Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

wiem nigdy bym czegos takiego nie zrobila, nie jestem głupia ale powiem szczerze ze nutka ciekawosci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie krzyczę...na forum Krzyczy się drukowanymi literami;-) Poza tym za blisko mnie mieszkasz...nie smiałabym się narazać:-D A ciekawość to pierwszy stopień... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że na świecie już niejeden wywoływał dycha Michaela nie tylko my o nim myślimy, jeszcze miliony ludzi nim się fascynują i niektórzy są nawiedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz mykam ide spac wczesniej 🖐️ milych snow wam zycze about Michael of course :D 🌼 do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Witam wszystkich fanow Michaela. Przyznam ze od dziecinstwa uwielbialam MJ. Pamietam jak z sasiadka pragnelysmy do niego poleciec i z nim mieszkac. Swoja droga niesamowite, ze jeden czlowiek potrafi rozbudzic milosc zarowno w dziewczynce, jak i w doroslych kobietach. Dzis mam 25 lat i pomimo ze przez pare ostatnich lat "zaniedbalam" go, to jednak zawsze gdzies tak byl w moim zyciu, i nigdy o nim nie zapomne. Mam to samo co Wy, im wiecej o nim czytam , tym bardziej sie wkrecam. Wywiad na tvn24 ogladalam chyba 3 razy. Ogladalam rowniez komentarze psychologow co do wywiadu. Zgodnie twierdzili oni, ze zawinila cala rzesza ludzi dla niego pracujacych. Mial bardzo trudne dziecinstwo, ktore staral sobie zrekompensowac w doroslym zyciu. Psychologowie twierdza ze wyglada na to ze nigdy nie przepracowal z terapeuta, czy psychiatra swojego dziecinstwa i trudnych chwil i zalu do rodzicow, wobec czego w glebi duszy byl niedojrzaly. Wierze w to ze mogl nigdy nie przemoc sie by byc z kobieta, i co za tym idzie - do kontaktu fizycznego, jako ze z jego doswiadczen w dziecinstwie, seks wiaza sie z czyms brudnym, niedobrym- bardzo sie tez tego wstydil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Aliksandra, własnie nie wiem na temt orintacji, bo jak widzisz sa sprzeczne informacje kiedy bylam dzieckiem to tez myslalam, ze on jest taki bez orientacji ale teraz raczej tak nie sadze, nie sadze hm nie wiem, pustka w glowie a wiecie, ze ci, ktorzy badaja jego mozg -- powiedzieli, ze beda w stanie stwierdzic, czy np byl bity w dziecinstwie, zamurowalo mnie jakie miał choroby genetyczne- to akurat jasne czy miał uszkodzenie mozgu wrodzone (moze tu by wyszła orientacja??? mysle, ze mogliby to sprawdzic, zreszta zaraz poszukam na necie, czy to jest mozliwe) czy miał uszkodzenie mozgu spowodowane narkotykami itd oprocz tego, co było przyczyna smierci cos miałąm napisac i znów wyleciało z gowy wiem tylko, ze dokto muraj wyjechal z kaliforni i jego adwokat powiedzial, ze nie bedzie rozmawił z policjantami a potem to juz adwokat adwokata powiedział, ze adwokat muraja nie bedzie rozmawiał ................................... a wiem, na przyklad dokladna autopsje elvisa (wyniki) poznamy w 2027, czyli 50 lat po smierci tak chciał jego tata tu moze byc podobnie nie wszystko musi byc ujawnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego
dużo ludzi tak miało,on był niesamowity i jedyny,aż się dziwię że jak umarł,przez 3 dni było mi tak cholernie smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Ciebie Rademeness też --- co do elvisa to szkoda że nie można poznać wyników autopsji teraz bo w jego przypadku mnie to interesuje. Elvisa lubię i cenię, miał talent i zszokował cały świat swoim tańcem, ludzie po raz pierwszy ujrzeli że można ruszać biodrami podczas tańca. obecnie z tego co wiem nie ma żadnej utalentowanej gwiazdy żyjącej na ziemi.Tylko same produkty show biznesu. Chociaż paru dobrych jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie oprócz tak niebywałych talentów jak Józefowicz i Kukiz;-)... oni są przecież w swoim mniemaniu tak utalentowani ,że mało kto może im dorównać ... Z nimi nawet Jackson nie miałby szans...Tak są dobrzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ktoś