Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Hej!:-D Ale tu u mnie była burza...nie dało rady wczesniej sie do netu podłączyć... P.Y.T-skrót tytułu piosenki Michaela -Preety Young Think...Nie znam dobrze angielskiego, wiec przetłumaczę dosłownie... -Piekna Młoda( Nowa) mysl-choć możliwe,że to jest jakis idiom i może znaczyć coś innego... P.Y.T mam racje,czy sie mylę???:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, byłam dziś w Empiku, rozgladam się, a tam co chwila Michael Jackson. Były jego plakaty, takie duze, nawet dokładnie ten, który jedna z Was kupiła (sory juz nie pamiętam która z Was), kosztował 19.90 pomyslałam, ze moze sobie kupie, ale wczesniej, tzn. przed smiercią Króla nie widziałam ani jednego. Dokładnie jak wspomniałyście Michael jest teraz modny i niektórzy na pewno kupuja te plakaty, książki, czy ustawiają sobie dzwonek w tel. z piosenką Jacksona, bo chcą byc na czasie, a cos takiego jest jak dla mnie gówno warte. Znam takie osoby, które na pewno nie sa szczerze zainteresowane muzyka Michaela, ale lans to ich znak rozpoznawczy i patrze, a tu na Naszej Klasie w nowych znajomych taka jedna ma Michaela Jacksona (konto fikcyjne oczywiscie), obok Tokio Hotel i innych pseudo-emo kolezanek, następna to samo i nastepna. No a poza tym w Empiku wszystkie płyty Michaela sa w... nowosciach??? to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi na pisoenka speechless jakos nie przypadla.. temu ze ciagle slysze jak by on spiewał SPICHLERZ :d i kojarzy mi sie poczatek z You are not alone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam ten jego wyraz Twarzy.. jest poprostu niepowtrzalny ❤️ brak slow... Anioł na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
bylam na spacerku tak to cały dzien przed kompem, popadam w złe przyzwyczajenia p.y.t. to piosenka Michaela z thrillera oznacza pretty young thinb czyli ladna mloda (rzecz) dziewczyna wiem, ze wiecie oczywiscie ja pewnie nie jestem ladna, ani młoda, hehe nick wybrałam całkiem przypadkowo własciwie wolalabym byc liberial girl a z ta piosenka in the closet- to tam nie speiwa naomi campbell (nie weim, czy nie pomylilam sie w nazwisku) tylko ksiezniczka stefania z monako ktora wydala plyte- klape producentem byl chyba quincy jones i tak dotarli do Michaela, zreszta wreczyli mu niejedna nagrode, wlasnie tam w Monako, wiec to taka grzecznosc byla, ze on ja zaprosił do tej piosenki- generalnie brzmi jak koza madonna miala z nim nagrac piosenke- on napisał in the closet- ona chcialą wprowadzic go w gayowskie srodowisko, bo wtedy trzymala z nimi, ale Michael nie chcial madonna wymysliła dla niego inne ciuchy, chciałą go uczłowieczyc- nie nie źle powiedzialam hahaha taki szal na szyje, były nawet rysunki w prasie potem jakos nie spodobała jej sie ta piosenka, on nie chciał zmienic, i sie rozpadlo, klops w miedzyczasie wystapili naoscarach i byli ubrani na biało- on bialy mundurek i czarne spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Madonny to lubię niektóre jej piosenki, jedną nagrała z Pharellem W. i dlatego ja lubię (ta piosenkę), ale miała parę innych fajnych np. La isla bonita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym go tak spotkala na ulicy takim jak wygladal na poczatku lat 90.. to niewiem co bym mu zrobila normalnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał piękne brwi i oczy i rzęsy i zęby i uśmiech i ruchy i głos i.... nie no kupuje go w absolutnej całośći!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden - ja bym chyba z wrażenia nic nie zrobiła, opadła by mi szczena i tyle by było. Ale on był wtedy taki niesamowicie piękny, szkoda, że nigdy na żywo go nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiac pierwsze słyszę,że w piosence In the closet jest głos ksiezniczki Monako...hm...może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak go widze takim to mam noramlnie nieczyste mysli hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
jasne w teledysku wystepowala naomi, ktora potem nagrała płyte i tez klapa a mi sie anwet jej piosenka podobała la isla bonita to była piosenka napisana dla Michaela, ale jej nie chiał oczywiscie jeszcze nie było slow, gdyby on ja nagrał to byłyby inne słowa w tamtym czasie Michael zwolnił swojego managera i on zajął sie nikomu nieznana dziewczyna- madonna wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano własnie! Zazwyczaj mówi się o mężczyźnie, że jest przystojny... Michael jest bez wątpienia przystojny, ale w jego przypadku to słowo to za mało! On jest piekny! Piękny i niesamowicie uroczy! Ma w sobie tyyyyle wdzięku! Zresztą określenie "piękny" to też za mało. Myślę, że żadne słowo nie odda tego, jaki On jest naprawdę ;) No kurczę On jest... no po prostu jest sobą :) Jedyny i niepowtarzalny Michael Jackson :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę i odnoszę wrażenie, że Michael chyba nie potrzebował kobiety, chociaz nie wiem, bo chyb kazdy facet potrzebuje. No, ale on był taki inny, jak dziecko. Taki słodk i niewinny, oczywiscie poza scena, na której stawał sie facetem, bo na codzień był małym chłopcem. To jest takie niesamowite, ze o potrafił sie tak zmieniać, albo to byla jego osobowość, taka rozdarta pomiedzy małym dzieciaczakiem, a sexy mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
na youtube jest taki filmik depositon z 2003 roku smieszny jest- Michael znów zeznawal, ale tym razem w innej sprawie odcinal sie od marka schaffela- neiwzne pytaja go skad miał pieniadze a on an to, ze z krów z krów??? hahaah no tak, mówi inni ranczerzy (?) maja krowy a ja udostepniam im teren i oni mi placa mniej weicej- hehe Michael mógł krecic... nie weim, wiem, ze śmieszny wykret nalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYT --skoro jesteś ekspertką he he :-) powiedz mi -co ty na to że piszą ża Michael był gejem i jakiś jego kochanek coś opowiada ?- czytałam gniota Pudelka --aż wstyd sie przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a tak wogole to czego sluchacie oprocz obsesyjnego naszego MJ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×