Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

he he bo PYT to jest taka ekspertka --że puszczasz jej hasło np marynarka Jacksona szyja siostra skarpetki a ona pisze na ten temat całą litanię wykładu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa właśnie koleś wypił moją warkę😠 a co do Mike\'a brat opowiadał, że ze znajomymi jak byli gdzieś na imprezie to zawsze ktoś wspominał Mike\'a po śmierci...bali się, że jego duch ich nawiedzi i nawet słyszeli jego słynne\" Ał!\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się na czym P.Y.T sie nie zna...bo jak dotad na wszystkim! omnibus nam sie trafił... tez jestem pod wrażeniem... pozdrawiam P.Y.T:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
hehe, no usmialąm sie wiecie, doszlam do wniosku, ze o NIm tak naprawdę nikt nic nie wei do konca, a na pewno nie rodzina... przyjaciele? jedni móia to, drudzy co innego, a moze nie chca podawac do publicznej wiadomosci a teraz poczytalam troche o tym katalogu, ale nie wazne powiem tylko o tym, ze znalazlam art, ze Michael ma oddac katalog Poulowi MCCartneyowi w testamencie i teraz najwazniejsze komentarze a był maj i ludzie pisali tak haha, poul ma 66, Michael 50, kiedy Michael bedzei umierał, to Poul juz bedzie martwy albo do tego czasu, kiedy MICHAEL UMRZE, pOUL JUZ BEDZIE 3 METRY POD ZIEMIA albo Poul juz jest nie zywy kurcze...... a potem były podkomentarze weryfikujace natrafiłam tez na Michaela w grudniu dementujacego plotki o zlym stanie zdrowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Smooth Diana, o nieeeee, w zadnym wypadku jesli na czyms sie znam w małej odrobince, to n aMichaelu heehee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
ale mi to wystarczy za wszystko inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to on był w złym stanie...wystarczy spojrzeć na tą konferencję przed koncertami o2...ludzie go nie poznawali..jego fani mówili, że to nie on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
a co pamietacie fajnego o Michaelu Jacksonie z przeszłosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarze jakiś wywiad, bardzo niedobrze, jak przez mgłę gdzie pytali go o to łapanie za krocze bo ludziom sie to od razu ze zberezieństwami kojarzy :-D on mówił że tańczy sie jak serce dyktuje i podczas wykonywania ruchów automatycznie dłonie na siłę ciężkości same sie kierują typowa fizyka ruchów jeśli ktoś tańczy to to zrozumie ja bardzo dużo tańczę, może nie tak jak Michael ale rozumiem to PYT jak to było z tym łapaniem sie za krocze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze powiedziane: - Michael Jackson to prawdziwy artysta, najczystsze skupienie wielkiego ducha. Niewielu jest ludzi w tym biznesie, których tak podziwiam. Może Stevie Wonder... Wielki talent Michaela Jacksona był zarazem jego największym przekleństwem - zauważył Darryl Jenifer, basista słynnej grupy Bad Brains, tuż po zejściu z jarocińskiej sceny, w wywiadzie dla INTERIA.PL. - Czasem zdarza się, że siła kreatywności jest tak wielka, że manifestuje się w problemach w innych dziedzinach życia. Wiele twórczych umysłów na to cierpiało. Kiedy Bóg daje ci jakiś dar, dla równowagi otrzymujesz też inne rzeczy - opowiada nam basista Bad Brains, gwiazdy pierwszego dnia (17 lipca) festiwalu w Jarocinie. - Nie wierzę w te wszystkie pogłoski o pedofilii. Myślę za to, że całe to zamieszanie związane z byciem Michaelem Jacksonem przerosło go fizycznie i psychicznie. Nie powinniśmy jednak pamiętać o chwilach jego słabości. Powinniśmy oglądać go w tańcu, słuchać jego muzyki i na tej podstawie go osądzać. Ludzie są jak piramida. Widzimy jej szczyt, choć wiemy, że u dołu jest znacznie szersza postawa. Nie łudźmy się jednak, że zdołamy tę podstawę poznać, nigdy nie dowiemy się pełnej historii człowieka, nie wiemy przez co przechodził. Sądźmy więc Michaela Jacksona po szczycie jego piramidy - dodał Jenifer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że zaklejał ze względu na bielactwo...bo widziałam takie foty gdzie miał gołe dłonie i miał ciemne paznokcie a białe dłonie...więc zaklejał paznokcie, by to ukryć...no ale to są tylko moje domysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stepowania? To Michael stepował? Diana, wybacz, nie doceniłam twej wiedzy 🌻 Tak sobie słucham "Give in to me" i myślę, że Michael mógłby śpiewać w kapeli rockowej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy stepował? Chciał się nauczyć...Paulla Abdul pomagała nawet ułozyć choreografie do któregos z teledysków, ale nie wiem niestety konkretnie do czego...To juz P.Y.T:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
sory, narazie krocze zostawiam alem niusa przeczytałam ten doktor klein bedzie o nie walczył narazie mówi tak przyjaciołom on jest ich ojcem Michael byl bezplodny ponoc, dlatego on jest ich ojcem, znaczy nie Michael (pewnie przez choroby i narkotyki) o kurcze scieło mnie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×