie są w stanie w wiele rzeczy uwierzyc, by tylko oszukac smutna prawde.. i zas sie zamulam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej razy to ogladam...tym bardziej mam wrażenie że pod to ciało ktos wsuwa reke i je podnosi... A świadectwo zgonu- faktycznie wystawione 07-07, ale data zgonu jest wpisana prawidłowo- 25-06-2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Józka, to... Józek! Nie daruję Ci tej... wypowiedzi! :P Teraz, po smierci MJ, każdy może mówić co chce. A mówic będą, bo to oznacza pieniądze. Jesli nie mają o czym, to sobie wymyślą. A wiadomo: im bardziej kontrowersyjna, szokująca informacja - tym większe zainteresowanie mediów (i ludzi też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbaił mnie ten komentarz :D "I always thought "How cool it would be if Michael was my father" - he's so cute & sweet, but THEN how weird it would be - a daughter in love with his father... ...So you can be my boyfriend... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×