tak ma jak ja , ale ja nie znoszę piosenek presleya a beatelsów wprost nie cierpię...i nie jestem z tych co słuchają dody mam 40 lat i znam wszystkie cenione nazwiska. presleya i beatelsów nie trawię...wprost uważam że są prymitywni a muzyka ich zwłaszcza beatelsów prawie wsiowa , sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ci Józefowicz i kukiz :-O takie pachołki , piścielce uzurpują sobie prawo do krytykowania takiego mistrza nie zasługują nawet żeby mu buta wyczyścić he he he śmieszne ludzie , biedota intelektualna Józefowicz już nie zarabia tyle co za czasów występów w tv publicznej jakaś tam przebojowa noc i teraz może chce sie znaleźć w brukowcach, kukiz też a nóż wezmą ich do reklamy pasty do zębów i odbiją się od dna i długów kukiz to może najwyżej jakiś środek owadobóczy reklamować bo do innych go nie wezmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... tez nie słucham Beatlesów czy Elvisa... Ale szczerze mowiąc nie miała bym odwagi okreslić tej muzyki mianem "wsiowa". Ta muzyka mieła swój target i w opini wiekszości ludzi jej twórcy i odtwórcy byli gwiazdami... Nie podoba mi sie też sztuka kubizmu, nie lubie obrazów Picassa... nie rozumiem czym ludzie sie zachwycaja w obrazie pt. Czerwony kwadrat na białym tle...ale nie powiedziałbym ,że to jest wsiowe... Kurcze szanujmy na wzajem swoje gusta... Pamiętam fragment filmu Michael jackson z bliska, gdzie bashir troszke nasmiewa sie z tego co zakupiłm Michael- powiedział: Otaczasz sie takimi samymi przedmiotami jak Ludwik XIV... Michael na to: Taki mam gust... Kazdy z nas ma inny gust, ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie słucham elvisa i beatlesów ale fakt jest taki że byli pionierami swojej epoki i gwiazdami , podobnie jak ktoś lubi Hitlera -to nie zmieni faktu że był zbrodniarzem tak samo z obrazami --nie lubisz Picasso bo maluje jak 4 letni dzieciak nie zmienia faktu że jest genialnym malarzem itp słowo przeciętnego słuchacza w tej historii nie biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlatego Michael Jackson wykupił prawa autorskie do piosenek The Beatles... Ubiegł w tym samego McCartneya, za co ten sie na Mike,a strasznie obraził... A teledysk do wykonu Michaela pochodzi z filmu Moowalker z 1988 roku... jesli tego tez nie widziałaś to goraco polecam... Jest w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
planula- 34 ja nie lubie presleya, chcieli mnie jako małe dziecko przekonac- nawet tanczyłam sobie do self confidence ale nie nie lubie wyniki autopsi presleya sa znane, ale nie calkowicie a tak przy okzaji- to jego lekarzy oskarzono o przepisywanie mu niesamowitych ilosci tabletek, narkotykow i zostali uniewinnieni, bo jak twierdzili- ta iloscia własnie chcieli go odzwyczaic- u Michaela tez tak beda mowic lubilam beatlesów nawet- troche znam sporo piosenek- tez mieli swoje okresy rózne bardzo sie rozwijali, bardzo tworczy, sypatyczni ludzie lubie mccartneya nie to ze słucham, ale podoba mi sie jako człowiek jego corka heather była zakochana w MICHAELU a on go nazywał ziecioszek picasso malował przepieknie jeszcze jak byl studentem, jego droga , kariera jest niezwykla jego obrazy moznaby porównac do matejki, lub odwrotnie i w pewnym momencie postanowil, ze bedzie inny, taki, jak nikt dotad i wtedy zaczal malowac te swoje charakterystyczne dzieła i zaczynał od klasyki i potrafil to robic swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzostwo polega na stworzeniu swojego stylu jeśli już wszystko potrafimy potrafimy odtwarzać i zaczynamy tworzyć swoją markę rozpoznawalną i jedyną dla własnej osoby to się tyczy picasso , pozostałych gwiazd i oczywiście Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ ;) zeby was dogonic z czytaniem, to trzeba sie niezle nasiedziec :P szybkie jestescie :P p.y.t -jestem pod wrazeniem twojej wiedzy nt. MJ :) bardzo duzo szczegolow znasz, to fajne :) tez bym chciala az tyle o nim wiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×