Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość P.Y.T.
Aden, ja tu nie chce szargac jego imienia generalnie on był dla mnie ideałem dokladnie przez 7 lat potem chciał, czy nie chciał pewne watpliwosci sie pojawiły ale zawsze go uwielbialam zawsze o to czy ja akurat kochał??? ja tego nie weim, skoro ona sama nawet tego nie wei był dwa lata temu u opry z matka i jej matka byla strasznie przeciwna temu malzenstwu mówiła jej od poczatku- co ty głupia nie weisz o co mu chodzi? o pokrewienstwo z elvisem w wywiadzie jeszcze dodala, wiecie jest graceland jest i neverland na pytanie do lisy- czy mysli, ze ja wykorzystał (do poprawienia sobie wizerunku) lisa odpowiedziala - tak czy ona go kochała- tak czy on ja ? nie wiem co powiedziec czy kochał ja na tyle, na ile mógl a ona na to mysle, ze kochal mnie na tyle, na ile był w stanie pokochac kogokolwiek no, genralnie- takie sobie oswiadczenie zreszta, jak mówilam, nie wypowiadalą sie o nim dobrze pod koniec mówila, ze stała sie obojetna na niego i w ogole ja on nie interesuje dopiero w dzien smierci napisała na blogu, to co napisała ja jej nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama Rama.
a no właśnie sama już nie wiem gdzie... W helikopterze nie. nim ciało było przewożone ze szpitala. patrząc na tempo wyjeżdżającej spod domu Michaela karetki, to raczej już nie żył gdy go zabierali... ciekawi mnie kto i gdzie zrobił mu to " ostatnie zdjęcie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.Y.T czyli co napisala? duzo wiesz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sorki, że was opuściłam, ale dzisiaj mam imprezę w domu, gości te sprawy;) więc tylko zajrzałam do was, jutro nadrobię zaległości;) za Michaela zdrowie!!>❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam smutno i cicho bez niego... http://www.youtube.com/watch?v=UFcoJ56gwJ8 P.S: Facet dostał tyle kasy za fotę Michaela na masce samochodu???? A ile Ja dostane za to co widzę na drzewie pomiedzy 1:27 a 1:33? Patrzcie na ten pień poniżej słońca... Nawiasem mówiac Michael napisał wiele przebojów siedząc na tym drzewie właśnie... Uwielbiał tam siedzieć i mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYT --nie wiem jaką orientację seksualną miał Michael , może jej wogóle nie miał.Tacy ludzie też są.Dla mnie to nie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuf puf
a ja nogę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama Rama.
wkręcacie? ja nic tam nie widzę..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Community... juz myślałam,że mam przywidzenia...Chociaż moja mama tez go tam zobaczyła...chociaz przed pokazaniem filmu jej nie uprzedzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej chodzi wam o ten jasny cien????? taki zielonawy? bo chyba cos widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym grubym konarze ... w stosunku do napisu CNN to faktycznie jest 11 ta, a w stosunku do słońca to jest 19ta... taki jasny cień tam powstaje i moim zdaniem zmienia sie klarujac coraz wyrazniej twarz Michaela. Zrób sobie stop klatke na 1:32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widze juz:) hehe ale to chyba tylko zludznie:P wiecie gadlam z kolezanka.. oczywiscie tak pol zartem pol serio.. co myslicie o wywolywaniu duchow? bo troche myslalam nad tym.. tzn nie odwazylabym sie nigdy... ale duch Mj no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAPSIK
ee tam:P słoneczko świeciło w kamerę. dopatrujecie się Bóg wie czego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie twierdzę jak durni anglicy że na drzewie ukazał sie Michael Jackson niczym Matka Boska!!! Tylko cień tak sie ułożył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można przeczytać że ogólnie kilkunastu fanów na świecie popełniło samobójstwa z powodu Michaela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie musisz krzyczec :Pnie wiedzialam co masz na mysli do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×